Aile Planlaması hamilemiyim

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Adı üstünde ertesi gün hapı,yani hemen ilişkiden sonra alınmalı,sen hap boşa gitmesin ben toptan 4 gün yapayım ,hepsi için 1 tane içerim diye düşünürseniz ,sonra burda hamilemiyim diye konu açarsınız .kk da artık şu göğsüm acıyo,midem bulanıyo,ağlıyorum,bacağım morardı ,popom kızardı acaba hamilemiyim diye soranları görmekten bıktım ,bekle kardeşim günün gelince test yap bu kadar basit.

Allahim yaa 4 gun her firsatta adamla seviş sonra gel burda acaba hamilemiyim diye yana yakila konu ac biz nerden bilelim git dogru duzgun test yaptir yani ertesi gun hapini nasil aldin birde test al yani gayet basit birsey yoksa 9 ay daha dusunursun hamilemiyim acaba diye o sabah mide bulantilari aglama nobetleri falanda her bosalmada sanki sekermis gibi bir tane ertesi gun hapi alayim dedigin icin ve o haplar tamamen hormol oldugu icin vucudun manyaklasti

Iste kalite ortada:)
He evet, evlilik öncesi cinsel ilişkiyi anormal bulmayan herkes kalitesiz zaten, bi siz kalitelisiniz.
Yahu insanların hayat görüşlerine saygı duyun biraz, siz evliyken yaparsınız başkası evlenmeden yapar, size zararı olmadıktan sonra ne uğraşıyorsunuz milletle?
Ayrıca size kalitemin derecesini ispat etmek için uğraşmayacağım.

Dün akşamdan beri sadece okuyorum. Fake olduğumu bile söyleyen olmuş zaten bir kiz o kadar ataerkil yetişmiş ki böyle sorular soramaz kız kapalı kutu olmalı. Kız namuslu olmalı. Evlenmeden asla ama asla cinsel birşeyler yaşamamalı.ailemin yüzüne nasıl bakıyormuşum. İnsanlar neler yapıyorlar hem de alenen yapıyorlar ve yaptıkları beni ya da bizi ilgilendirmiyorsa benim ailemin yüzüne bakıp bakmamam da kimseyi ilgilendirmez. Sonuçta benim , ailemin yüzünü kara çıkartacak durumum yok. Ekonomik özgürlüğümü elime almış ve bu yaşıma kadar ailemin istediği bir birey olmuşsam ailevi görevimi yerine getiriyorsam yaptığım şeyler kimseyi ilgilendirmez.

Asıl konuya gelecek olursam,
Buraya uye olmamın sebebi bu soruyu sormak istememden yoksa çok da forum sitelerine girmem. Buraya yazmam da ki sebep fikir edinmek yoksa gebelik testi vs bunların son aşamada alınması gerektiğinin bilincindeyim. Herşeyi de ayrıntılı yazdım ki ona göre birşeyler paylaşılsın diye. Ertesi gün hapının bir korunma yöntemi olmadığını biliyorum ve hadi seviselim hemen ertesi gün hapı alayım diye bir durumumuz yok sadece uzak sehirlerdeyiz ve bir araya gelince birşeyleri tam yaşamak istedigimizden boyle şeylere kalkıştık. Erkek arkadaşım evlenmek istediği için bu kadar rahat ben rahatsız oluyorum ki aksi bir durumda mecbur evlenecegiz.

Ayrıca bu konuya cevap olarak hemen hemen herkes biz nerden bilelim hamile misn diye cevap atmış. Kimse bilemez zaten kimse müneccim değil gebelik testlerinin bile yanılma payı varken sizin biliyor olmanız saçma olur ben sadece birliktelikten hemen sonra regl olunursa öncesinde bebek tutunur mu tutunsa bile zaten bi regl hazırlığı var yumurtalıklar da ne olurun cevabını öğrenmek istediğim için değil belki yaşayan biri vardır bilgi verir, diye meraktan yazdım. Ama görüyorum ki bu tarz konulara o kadar önyargılı yaklaşılıyor ki , bu ön yargı yüzünden kızlarımız baskı içinde birşeyler yaşıyorlar gizli kapaklı.

Cogunuzdan küçüğüm ama ablalık diye birşey yok herkes kendi yaşayış tarzına göre yorumlamış dikkate alıpta samimiyetle cevap verenlere de ayrıca teşekkür ederim. Bilinçsiz değilim sadece sorumsuzum o kadar.

Dün akşamdan beri sadece okuyorum. Fake olduğumu bile söyleyen olmuş zaten bir kiz o kadar ataerkil yetişmiş ki böyle sorular soramaz kız kapalı kutu olmalı. Kız namuslu olmalı. Evlenmeden asla ama asla cinsel birşeyler yaşamamalı.ailemin yüzüne nasıl bakıyormuşum. İnsanlar neler yapıyorlar hem de alenen yapıyorlar ve yaptıkları beni ya da bizi ilgilendirmiyorsa benim ailemin yüzüne bakıp bakmamam da kimseyi ilgilendirmez. Sonuçta benim , ailemin yüzünü kara çıkartacak durumum yok. Ekonomik özgürlüğümü elime almış ve bu yaşıma kadar ailemin istediği bir birey olmuşsam ailevi görevimi yerine getiriyorsam yaptığım şeyler kimseyi ilgilendirmez.

Asıl konuya gelecek olursam,
Buraya uye olmamın sebebi bu soruyu sormak istememden yoksa çok da forum sitelerine girmem. Buraya yazmam da ki sebep fikir edinmek yoksa gebelik testi vs bunların son aşamada alınması gerektiğinin bilincindeyim.
ilk aşamada alsaydın bu kadar sıkıntı yaşamazdın işte onu diyoruz. son aşamada almanın bilinçle ne alakası var, asıl bilinçli davranış burada sormaktansa bilimsel yaklaşmak ve beta hcg kan testi yaptırmaktı

slm kızlar. ben pikoluyum. geçen ay çok sancılı bir adet dönemim oldu(normalde hiç sancım olmazdı). bu ay da hala adet olmadım normalde eylülün 30 da olmam gerekiyordu ama olmadı. bu ay enteresan olarak aşırı göğüslerim ağrıyor ki elimi bile değiremiyorum. dün idrar testi yaptım negatif çıktı. acaba hamile olabilirmiyim.

X