hamilemiyim?

kızlar keşke hamile olsam..sağlık sorunuyla ilaçla tedaviyle uğraşmaktan kurtulurdum hem ilk bebeğim olacak ama bu planladığımız birşey değildi ki...
stresten gecikmiştir yada bu ay gelmesini bekle diyorlar, test sonuçları doğru çıkar hamile olsaydın pozitif olurdu diyorlar doğal olarak benim de aklım karışıyor..gidip kan testi yaptırıp negatif çıkınca doktorun yolunu tutmaktan korkuma gidemiyorum..

Merhaba Kislar.bende Adeti 2 Gün Gecikmiş Ama Hamiş Mi Diil Mi Bilmeyen Bi Bayanim. Dün Test Yaptim Negatif çikti.şimdi Birkaç Gün Beklemeye Karar Verdim Tabi Bu Ara Zarfinda Adet Olmazsam.bu Birkaç Gün Nasil Geçer Hiç Bilmiyorum.

merhabalar..aranıza yeni katıldım çok merak ediyorum birkaç gün daha bekleyebilirdim ama sizin fikirlerinizi de almak istedim. adet günümü geçeli beş gün oldu hala kanamam olmadı, üçüncü gününde bir test aldım negatif çıktı..ama hala kanamam gelmedi. hamile olabilirmiyim? yoksa herhangi bir rahatsızlığın belirtisimidir sizce? birkaç gün sonra bir kaç test daha yapmak istiyorum emin olmak için ama..

yatım benim 20 gün geçmesine rağmen bırak eczanedeki testleri kan tahlilinde bile çıkmamıt hamileliğim bazen çıkmayabiliyor ama yinede en sağlıklısı kan tahlili bence onu bir yaptır, herşey gönlünce olsun...

üstüne görme olayında nasıl oluyo acaba bi bilgisi olan varmı

Canim benim okuduklarima gore, bu ustune gorme denilen kan aslinda adet kani degil. Sadece bebek tutunurken kilcal damarlara denk gelebiliyor ve eger denk gelirsede ya acik pembe yada kahverengi bir kan geliyor ve birkac gun surebiliyor. Iste bazi bayanlarda bilmedikleri icin bunu, ustune gorme diyorlar o kana.a.s.

ayyy kızlar hangi devirde yaşıoz yaaa gidin bi sağlık ocağına test yaptırın yaaaa ayyy 12 gün geçio doktora bile gitmionuz hayret yani doğurunca gidersiniz artık...

ay warya gülmekten öldürdün beni allahta seni güldrüsün :roflol::roflol::roflol::roflol:

tatlım ben hastanede ilk defa kontrole gelip günü geçtiği için doğuma alınan insanları gördüm buda ne ki :))))))))

suzz bence bi sağlık ocağında kan tahlili yaptır, eğer hamile isen bu dönem çok önemli, çocuğun omur ilik ve sinir sistemi olusuyo, folik asit kullanman lazım bilinçsizce birşey yaparsan ona zarar verebilirsin, bence hemen bi dr görün, bana idrar tahlilinde herzaman net olarak çıkmadığını söylemişti dr. ben 2. günü kandan bakdırdım ve pozitif çıktı

suz cum benimde böyle bi olayım var tam 2 ay adet görmedim dr gittim ve sonuç kistçiklerim varmış ve oldum yani test negatif se bence küçük bi ihtimaldir hamile olman dr görünmelisin canım ultrasyonda neden olmadığını söyle zaten

dafidaf bi konuda bana yardımcı ol nolur üstüne görmede ne kadar kan gelir
güzelim ben üğstüne gördüm minik yaprak petler var ya iki tane o petlerden battı..rengi açık pembe kahverengi arasındaydı..iki gün sürdü..üç günü geöerse zaten düşük tehlikesi var demektir ama allah a çok şükür bendeki üç günü geçmedi iki gün sürdü..üstüne görme budur..ve ben bunu hamileliğimin beşinci haftasında yaşadım..şuan sekis haftalık hamileyim..artık kalmadı..

canim oyle sey olurmu.mutlaka doktora git.sende de ne sabir varmis.haberlerini bekliyoruz

Gecen Ayimda Bana Da öyle Oldu Bi Kaç Gün Gecince çok Kafaya Taktim Hamilemiyim Degilmiyim Diye öyle öyle Düşünürken 8 Gün Gecikti Adetim Meger Ben Düşündüm Diye Uzamiş Bende Senin Gini Test Yapmiştim Negatif çikmişti Kafana Takma Birak Kendiligine Gönlünden Ne Geçiyosa O Olur Inşallah Ben şimdi 4 Haftalik Hamileyim

ya ne oldu sana,bir haber bekliyoruz merak ediyoruz,sen boyle ortadan kaybolunca aklima kotu seyler geliyor,neolur bir haber ver

suzz, bence bir an önce dr.a görün, kötü bişey olacağından değil ama ne olur ne olmaz... ayrıca ben de neredeyse 3 ay adet olmadım ve dr. a gittiğimde birçok tetkik yaptırdı sonra hiçbir şeyim olmadığı görülde. ardından da adet oldum zaten. am böyle şeyler ihmale gelmez...

diyeceksiniz ki bu ne gevşeklik doktora gittikten sonra yazacaktım ama dayanamadım, hala regl olmadım ve cuma günü doktora gidiyorum. randevumu aldım. çok korkuyorum ama gidip öğrenmeden paranoya yapmakta yersiz. bakalım neyim varmış öğreneceğim.

kızlar suzz tahlil sonucunu söyleyene kadar benle ilgilenirmisiniz.ben 5 nisanda adet oldum zamanında.3 gün yoğun 2 günde az geldi.aradan 4 gün geçti.sol kasığıma bıçak saplanır gibi oldu.kahverengi leke geldi.regl ağrısı gibi belim bacaklarım ağrıdı.bugün lekelenmemim 2.günü.dün test yaptım.ikinci silik çizgi çıktı.normalde çıkmazdı.acaba hamilemiyim kızlar.dr.a gitcem ama ilçeden merkeze gitmem gerek.biraz bekliyim diyom

ben burada yazilanlari okudumdan biliyorum ki silik cizgi ciktiginda hamile olmak sansi yuksekdir,bence hamilesindir,yine de kendini fazla kaptirma.insallah hamissindir.guzel haberlerini bekliyoruz.opuyorum canim.

kızlar suzz tahlil sonucunu söyleyene kadar benle ilgilenirmisiniz.ben 5 nisanda adet oldum zamanında.3 gün yoğun 2 günde az geldi.aradan 4 gün geçti.sol kasığıma bıçak saplanır gibi oldu.kahverengi leke geldi.regl ağrısı gibi belim bacaklarım ağrıdı.bugün lekelenmemim 2.günü.dün test yaptım.ikinci silik çizgi çıktı.normalde çıkmazdı.acaba hamilemiyim kızlar.dr.a gitcem ama ilçeden merkeze gitmem gerek.biraz bekliyim diyom

güzelim üstüne görmüş olabilirsin gidip bi kan tahlili ypır derim

peki benden baygınlık geçirmediyseniz eğer; olmam gereken tarihte olmadım en son 27 Şubatta hastalandım ve o günden bugüne gelmedi ama 4 tane test yaptım negatif çıktı..eğer hamile değilsem bu ay ki gelmesi gerekn tarihte kasıklarımda ağrı sızı olmazmıydı..hiç ne sıkıntım var ne de ağrım şikayetim sanki çok iyiyim. adet kanamamın gelmemesi haricinde hiçbir sıkıntım yok. gerçi artık dananın kuyruğunu koparıcam doktora gidicem yarın.

canım ya yazılarını okudum da sendede büyük sabır varmış ya daha yenimi gidiyorsun hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah.... hayırlısı olsun hakkımızda..

X