hamilemiyim

canım tesekkürler..ama ben sabah doktora gitiim pembe kahve kanamalar basladı bende.ama leke tarzı doktora çıktım..doktor degerim düsük oldugu için kimyasal gebelikten süphe etti.yarın tekrar tahlil istedi ve progesteran testi yapılcak bakalım degerler yükselicekmi..suann hiç bilmiyorum çok üzgünüm ama herseyin hayırlısı.benim testlerde geç çıkanlar oldu ama hiç silinömedi canım..rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun benim psikoloji çöktü ya gercekten...

ne diyeceğimi bilemedim inan ki.üzüldüm gerçekten.ama dur bakalım geç döllenme olunca da değerler çok düşük oluyormuş.
hemen ümitsizliğe kapılma Allah büyüktür .
en iyisi beklemek sabretmek.hele bir doktora git geç döllenmeyi de sor bakalım.
inşaallah hayırlı haberlerini alırız.
Rabbim sana da bana da isteyen herkese bu güzel duyguyu yaşlatsın.
bende çok ümitlenmemeliyim galiba.
ama elimde değil 10 senelik evliyim ve hep o anı beklemekten çoook yoruldum.
bu arada hiç çocuğum yok.
dua edelim birbirimize.
benim iki gündür midem bulanıyor.sol kasık ve bacağıma kramp giriyor arada.
daha çok sol kasığım ve nadiren sağ kasığımda sinek ısırığı gibi şeyler oluyor.bakalım hayırlısı.tek umudum geç döllenme.
her 2 günde bir test yapıcam bakalım ne olacak.
RABBİM SENİNDE YAR VE YARDIMCIN OLSUN:KK16:

ne diyeceğimi bilemedim inan ki.üzüldüm gerçekten.ama dur bakalım geç döllenme olunca da değerler çok düşük oluyormuş.
hemen ümitsizliğe kapılma Allah büyüktür .
en iyisi beklemek sabretmek.hele bir doktora git geç döllenmeyi de sor bakalım.
inşaallah hayırlı haberlerini alırız.
Rabbim sana da bana da isteyen herkese bu güzel duyguyu yaşlatsın.
bende çok ümitlenmemeliyim galiba.
ama elimde değil 10 senelik evliyim ve hep o anı beklemekten çoook yoruldum.
bu arada hiç çocuğum yok.
dua edelim birbirimize.
benim iki gündür midem bulanıyor.sol kasık ve bacağıma kramp giriyor arada.
daha çok sol kasığım ve nadiren sağ kasığımda sinek ısırığı gibi şeyler oluyor.bakalım hayırlısı.tek umudum geç döllenme.
her 2 günde bir test yapıcam bakalım ne olacak.
RABBİM SENİNDE YAR VE YARDIMCIN OLSUN:KK16:
sagol canım..benim 1 tane çocugum var 7 yasında suanda ben 35 yasındyım yastan dolayı diyorum acaba geçmi kaldık..benimde sol kasıgım a agrı giriyordu sürekli..artık yarını bekliycez bakalım degerlere baglı hersey ama kanama peceteye silince sürekli var. kesilmedi ümıdimi okırıyor benimde ..adet olucakmışım diye...senin adına ve buradan hepimizin adına dua ediyorum rabbim herkese nasip etsin..biz de 1 yıldır ugrasıyoruz doktora gitim bir sorun yok olur denişti ilk defa bukadar yaklastım ama nasip işi bebegimiz sanırım tutunamıycak ...ne diyelim hayırlısı hepinizin iyi dualarına ihtiyacım var gercekten..ve simdiden çokkk tesekkür ederim...yine durumdan haberdar ederim..burada yazılanlar bize aslında bilgi olarakta çok destek oluyor arkadaslar...

sagol canım..benim 1 tane çocugum var 7 yasında suanda ben 35 yasındyım yastan dolayı diyorum acaba geçmi kaldık..benimde sol kasıgım a agrı giriyordu sürekli..artık yarını bekliycez bakalım degerlere baglı hersey ama kanama peceteye silince sürekli var. kesilmedi ümıdimi okırıyor benimde ..adet olucakmışım diye...senin adına ve buradan hepimizin adına dua ediyorum rabbim herkese nasip etsin..biz de 1 yıldır ugrasıyoruz doktora gitim bir sorun yok olur denişti ilk defa bukadar yaklastım ama nasip işi bebegimiz sanırım tutunamıycak ...ne diyelim hayırlısı hepinizin iyi dualarına ihtiyacım var gercekten..ve simdiden çokkk tesekkür ederim...yine durumdan haberdar ederim..burada yazılanlar bize aslında bilgi olarakta çok destek oluyor arkadaslar...
canım benim ya çok üzüldüm durumuna:KK5::KK5::KK5:
inşallah yarın güzel haberlerle dönersin :KK34::KK34::KK34:
aklına kötü şeyler getirme hep olumlu şeyler düşün. rabbim yar ve yardımcın olsun:128::128:
isteyen tüm herkesi de tez vakitte bebeğiyle buluştursun inşallah:KK66::KK66::KK66::KK66::KK49::KK49::KK49:

canım benim ya çok üzüldüm durumuna:KK5::KK5::KK5:
inşallah yarın güzel haberlerle dönersin :KK34::KK34::KK34:
aklına kötü şeyler getirme hep olumlu şeyler düşün. rabbim yar ve yardımcın olsun:128::128:
isteyen tüm herkesi de tez vakitte bebeğiyle buluştursun inşallah:KK66::KK66::KK66::KK66::KK49::KK49::KK49:

sagol canım inşallah ama bakalım bekliyorum ...daha yeni verdim kan 11 den sonra çıkıcak kötüyede alıştırdım kendimi üzülmemek adına.en azından suna seviniyorum demekki gebe kalmak adına bir sorunumuz yok.inşallah bidahaki seferlere rabbim saglıklı hayırlı evllatlar nasip etsin..hepimizin dilegi bir gün gerceklesr inşallah...çok isteyip bekleyende olur zaten sorun istemeyen hemen kalır ben bunu anladım kızlar...

sagol canım inşallah ama bakalım bekliyorum ...daha yeni verdim kan 11 den sonra çıkıcak kötüyede alıştırdım kendimi üzülmemek adına.en azından suna seviniyorum demekki gebe kalmak adına bir sorunumuz yok.inşallah bidahaki seferlere rabbim saglıklı hayırlı evllatlar nasip etsin..hepimizin dilegi bir gün gerceklesr inşallah...çok isteyip bekleyende olur zaten sorun istemeyen hemen kalır ben bunu anladım kızlar...

ne oldu canım kan tahlili sonucun?
meraktayım valla.
inş bir sorun yoktur ya:26::26::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ne oldu canım kan tahlili sonucun?
meraktayım valla.
inş bir sorun yoktur ya:26::26::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

malesef canım kaybettik gitti yani..kaç gündür psikolojim çökmüstü giremedim çok üzgünüm yeni toparlanıyorum..rabbim herseyin hayırlısını versin insallahhhh...sizlerede tekrardan çok tesekkür ediyorum destekleriniz için...

malesef canım kaybettik gitti yani..kaç gündür psikolojim çökmüstü giremedim çok üzgünüm yeni toparlanıyorum..rabbim herseyin hayırlısını versin insallahhhh...sizlerede tekrardan çok tesekkür ediyorum destekleriniz için...[/
canım benim ya.üzme kendini.,belkide hayırlısı olan buymuş:KK5::KK5:
benimde olmadı bu ay:KK5:
hemde komalık oldum resmen acıdan:KK53::KK53:
gelecek aya inş hep beraber 2013 e bebişle gireriz:KK53::KK49::KK49:

malesef canım kaybettik gitti yani..kaç gündür psikolojim çökmüstü giremedim çok üzgünüm yeni toparlanıyorum..rabbim herseyin hayırlısını versin insallahhhh...sizlerede tekrardan çok tesekkür ediyorum destekleriniz için...[/
canım benim ya.üzme kendini.,belkide hayırlısı olan buymuş:KK5::KK5:
benimde olmadı bu ay:KK5:
hemde komalık oldum resmen acıdan:KK53::KK53:
gelecek aya inş hep beraber 2013 e bebişle gireriz:KK53::KK49::KK49:

inşşşş... sagol canım bende öyle diyorum artık hayırlısı böyleymiş diye..benimde çok agrılı oldu zaten moralde sıfırdı..eşimde bende çöktük yani resmen..inşşallah 2013 hepimize ugur getirirde bizlerde kavusuruz isteklerimize arkadaslar...

slm kızlar 3 gün üste çift çizgiyi gördüm ama silikti..
bugün test yaptım adetime 1 ahfta var daha ve 19 çıktı hamile miyim ya:18::18:

istersen bi kan testi ver cnm ama fikrim beklemenden yana 1 hafta çok kalmamış çünkü en net adet gecikince çıkıyormus ama sen bilirisn olurda test yaprsan inşallh hamilesindir :KK16: allah'ım inşallh bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip eder isteyen herkese versin inşallah "AMİN"

istersen bi kan testi ver cnm ama fikrim beklemenden yana 1 hafta çok kalmamış çünkü en net adet gecikince çıkıyormus ama sen bilirisn olurda test yaprsan inşallh hamilesindir :KK16: allah'ım inşallh bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip eder isteyen herkese versin inşallah "AMİN"

ya canım 19 zaten kan testi sonucum:26:

uzun zamandır giremedim ev falan tasıdık ..ama bakarken daha yeni gördüm inşallah hamilesindir canım çok sevindim adına ...
hayırlısı olsun bizde bişey yok hala...bekliyuorum .ateş ölçme yöntemini deniyorum yumurtlama gününü bulmak için çünkü düzensizlik oluyor hayırlısı bakalım...

uzun zamandır giremedim ev falan tasıdık ..ama bakarken daha yeni gördüm inşallah hamilesindir canım çok sevindim adına ...
hayırlısı olsun bizde bişey yok hala...bekliyuorum .ateş ölçme yöntemini deniyorum yumurtlama gününü bulmak için çünkü düzensizlik oluyor hayırlısı bakalım...

canım ben düşük yaptım:KK5::KK5::KK5:
yeniden başlayacaz çalışmalara inş.
tabi eşim isterse..

canım ben düşük yaptım:KK5::KK5::KK5:
yeniden başlayacaz çalışmalara inş.
tabi eşim isterse..

çokkk geçmiş olsun gercekten üzüldüm ama hayırlısı olsun rabbim nezaman va nasıl derse o oluyor...inş..tekrar artık desene sende benim gibi yeni çalışmalara devam hayırlısı artık..hepimize...

Merhaba arkadaslar bana yardımcı olurmusunuz ? Adetım ocak ayının 26 oldum şubat ayının 15 de cok az bı kanama geldı bır sefer sonra ıkıgundurde kahverengı lekeler gelıyor ama peceteye azıcık gelıyor daha adetıme bı 8 gun var sızce ne olabılır?

Son düzenleme:
Merhaba arkadaslar bana yardımcı olurmusunuz ? Adetım ocak ayının 26 oldum şubat ayının 15 de cok az bı kanama geldı bır sefer sonra ıkıgundurde kahverengı lekeler gelıyor ama peceteye azıcık gelıyor daha adetıme bı 8 gun var sızce ne olabılır?

canım yerleşme kanaması olabilir..
bir kaç gün bekle sonra test yap..
inş hamilesindir..:KK49::KK49:

inşallah canım benım daha once hıc boyle bısey yasamadım hep adetım duzenlı gelırdı ara kanamam olmadı az bıle olsa kasıklarımda batma var anlamadım aslında şubatın 15 de oldu bu lekelenme acaba gıtsemmı kı ? ıcımı rahatlattın ınankı ınsallah 2 yıldır olmuyor bebısımızz

inşallah canım benım daha once hıc boyle bısey yasamadım hep adetım duzenlı gelırdı ara kanamam olmadı az bıle olsa kasıklarımda batma var anlamadım aslında şubatın 15 de oldu bu lekelenme acaba gıtsemmı kı ? ıcımı rahatlattın ınankı ınsallah 2 yıldır olmuyor bebısımızz

en iyisi adetin gününün geçmesini beklemekmiş canım erken yapılan testler yanıltıcı olabiliyor..ama için rahat etmesini istersen sen yinede dene..inşallah hamişsindir..allah tüm isteyenlere en kısa zamanda nasip etsinnn

en iyisi adetin gününün geçmesini beklemekmiş canım erken yapılan testler yanıltıcı olabiliyor..ama için rahat etmesini istersen sen yinede dene..inşallah hamişsindir..allah tüm isteyenlere en kısa zamanda nasip etsinnn

hamıleyım canım benım c.tesi yaptırdım testımı2154 çıktı beta hsg

X