hamilemiyim?

suzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2008
12
0
merhabalar..aranıza yeni katıldım çok merak ediyorum birkaç gün daha bekleyebilirdim ama sizin fikirlerinizi de almak istedim. adet günümü geçeli beş gün oldu hala kanamam olmadı, üçüncü gününde bir test aldım negatif çıktı..ama hala kanamam gelmedi. hamile olabilirmiyim? yoksa herhangi bir rahatsızlığın belirtisimidir sizce? birkaç gün sonra bir kaç test daha yapmak istiyorum emin olmak için ama..

canım eczanelerde satılan ucuz gebelik testleri 10 günden önce pek sonuç vermiyor ama eğer bir sağlık krumuna giderek yaptırısan ordakiler daha hassas olduğu için 5 günlük gecikmede sonuç verirler allah gönlüne göre versin inşallah hamilesindir

eğer adetlerin düzenli oluyorsa 5 gün çok ciddi bi gecikme.benimki adetimi 2 gün geçtiğinde çıkmıştı testte.başka bi marka test al sabah aç karnınla yaptığın idrarla tekrarla testi.eğer hamile değilen stresten geçikmiş olabilir ama 5 günde çok yanii.hadi hayırlısı canımm

arkadaşlar teşekkür ederim. cumartesi sabahına odaklandım o zaman tekrar bir test yapıcam hatta 3 tane alıcam testi :)) hiç bugüne kadar ne gün geçmişti ne de hiç gelmediği olmuştu. inşallah hamileyimdir.

canım benim gecikmenin ikinci günü pozitif çıkmıştı. 5 gün gecikmede hamile olsaydın heralde pozitif çıkardı. .yada test bozuk olabilir. başka bir marka alıp tekrar sabah aç karnına yap. bide hamilelik belirtileri varmı.

cnm benımde ıkınıc gun hemen cıktı ılk gun testı yanlıs yaptıgımdan cıkmadı
belkı sende yanlıs yapmıssındır testı bırdaha yap bence

belirtiler bilmiyorum burda okuduklarımı düşününce nerdeyse tamam hamileyim dicem. adet olmama yakın göğüslerim müthiş acıyordu hemde çok hala acıyor ama o kadar değil sanki bir de o günlerde yaşanan sancıların hepsini yaşadım tamam şimdi geliyor diye tuvalete gidip boş döndüm. kasıklarımda ağrı karın boşluğumda ağrı ve eğilip birşey yapmam gerektiğinde kramp giriyor. belim çok ağrıyor normalden fazla. mide bulantım zaten düşük tansiyonla gezdiğim için hep yaşadığım şey ama bir an sanki dünya ayaklarımın altından kayıyormuş gibi oluyor özelliklede sabah ve akşam saatleri.

şu an kramp gibi olan sancılar daha az. bir de eşimle ilişkiye girdiğimizde hafif açık renkli bi sıvı geldi kanama olacak sandım ama gene olmadı. bu da beni hastalık ihtimalini düşünmeye itti. daha önce hiç rahatsızlığım olmamıştı. bilemiyorum.3. gün yaptığım testten sonra hiç test yapmadım. cumartesi sabahı dediğiniz gibi ilk işim test yapmak olacak uyanır uyanmaz :)

dafidaf bi konuda bana yardımcı ol nolur üstüne görmede ne kadar kan gelir

benimde beş gün gecikmişti ama sonra adet oldum ve cok üzülmüştüm zor atlattım bu ay da 30gün sonra oldum.bi 27günden 32ye sonrada 30za düştü kafam cok karışık ovülasyonu tutturamıyorum bi türlü...umudumu kaybettim kendime karşı yoksa haşa...

adet günümü 8 gün geçti bu sabah 3. testimi de yaptım ama hamile değilim. stresten olsa şimdiye gelmesi gerekirdi, ciddi bir rahatsızlıktan şüphelenmeye başladım artık. arkadaşlar böyle sinsi ağrı sancı yapmadan ortaya çıkan bir rahatsızlık varmı?

kesinlikle en kısa zamanda doktora görünmelisin ilişki esnasındada açık renkli geldi dedin yani zaman kaybetmemelisin hatta şimdiye kadar gecikmenin falan olmadığın ilkkez olduğunu söylüyorsun hiç zaman kaybetme derim tatlım inşallah bi sorun çıkmaz ama çıkarsa bile teşhisin erken yapılmış olmasında fayda var hiç zaman kaybetme derim tatlım :KK66:

çok korkuyorum doktora gitmekten, ya erken menepoz derse ya da sessizce büyümüş habis bir kist var derse diye.. ama geçeli tam 12 gün oldu 21 mart ta gelmesi gerekiyordu.. korkuyorum.. bu arada günleri karıştımışım 8 gün değildi yukarda yanlış yazmışım :KK66:
sağ kasığımda bıçak batması gibi sancılar oluyo kramp oluyor bazen.sabahları baş dönmesi ile güne başlıyorum. her yemek yiyişimde midem bulanıyor. nerdeyse tamam hamileyim dicem ama negatif çıkıyor. doktora gitmeye çok korkuyorum, bu yaşa kadar hiç gitmedim jinekolağa..ilk kez bir şikayetim oluyor.

kan testi yaptırmayı düşünmüyor musun? hem kesin sonuç alırsın hem de ne yapman gerektiğini anlarsın. iyi sabır yani ben olsam şimdiye kadar kan testi yaptırırdım.

ayyy kızlar hangi devirde yaşıoz yaaa gidin bi sağlık ocağına test yaptırın yaaaa ayyy 12 gün geçio doktora bile gitmionuz hayret yani doğurunca gidersiniz artık...

ya gidip yaptırıcam ama 3 tane test yaptım 3 de negatif çıktı, bu yüzden gitmeye gerek görmedim..hem biz bebek istiyoruz diye bişey yapmadık gecikince ben kazaen dediklerinden olursa diye endişelendim. hamile olsaydım kesin çıkardı testlerde öyle değil mi? hep bir rahatsızlık olduğunu düşündüm ama son kez emin olmak için kan testide yaptırıcam ondan sonra doktora gidicem..

X