hamileyim acaba

elifzeynel

Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2012
63
0
1 hafta once bebek icin hazirliga basladik , ve 8 gun gecmeden kasiklarimda agri basladi, adet gunume 1 hafta var acaba hamilemiyim? cok merak ediyorum yaa cok istiyoruz cunku, 2 cocugum var ama onceden boyle olmadim oyuzden merak ettim:)

ilk yazan ben olim dedim.umuyorum hamilesindir bende aynı durumdayım bat: 12 mayıs henüz 10 gün var adetime ama.kafamdanda atamıyorum. idrar testleride yaptım negatif çıktı. biliyorum çok erken bi zamanda yapıyorum ama ne yapi işte o çift çizgiyi görmem lazım :))

umarim hamileyimdir:) sende oyle hayirlisi insallah, bende cok merak ediyorum 2 tane cocugum var ama ikisindede mide bulantisiyla ogrendim hamile oldugumu, ama suan dunden beri kasiklarimda cok agri olunca merak ediyorum acaba tutmusmudur diye:), insallah ikimizde hamileyizdir:)

benimde kasıklarımda ağrı var adet olcakmışım gibi. bide benim hiç akıntım olmazdı şimdi oda var bak bi sitede buldum erken hamilelik belirtileri diye onları paylaşim istedim

1.mide bulantısı,baş dönmesi
2.yorgunluk ve sürekli uyku hali
3.alt karında şişkinlik
4.akıntının artması
5.göğüslerin şişmesi hassasiyet
6.göğüs uçlarının renginin koyulaşması
7.sık sık idrara çıkma
8.bel ağrısı
9.ağızda kuruluk
10.ağızda metal tadı hissetmek
11.kokulara aşırı hassasiyet
12.iştah artması
13.mide yanması
14.idrar kokusunda değişme
15.kasıkta batma,kramp
16.gazlı olmak
17.eklemlerin ağrıması

kızlarrrrrrrrrrrr sizler çok şanslısınızki rabbim sizlere evlat vermiş. inşallah istediğiniz ölçüde 2. veya 3. çocuklarınızı kucağınıza alırsınız. bizde bebek istiyoruz 1senedirde korunmuyoruz ama olmuyor işte. herhangi bir sorunumuz da yokmuş ama zamannnnnnnnnnnnnnnnnnnn sadece zaman diyor doktorum. bu hafta o malum hafta çalışmalar sıklaşmalı ama kendimizi okadar şartlıyoruz ki tadsız tuzsuz bir durum çıkıyor ortaya .eşim rahat bir insandır takmaz kafasına ama ben üzülüyorum diye oda üzülüyor. 15 mayıs adet günün umarım bu ay gelmezzzzzzzzzzzzzzzzzzzz kendileride bende milyonlarca insanın yaşadığı bu güzel duyguyu yaşarım dualarınızı esirgemeyin . dualarım sizlerle

buarada bu belirtilere takılmayın ben defalarca çogunu yaşadım ama boş çıktı kendinize hareketlerinize beslenmenize dikkat edin yeter bence:KK49:

hayirlisi derya insallah rabbim sanada nasip eder , herseyi zamana birakmak en guzeli, rabbim sanada o annelik duygusunu yasatsin tez zamanda insallah, insan gercekten kafaya cok takinca olmuyor, ogluma 4 ay sonra hamile kaldim her ay midem bulaniyordu hamileymis gibi psikoloji iste, rabbim isteyen butun annelere nasip etsin insallah, umarim bu ay hamilesindr hasta olmazsin:)

benimde kasıklarımda ağrı var adet olcakmışım gibi. bide benim hiç akıntım olmazdı şimdi oda var bak bi sitede buldum erken hamilelik belirtileri diye onları paylaşim istedim

1.mide bulantısı,baş dönmesi
2.yorgunluk ve sürekli uyku hali
3.alt karında şişkinlik
4.akıntının artması
5.göğüslerin şişmesi hassasiyet
6.göğüs uçlarının renginin koyulaşması
7.sık sık idrara çıkma
8.bel ağrısı
9.ağızda kuruluk
10.ağızda metal tadı hissetmek
11.kokulara aşırı hassasiyet
12.iştah artması
13.mide yanması
14.idrar kokusunda değişme
15.kasıkta batma,kramp
16.gazlı olmak
17.eklemlerin ağrıması
tesekkur ederim arkadasim:)

Benimde aynen öyle olmuştu canım
ilk hamileliğimde adetten 2 hafta önce karın ağrım
başlamıştı doktora gittim hastayım diye çok ağrıyodu
meğer hamileymişim sürpriz oldu bana da ama Rabbim hayırlısı değilmiş
8 haftalıkken gitti meleğim Rabbimden hayırlısnı diliyorum

Benimde aynen öyle olmuştu canım
ilk hamileliğimde adetten 2 hafta önce karın ağrım
başlamıştı doktora gittim hastayım diye çok ağrıyodu
meğer hamileymişim sürpriz oldu bana da ama Rabbim hayırlısı değilmiş
8 haftalıkken gitti meleğim Rabbimden hayırlısnı diliyorum

amin hayirlisi:) bakalim haftaya adet olmam gerekiyor insallah olmam:)

mrb hanimlar bi sorum var
ben yaklasik 5 senedir kabizlik cekiorum ama bu son 1 haftadir hep ishalim kuru yememe ragmen ve normalinde adetime 2 hafta kala hem gögüslerim sizlar hic dokunmamam hemde karnim agrir ama bu ay ikiside agrimio yarin olmam gerekio sadece bugün son bikac saatdir ishaldenmi yoksa adettenmi karnim agrio ayirdedemiorum gazimda var ishalden dolayi oda agri yapio

X