Hamilemiyim Yardim Edin

Sağol Canim Bende 8 Aylik Evliyim Bende 30 Yaşindayim.dualarin Için Sağol.bende Sorun Var 3 Mm Lik Sol Yurtaliğimda Kist Var.bu Engel Oluyo.öptpm Canim Bebişinide Benim Yerime Kokla Ve Benim Için öp.

bir an önce o sorununu hallet ve müjdeli haberi ver ben cok merak ederim şimdi öperim bebişi saols :)

SAĞOL NEŞELİM HAKLISIN TEDAVİMİ OLUCAN REGLİM BİTSİN HEMEN DOKTORA GİDİCEM SE NEKADARLIK EVLİSİN

benim 3 yılım mayısta dolacak canım ya helen tık yok olmadığı gibide sorunlar çıkıyor bakalım bugünde eşimin varikosel muayanesi var dk ya var diyecek yada yok bakalım hayırlısı,yoksa allah ın izniyle hemen aşılama yapılacak varsada ameliyat sonrası allah kerim artık:çok üzgünüm:

sen kaç yıllık evlisin?

BEN 8 AYLIK EVLİYİM CANIM

balsın bende 3 mmlik sol tarafımda kist var 7-8 aydır tedavi oluyorum martın balında kontrole gidicem. Doğum kontol hapı kullandım. bu ay biraz sektirdim kullanırken unuttum yutmayı. 1 gün geçti henüz ama düşünmeye başladım çünkü bulantım var. eğer bebek istiyorsan bir önce tedavini yaptır. bizim kistler henüz küçük olduğu için hapla tedavisi mevcut.

eczaneden bir testalıp endişelerini hemen giderebilirsin canım hiç durma:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…