hamileyim ama çok zoooorrr

• Konu Sahibi karafilik
  • Başlangıç Tarihi
K

karafilik

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi karafilik
Ben de hamileyim arkadaşlar şu an oğluşumla 21. haftamızdayız ama canı sağolsun çok korkutuyor bizi 3 haftalık hamileydim ayrıntılı kan testimde hamile olmadığım çıktı, aradan iki gün geçti normal eczane testi yaptım pozitif çıktı tekrar kan testi yaptırdım pozitif çıkınca kadın doğum doktorumda aldım soluğu ufaklık bu kez de kendisini göstermedi, boş gebelik olmasından korktuk 2 hafta sonrasına randevu verdi bu kez gördük, sonra kalp atışlarını duyduk 12. haftamızda ikili tarama testimizi yaptırdık freeHCG yüksek çıktı, üçlü taramayı bekliyelim dedik bekledik 16. haftamızda üçlü taramamız da çooooookkk yüksek çıkt mecburen doktorum amniyosentez önerdi çok şükür ki sonucumuz temiz çıktı bakalım bizim ufaklık bizi ne kadar daha korkutacak...... Rabbim hepimizin sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.....

• Konu Sahibi karafilik
aman neyse sonuçların temiz çıkmış şükür. umarım bundan sonra hiç üzmez seni annesi:ecrin_bebek:

• Konu Sahibi karafilik
cok gecmis olsun canim umarim bundan sonra kotu seyler yasatmaz kalbini temiz tut.allah tamamini erdirsin tatlim.

• Konu Sahibi karafilik
İnşallah oğlunu sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın....

• Konu Sahibi karafilik
Ben de hamileyim arkadaşlar şu an oğluşumla 21. haftamızdayız ama canı sağolsun çok korkutuyor bizi 3 haftalık hamileydim ayrıntılı kan testimde hamile olmadığım çıktı, aradan iki gün geçti normal eczane testi yaptım pozitif çıktı tekrar kan testi yaptırdım pozitif çıkınca kadın doğum doktorumda aldım soluğu ufaklık bu kez de kendisini göstermedi, boş gebelik olmasından korktuk 2 hafta sonrasına randevu verdi bu kez gördük, sonra kalp atışlarını duyduk 12. haftamızda ikili tarama testimizi yaptırdık freeHCG yüksek çıktı, üçlü taramayı bekliyelim dedik bekledik 16. haftamızda üçlü taramamız da çooooookkk yüksek çıkt mecburen doktorum amniyosentez önerdi çok şükür ki sonucumuz temiz çıktı bakalım bizim ufaklık bizi ne kadar daha korkutacak...... Rabbim hepimizin sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.....

amin canım hepimize göstersin Allah kucağımıza alalım
sende sakın olcanım korkma nasipse kucağımızda bebişler

• Konu Sahibi karafilik
teşekkür ederim dualarım tüm minik kalpleri taşıyan güzel annelerle ....

• Konu Sahibi karafilik
allahım sonunu hayretsin canım üzülme sen

• Konu Sahibi karafilik
canım benım senınkıde amma yaramaz cıkmıs annesi:)))
kucaına alınca poposuna poposuna sole bı vur uzdun bızı dıe hınzıra bak sen...
canım benım gercekten suana kadar yureını hoplatacak hersey gelmiş başına
içini ferah tut Rabbım sag saglım kucaklamayı nasıp eder inşallah hepımıze....

• Konu Sahibi karafilik
[ne mutlu tatlım sana .. RABBıM tamamına erdirsin....sağlıkla kucakla inşallah .... babayıda senide tebrik ederim.../U]

canım baya kötü günler geçirmişisiniz ama gelmiş geçmiş olsun Allah bir daha böyle korkutmasın.üzülme kucağına alınca herşeyi unutursun.bende başlarda çok sıkıntılı dönemler geçirdim hatırladıkça hala moralim bozuluyor onun için anlatmıyorum ama en az senin kadar kötü zaman geçirdim Allaha şükür şimdi iyiyiz benim kızımda 20 haftalık oldu artık onu hisseddebilmek bile çok güzel

canım baya kötü günler geçirmişisiniz ama gelmiş geçmiş olsun Allah bir daha böyle korkutmasın.üzülme kucağına alınca herşeyi unutursun.bende başlarda çok sıkıntılı dönemler geçirdim hatırladıkça hala moralim bozuluyor onun için anlatmıyorum ama en az senin kadar kötü zaman geçirdim Allaha şükür şimdi iyiyiz benim kızımda 20 haftalık oldu artık onu hisseddebilmek bile çok güzel

X