Aile Planlaması hamilemiyim

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
ne cesaret yahu, hapa güvenip 4 gün korunmasız ilişki...
hey maşşallah...
hapa rağmen hamile kalan kadınlar varken hem de...
üstelik bu hapları ne kadar erken alırsan o kadar etkili..
ve de çok büyük hasarlar veriyor vucuda...
öyle sürekli alınacak bir şey değil....

konuya gelirsekkk....
kadın doğumcular bile bu anlattıkalrına bakıp gebesin ya da değilsin yorumu yapamaz..
ben anlamıyorum 50 tl'lik ilacı almışsınız, 6tl'lik gebelik testini alamışsınız

Sirf sevgilin içine bosalacak diye yani adam spermciklerine kiyamadigindan sanırım bu kadar stres. Ee sonuçlarına da katlanilir. Sonucta 2 secenek vardi. Ya spermlere kiyacakti ya sana neyse ciddilesiyorum. 4 gun hic mi aklin basina gelmedi de biz bu yogurdu mayaliyoruz sonra bozariz diye ama ya tutarsa diye aydinlanmadin? Bu arada gorulen semptomlar bence gec kalmis endisenden kaynaklanan psikolojik seyler. Hamile degilsindir sanirim ve umarim. Bidahakine korunabildigin kadar korun.

bence olay da dogru degil.. bu crazy arkadas uydurdu ve mutlu oldu : D

Biz seni nasıl aydınlatalım? Aile hekimine git, kan ver. Bu aşamaya kadar her şeyi biliyorsunuz, yapıyorsunuz, sonra hamile miyim? Buradaki insanlar bunu nasıl anlayabilir? Kan ver test yaptır. bu tarz konu açan herkese söylüyorum bunu...
Aile hekimi de test yapıyor, lütfen çok rica ediyorum gidin yaptırın... 5dk.lık bir iş, zor değil...

Sana ne? Milletin uçkurunun derdine niye sen düşüyorsun? Evlilik kutsalsa evliliğinde mutluluklar, başkasının hayatına KARIŞAMAZSIN.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…