hamilemiyim (

sağol canım ilk kez klomen kullanmıştım troid var bende adet düzensizliği felan.. inş. dua edeceğim sana..

canım cok tebrik ederim. benim adetimde 5 gün gecikti bende de hosimato troidi var. hamilemiyim değilmiyim bilmiyorum. ama guatır etkiler diyede korkuyorum

allah razı olsun ya bu hafta kalp atışlarına bakılacak az da olsa endişem var..

canım cok tebrik ederim. benim adetimde 5 gün gecikti bende de hosimato troidi var. hamilemiyim değilmiyim bilmiyorum. ama guatır etkiler diyede korkuyorum

bende hep adetim gecikir iki ay felan daha önce hiç doktorlar buna bakmadı ama bende beynde de beze varmış..ne kadardır bebek düşünüyon

bebğimin kalp etışı gözüktü şükür ama henüz onu hissedebilmiş değilim.. hamilelikten olsa gerek durgunum keyifsizim... inş. hareket edince daha çok hissedeceğim gerçi kilolar ben burdayım diyor gecenin 3nde zeytin yedirtiyor...opuyorumnanaktan

adetim 1 gün gecti beta 17 cıktı hamikemiyim ama deger cok mu düşük öle gibi herkesin cok yüksek benden bilen warmıı

hamilesin bence
benimki daha adetim geçmemişti 5,49 idi ama sen 2 gün sonra tekrar tahlil yaptır emin olursun

hamilesin bence
benimki daha adetim geçmemişti 5,49 idi ama sen 2 gün sonra tekrar tahlil yaptır emin olursun

neden peki düşük bu deger jerkesin sanki daha yüksek adetim de gelmediginden sanki bana da öle gelioo idrar testide yapayım mı kii

idrar testi yap 2 çizgi emn olursun canm benmde başta düşüktü geç döllenme dedi doktor...

hayırlı olsun
daha çok erken hareketlerini hissetmeye anca 17 18.hafatada
kalp pıtırcıklarını duymuşunuz ya ne güzel
sağ sağlim kucağınıza almakta nasip olur inş.

merhaba,bende size bi şey danışabilirmiyim.benim bugün adetimin ilk günü bir sayarsak,onüçüncü günüm.ve bugün adet sancımdan beter bir ağrıyla uyandım iki üç saat sancım oldu sizce neden oldu.tecrübelerinize ve okuyup paylaştıklarınıza dayanarak.bi şey söyleyebilirmisiniz.teşekkürler.

sen 5 le hamile oldugunu ögrendin dimi canım o zaman bende oldum mu acaba idrar testi cıkar mı kii daha bugün 3 gün oldu

5 ile doktor büyük ihtimal dedi ama emn olamadı sayfaların gerisinde hikayem var...dış gebelk süreci felan ama normalmiş şükür..idrar testi çıkar bence ...

ben klomen kullanmıştım eda o zamandan beri hep sancım olmuştu ama senin durumun ne bilemiyorum... herhangi bir ilaç üşütme v.b.olabilir..

Son düzenleme:
:asında kalp atışını kalbini gösterdi ultrasonda doktor o bu ultrason dışarı ses vermiyormuş ama doktor duyulması için erken demşti aletle dinlemek lazım dedi güleceniz ama tansiyon aleti ile duymaya çalştım bağırsak gurultusundan başka bişi duyamadım..yerimseniben

bu arada yaprakları kartta olsa dün geceden aklıma giren yapraksarması mideme oturdu demek böyle bişi tatlı delisi olan ben tuzluya vurdum kendimi.......
artık 25 kilo ilemi doğururum..,,,:-)roflol:

Son düzenleme:
zaman nasılda geçiyor ne endişelerle girdik bu yola şimdi beşinci ayımıza girdik rabbime şükürler olsun
rabbim erkesi tamamına erdirsin herkesede nasip etsin..boshayallersmile

allah kucağınıza almayı nasip etsin.darısı bizlerin başına inşallah.bizlerede dua edermisiniz..bizede yaşatır rabbim o günleri inşallah.

inşallah kardeşim inşallah... rabbim en hayırlı tez zamanda nasip etsin..

hamileyim değilmiyim derken son 18 güne geldim şükür rabbime dualarınızı beklerim..

X