hamilemiyim

ya kafam çok karıştı,adetim 5 gün gecikti dün evde test yaptım ikinci çizgi silik çıktı,bugün sabah yaptım.tek çizgi çıktı.anlam veremedim.adet düzensizliğim hiç yok.yardım lütfen.neyapmalıyımmmmmmm?? hamilelik var mı acaba?

evde 2 defa test yaptım.birinde tek çizgi diğerinde çift çizgi çıkmıştı ama silikti ikincisi.kan testi yaptırdım.0.10 yazıyo sonuç kısmında bu ne anlama geliyo.cevap lütfennnn

evde 2 defa test yaptım.birinde tek çizgi diğerinde çift çizgi çıkmıştı ama silikti ikincisi.kan testi yaptırdım.0.10 yazıyo sonuç kısmında bu ne anlama geliyo.cevap lütfennnn

Üzgünm ama sanırm hamile deilsin demek oLuyo..ßiLdğim kadarıyLa hamiLeLerde o değer 5. ve üzeri oLuyomuş..

Taßi inş yanıLıorumdur haKKında hayırLısı oLsun..

tşk ederim.hayırlısı olsun bakalım.ama adet göremedim bi türlü.acaba biraz daha bekleyip,kan testi yapsam mı

bende yenı katldım aranıza arkdslar.2 aylık evlıyım ve bebek yapmayı cok ıstıyorum dıye eşimde saygı gosterdı.llk denemem 3 eylulde adetımın bıttıgı gun basladım.yarın adet olma gunum,ama kasıklarımda ara ara agrı oluyoo korkuyorum adet olacam dıyee...eyvahedigeldismile

stres yapma tatlım..inşallah hamilesindir hemen ilk denemelerde olmayabiliyo sakın moralini bozma tam gaz devamm :hooray:

arkadaşlar benim 25 inde adet olmam gerekiyordu ancak 19'undan beri kahverengi, pembe ve ara ara çok a kırmızı lekelenmem oluyor. 2 tane gebelik testi yaptım negatif çıktı ancak eşimle ayrı şehirlerde yaşadığımız için olduysa bile geç döllenme olmuştur. bugün adet oluyormuşum gibi kanamam başladı ama bir-iki saat sonra durdu tekrar kahverengi leke geldi. Diğer belirtilerim (bel ağrısı göğüslerde sızlama) adet belirtilerimle aynı birtek normalde çok sancılı geçirmeme rağmen bu ay sancım yok. 3 aydır deniyoruz olmuyor sizce ben hamile miyim, bugünkü kanamam yerleşme kanaması olabilir mi yorumlarınızı bekliyorum lütfen...:bbo:

cnm bnce bi kan testi yaptır.dediklerine göre hamilede olabilirsin ama olmayabilirsinde.kesin sonuç için kan testi

cnm bnce bi kan testi yaptır.dediklerine göre hamilede olabilirsin ama olmayabilirsinde.kesin sonuç için kan testi

çok ümitlendiğim içim eşim çok korkuyor bikaç gün daha bekleyelim diyor zaten çalışıyorum perşembeden önce gidemem tahlile üstelik ümidim çok kırıldı canım yaa bakalım artık yarınki gelişmelere göre gidicem tahlile çokteşekkür ederim yorumun için...

ewet kesinlikle adet olcakmışsın gibi bir ağrı oluyor.. Ben de olmuştu we hamile olduğunu öğrendiğim herkes ilk başta adet olcaktım sanmıştım der her zmn cnm.

bu yazıyı okudugumda sevındım ama leke geldı bende henuz hasta olmadım ama bellıkı olacam...umudum gelecek aya kaldı...ilk denem basarılı olur sanmıstımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…