Hamilemiyim ?

Bushi0203

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2024
2
1
19
Merhabalar adetime 2 gün kala gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı dijital yaptım oda pozitif gösterdi sırasıyla fotoğraflarını da sizinle paylaşacağım ve bunun üzerine doktora gittim yurt dışında yaşıyorum bahsettim durumu idrar tahlili yapalım dediler (maalesef ki buradaki sağlık sistemi çok kötü)
Verdim tahlili 5 dk da sonuç çıkardılar negatif çıktı dediler hayal kırıklığına uğradım eve geldiğim gibi tekrar test yaptım ve tekrar pozitif çıktı kan verin diyeceksiniz kan versem 3/4 güne çıkacak o zamana kadar zaten emin olacağım günü gününe regli olan biriyim bugün genelde olmam gerekiyordu olmadım tekrar test yaptım tekrar silik çıktı kimyasal gebelikten korkuyorum kaç gündür çok stres yapıyorum bu bebeği çok istiyoruz
IMG_9981.jpeg

Eklentiler

• IMG_0029.jpeg
    IMG_0029.jpeg
    95,7 KB · Görüntüleme: 23
Merhabalar adetime 2 gün kala gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı dijital yaptım oda pozitif gösterdi sırasıyla fotoğraflarını da sizinle paylaşacağım ve bunun üzerine doktora gittim yurt dışında yaşıyorum bahsettim durumu idrar tahlili yapalım dediler (maalesef ki buradaki sağlık sistemi çok kötü)
Verdim tahlili 5 dk da sonuç çıkardılar negatif çıktı dediler hayal kırıklığına uğradım eve geldiğim gibi tekrar test yaptım ve tekrar pozitif çıktı kan verin diyeceksiniz kan versem 3/4 güne çıkacak o zamana kadar zaten emin olacağım günü gününe regli olan biriyim bugün genelde olmam gerekiyordu olmadım tekrar test yaptım tekrar silik çıktı kimyasal gebelikten korkuyorum kaç gündür çok stres yapıyorum bu bebeği çok istiyoruz Eki Görüntüle 3488844
Bence var gibi hangi ülke genelde çoğu ülke il 2-3 ayı gebelikten saymıyorlar takip yapmıyorlar.

X