Hamilemiyim Yardim Edin

BALSIN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2008
97
0
ARKADAŞLAR ARANIZA YENİ KATILDIM.BENİM SOL YUMURTALIKTA 3 MM LİK ÇİKOLATA KİSTİ VAR 2 AY YASMİN KULLANDIM 2 AY ÖNCE BIRAKTIM.ŞUN KİST DURUYO.BEN HER AY 28 GÜN ÜZERİNE REGLİ OLURUM.GEÇEN AY 25 GÜN ÜZERİNE OLDUM BU AY 26.GÜNÜM.OLMADIM HALA BİR HAFTADIR AŞIRI BELİM AĞRIYORDU.MİDE YANMAM VAR BİRKEZDE MEME UÇLARIM KARINCALANDI. KASIKLARIMDA HAHİF AĞRILAR VARDI. BUGÜN HİÇ AĞRIM YOK. GÜN ATEŞİM 36,8 Dİ BUGÜNDE 37 DERECE AVUCLARIMIN İÇİNİ ATEÇ BASIYO.AYRICA BİR HASTADIR AŞIRI GAZ ÇIK......SİZCE İNATÇI BEBEK GELİYOMU HAMİLEMİYİM LÜTFEN TECRÜBELERİNİZİ BENLE PAYLAŞIN:1hug:

oncelikle gecmis olsun cnm kistin hamilelige engel olup olmadigini bilmiyorum ama anlattigin seyler hamilelik belirtileri atesinde dusmemis bu iyiye isaret bir test yap istersen kiminde erken cikabiliyor hersey gonlunce olsun

canım ateşini ne zamndan beri ölçüyorsun,başından beri ölçüyorsan ve 2güne kadar ateşin düşmezse kesin hamilesin canım:dance::sm_cool:
belirtiler çok güzel güzel ay beni heyecan bastı cevabını bekliyoruz tamammı canım merakta bekletme bizia.s.:1hug:

canım bunlar kistin sonuçlarıda olabilir bende de kist var ama çikolata kisti değil normal kist ve malesef dediklerini bende her ay yaşıyodum normalde asla adetimde şaşma olmazdı kist çıktıktan 2 ay sonra adetim düzensizleşmeye başladı umarım hamilesindir ama kendini boş ümitlere kaptırmanı istemem insan çok üzülüyo kaç aydır kist yüzünden adetim gecikiyo ben her ay bir umutla test yapıyorum ama sonu hüsran allah hakkımızda hayırlısını versin

Kizlar Dün Geçe Yumurtaliklarimdaki Sanciyla Kivrandim Sabaha Kadar Yastev Sendede Kist Varmiş Bu Ağriyi Tahmin Edebilirsin. öldüm Resmen. Ama Yine Hala Regli Olmadim.hani Diyolar Ağrili Hamile Kaliniyomuş.kist Bende Bayaği Var.ama şimdiye Kadar Hiç Regli Düzensizliğim Olmadi Benim.allahim Bebiş Bekleyen Herkesin Yüzünü Güldürsün.herkes Anne Olsun.göreceksiniz Kizlar Zamani Geldimi Hepimiz Bu Siteye Mijde Hamileyiz Diyicez Ben Hep Buna Inaniyorum

Arkadaşlar Benim Bir Komşum Vardi Bekarken Kadin 8 Yillik Evliydi.ne Tedaviler Yaptirdi.tüp Bebek Denedi.olmadi Bebek Artik Umudunu Yitirmişti.hiç Birşey Yaptirmadi.olmayacak Dedi.ve Bir Baktikki Kadin 3 Ay Sonra Doğal Yolla Hamile Kaldi.demekki Zamani Var.işte Bizim Elimizde Değil Istemesekte Kafaya Takiyoruz Bu Ay Regli Olucammi Hamile Kalicammi.bakilim Bu Ay şans Kime Gülecek.birdahaki Ay Kime

MERHABA NEŞELİ 3 GÜNDÜR ÖLÇÜYORUM 22-02 DE 36,8 Dİ 23-02 DE 37 DERECE BUGÜNDE CANIM 37,4 DERECE.BİRDE SABAHA DOĞRU KASIKLARIMDA ŞİDDETLİ BİR AĞRI OLDUKİ RESMEN ÖLDÜM SANDIM 1 SAAT SÜRDÜ ŞİMDİ AĞRIM YOK REGLİDE OLMADIM.BEN DÜZENLİ REGLİ OLRUM 28 GÜN ÜZERİNE YANLIZ GEÇEN AY 25 GÜN ÜZERİNE OLDUM.BU AY 27 Sİ OLMADIM.NORMALDE O AĞRILARIN PEŞİNE OLRDUM REGİL.

ayyy canım inşallah hamilesindir bende bekleyen biri olarak seni gayet iyi anlıyorum allah inş hayal kırıklığı yaşatmasın

ayyy canım benim amiiiiin diyorum bende çok istiyorum gebe kalmayı allah herkese nasip etsin umutlanıp sonuç negatif çıktığında insan çok büyük hayal kırıklığı yaşıyo rabbim kimselere yaşatmasın allah isteyen herkese versin.

arkadaşlar ben yeni katıldım ve pek fazla bilgim de yok yardımcı olur ve aranıza katılmamı sağlarsanız beni çok mutlu edersiniz bişeyler yazmaya çalıştım ama acaba doğru şekilde ve goğru yerlere mi yazdım bilmiyorum

canım ısın hakkında tam yorum yapamam ama yarına düşmezse bide herhangi bir rahatsızlığından yada ısı ölçerin yanlış değilse hamilesin istersen yarın kanda baktırabilirsin ama benim tavsiyem bi 3 gün bekle.
ağrına gelmişken onu gebe kalan kadınlardada görülebiliyormuş.
yani anlayacağın şuan tahminde bulunmak çok zor.
inşallah hamilesindirde fazla çocuk hasreti çekmezsin bir tanema.s.:1hug:

SAĞOL CANIM ŞUAN BİRAZ KASIKLARIM AĞRIYOR İNŞALLAH OLMAM YARINI ATLATIRSAM ÜMİDİM ARTICAK.İNŞALLAH YA ARTIK KAFAMA TAKMIYICAM ALLAH NASİP ETMİŞSE BU YOKSA SONRA.HEPİMİZ İNŞALLAH FAZLA ÇOCUK HASRETİ ÇEKMEYİZ. DĞAYA ÇOK ÜZÜLDÜM REGLİ OLMUŞ.RABBİM İNŞŞALLAH HEPİMİZİ ANNE YAPAR.AMA İNŞALLAH BEBİŞLERİN HEPSİDE YARAMAZ OLUR .NEDENMİ SADECE RABBİM SABIRSIZLIĞIMIZI BU ŞEKİLDE CEZALANDLRSIN.SEVGİYLE KALIN MUTLU KALIN HEPİMİZİN YARINLARI VAR.

Kizlar Hastalandim.oluyor Işte Kistim Engel Oluyor.ama üzülmedim Bu Ay Tuaf Içimde Garip Bir Mutluluk Var Her Ay Ağlardim.ama Buay üzülmedim.

Canim şimdi Yapacağin Tek şey Tedavi Olmak Ne Gerekiyorsa Yaptir Geç Kalmadan Tamammi Gülüm.inşallah Hamile Kalirsin Da Banada Dua Edersim Bir Tanem......ve Sakin üzülme Bu Herşeyin Sonu Değil Demekmi Bunu Yaşayacakmişik Dimi

SAĞOL NEŞELİM HAKLISIN TEDAVİMİ OLUCAN REGLİM BİTSİN HEMEN DOKTORA GİDİCEM SE NEKADARLIK EVLİSİN

ben 1 aralıkda dogum yaptım yeni anneyim sayılır bir oglum oldu allah sizede nasip etsin en kısa zamanda

ben 1 aralıkda dogum yaptım yeni anneyim sayılır bir oglum oldu allah sizede nasip etsin en kısa zamanda

PEKİ CANIM ÖZEL OLMASA CEVAPLARMISIN NEKADARLIK EVLİSİN.HAMİLE KALABİLMEDE SORUNLAR ZORLUKLAR YAŞANINMI ANNECİK SEVİNDİM ANNE OLMANA GÜLE GÜLE BÜYÜT EVLADINI:teytey:

saols tşk ederim ben 8 yılllık evliyim cocuk düşünmüodum hiç taki hamile kalana kadar kendimi hazır hissetmiodum yaşım 30 dogurmasam ne zaman dogurcaktım bilmem 7-8 ay korunmadık sonra bir test yaptım hamileyim hamilelik dogum nasıl gecti bilmiom şimdi icerde uyuyo gusel bir duyguymud inş sizlerde yasarsınız bu duyguları dua edicem size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…