Aile Planlaması hamilemiyim

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
İnternetten sipariş diye bişey var yada en en başından ; korunma yöntemleri. Doğum kontrol hapı korunma yöntemi değildir ayrıca.
Dogum kontrol hapi tabii ki korunma yontemidir ama ertesi gun hapi baska bir sey. Bunu konu sahibi disinda kimse korunma yontemi olarak kullanmaz ciddiyetle

ertesi gün hapı bir doğum kontrol yöntemi değildir ve zorunlu kalınmadıkca keyfi alınmamalıdır.
adet olduysan da hamile değilsin doğal olarak.

Hamile degilsindir adet olduğuna göre. O belirtiler de psikolojik.

Ertesi gün hapina bu kadar güvenmek de pes. Buldugun her fırsatta sevismeye iyi yirtmissin. Korunma konusunu ciddiye al öyle sakaya gelecek şey değil.

E="bridecorpse, post: 37114401, member: 628469"]Merhaba arkadaşlar.

Bir türlü sorumun cevabını bulamadım ki yakın çevremden kimseyle de paylaşılamıyorum.
Geçen ay ayın 28nde regl oldum 5 gün sürüyor kanamam. Yani ayin 3nde bitmişti ayın 14nde erkek arkadaşımla tatile gittik. Ve 14 u gunu birlikte olduk. Ella one ertesi gün hapı bilirsiniz, 5 güne kadar kullanım yapabiliyorsunuz biz de buna güvenerek tatil boyunca (4 gun) her firsatta birlikte olduk ve hic dışarı boşalmadı. Daha once de ella one hapını kullanmıştık sorun olmadı neyse, ben 5.gun bu ilacı aldım ama.içmedim akşam içerim diye . Akşam eve gittiğimde regl olmuştum ve daha bir haftası olmasına rağmen zaten panik oldum sonra regl olmama güvenmeyerek hapi da içtim.

Regl kanamam normal kanama ama her ay olduğum gibi , regl biteli bir hafta oldu ama ben de aşırı hassasiyet var ağlama nöbetleri geçiriyor iş yerinde ki arkadaşlarıma tahammül edemiyorum. Sürekli uykum geliyor ve iştahım yok. Sabahları dişlerimi fırçalarken midem bulanıyor arada bir olurdu fırçalarken ama sıklaştı. Anlayamadım nasıl bir pskoloji merak ediyorum sadece. Beni aydınlatırsanız cok sevinirim.
[/QUOTE]
Psikolojik olabilir ama yinede test yap adet olman hamile olmadığın anlaminada gelmez üstüne görme diye birsey var.

arkadaşlar yazmış ama bide ben yazayim.doğum kontrol hapı kullanmak bir süreç ister ama prezervatif kullanabilirsiniz erkek arkadaşın buna dikkat etmese bile sen et.ertesi gün hapının yan etkileri çok ağır olabiliyor bi kaç kere üst üste kullanınca yan etkileri artıyor diye biliyorum hatta mide bulantının,o sinirli hallerinin sebebi de psikolojik değil ertesi gün hapından kaynaklanıyor bence niye kendine zarar veriyorsun ki

Çok kızıyorum ama böyle şeylere. Hadi hamile kalmışsınız diyelim ozaman ne olacak. Pes valla ne cesaretli insanlar var

içmeyin şu zıkkımı yahu, bir kadının bünyesine hormonlarına bu kadar zarar veren başka ilaç var mıdır bilmiyorum. Madem planlı birliktelik, neden korunma yöntemlerini kullanmıyorsunuz ki?

Ertesi gün hapları ilişkinin olduğu gün hemen içilirken sen 4 gün boyunca beraber olup 4.günün sonunda mı içtin?
O halde hamile olman olasılığın elbet var ama sanmıyorum değilsindir.

çok kızıyorum böyle durumlara.haddim değil tabi kendi bünyen ama yazık bedenine.hamile kalmamak için o hapı içeceğine sevgilin korunsaydı!ama yok bazı erkekler o kadar bencil olabiliyorki illa temas olacak,kadın ne yaparsa yapsın!benim eşim bile doğum kontrol hapı içmeme müsade etmedi zararı olur diyede eşim koruyor.bidaha kesinlikle içme sevgilin korunsun.adet olduğuna göre hamile değilsindir ama için rahat etsin gebelik testi al yap bu kadar basit :)

Ertesi gün hapına güvenip 4 gün korunmasız ilişki yaşamak? Cesaretinize hayran kaldım.

Kusura bakmayin ama millette amma uck..runun derdinde.yok sevgiliymis yok tatile cikmalarmis birlikte olmalarmis.evlilik kutsaldir.evlen ne halt yersen ye .sonra vay hamilemiyim vay adetim oyle oldu boyle gecti vay midem bulandi.evli olsan aslan gibi gebelik testi alir yaparsin demezsin aman esnaf tanidik bilmesinler diye.ailenizin suratina nasil bakiyorsunuz utaniyormusunuz hic bende bunu merak ediyorum.

ertesi günü haplarının koruyuculuğunun ilk 24 saatte alındığında daha fazla olduğunu duymuştum.5 gün sonrası için ne kadar güvenilir bilemiyorum.hissettiğiniz hamilelik belirtileri muhtemelen psikolojiktir.ama içiniz rahat olması için test yapın.

Resmi dini kocamla korunmadan sevişmeye cesaret edemezken gerçekten sizin cesaretinize hayran kaldım. O hap en son çare.Madem aktif cinsel hayatınız var d.kontrol hapıyla korunun ya da şu an yatagında mışıl mışıl uyayan beyefendi korunsun. Dört gün boyunca coşun iki tarafta korunmasın arkasından aptal bir ilaç alın sonra hamilemiyim diye kadın düşünsün dursun erkekte yaysın kendini yatsın. Bu kadar acemilik olmaz valla

sadece başlığa bakarak yazıyorum ki siz hamile misiniz değil misiniz bu forumdaki insanlar nereden bilsin? Gidin bilimsel yöntemlere başvurun.

[QUOTçok asude_bahar, post: 37114529, member: 261178"]Su forumda fisebillah lillah rizasi icin gebelik testi dagitcam hayrina, biz ne bilelim yani gebe misin nesin[/QUOTE]
Haha cok buldum allah iyiliğini verain

hosgeldin fake'can seni.. her gun her firsatta birlikte mi oldunuz siz simdi, vay vay, cok enteresan..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…