Aile Planlaması hamilemiyim

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
ne cesaret yahu, hapa güvenip 4 gün korunmasız ilişki...
hey maşşallah...
hapa rağmen hamile kalan kadınlar varken hem de...
üstelik bu hapları ne kadar erken alırsan o kadar etkili..
ve de çok büyük hasarlar veriyor vucuda...
öyle sürekli alınacak bir şey değil....

konuya gelirsekkk....
kadın doğumcular bile bu anlattıkalrına bakıp gebesin ya da değilsin yorumu yapamaz..
ben anlamıyorum 50 tl'lik ilacı almışsınız, 6tl'lik gebelik testini alamışsınız

Sirf sevgilin içine bosalacak diye yani adam spermciklerine kiyamadigindan sanırım bu kadar stres. Ee sonuçlarına da katlanilir. Sonucta 2 secenek vardi. Ya spermlere kiyacakti ya sana :-) neyse ciddilesiyorum. 4 gun hic mi aklin basina gelmedi de biz bu yogurdu mayaliyoruz sonra bozariz diye ama ya tutarsa :KK58: diye aydinlanmadin? Bu arada gorulen semptomlar bence gec kalmis endisenden kaynaklanan psikolojik seyler. Hamile degilsindir sanirim ve umarim. Bidahakine korunabildigin kadar korun.

şimdi gördüm ben uyarını canım :KK24: böyle konuları erkekler açıyor sanki ama başlarından geçen bi olayı yazıyorlar gibi.bunuda sanırım bi erkek açmış.olay doğru ama anlatım şekli ele vermiş :KK39:
bence olay da dogru degil.. bu crazy arkadas uydurdu ve mutlu oldu : D

Merhaba arkadaşlar.

Bir türlü sorumun cevabını bulamadım ki yakın çevremden kimseyle de paylaşılamıyorum.
Geçen ay ayın 28nde regl oldum 5 gün sürüyor kanamam. Yani ayin 3nde bitmişti ayın 14nde erkek arkadaşımla tatile gittik. Ve 14 u gunu birlikte olduk. Ella one ertesi gün hapı bilirsiniz, 5 güne kadar kullanım yapabiliyorsunuz biz de buna güvenerek tatil boyunca (4 gun) her firsatta birlikte olduk ve hic dışarı boşalmadı. Daha once de ella one hapını kullanmıştık sorun olmadı neyse, ben 5.gun bu ilacı aldım ama.içmedim akşam içerim diye . Akşam eve gittiğimde regl olmuştum ve daha bir haftası olmasına rağmen zaten panik oldum sonra regl olmama güvenmeyerek hapi da içtim.

Regl kanamam normal kanama ama her ay olduğum gibi , regl biteli bir hafta oldu ama ben de aşırı hassasiyet var ağlama nöbetleri geçiriyor iş yerinde ki arkadaşlarıma tahammül edemiyorum. Sürekli uykum geliyor ve iştahım yok. Sabahları dişlerimi fırçalarken midem bulanıyor arada bir olurdu fırçalarken ama sıklaştı. Anlayamadım nasıl bir pskoloji merak ediyorum sadece. Beni aydınlatırsanız cok sevinirim.
Biz seni nasıl aydınlatalım? Aile hekimine git, kan ver. Bu aşamaya kadar her şeyi biliyorsunuz, yapıyorsunuz, sonra hamile miyim? Buradaki insanlar bunu nasıl anlayabilir? Kan ver test yaptır. bu tarz konu açan herkese söylüyorum bunu...
Aile hekimi de test yapıyor, lütfen çok rica ediyorum gidin yaptırın... 5dk.lık bir iş, zor değil...

Kusura bakmayin ama millette amma uck..runun derdinde.yok sevgiliymis yok tatile cikmalarmis birlikte olmalarmis.evlilik kutsaldir.evlen ne halt yersen ye .sonra vay hamilemiyim vay adetim oyle oldu boyle gecti vay midem bulandi.evli olsan aslan gibi gebelik testi alir yaparsin demezsin aman esnaf tanidik bilmesinler diye.ailenizin suratina nasil bakiyorsunuz utaniyormusunuz hic bende bunu merak ediyorum.
Sana ne? Milletin uçkurunun derdine niye sen düşüyorsun? Evlilik kutsalsa evliliğinde mutluluklar, başkasının hayatına KARIŞAMAZSIN.

X