hamilemiyim sizce

gkhnmrcn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2011
177
17
Merhaba hanımlar
adetim 13 şubatta bitti 28 günde bir olurum 14 şubatta eşimle birlikte olduk ilk kez korunmadık ve o günden bu yana sürekli deniyoruz arada 3 gün filan yapmadık ayın 23 ünde iç çamaşırıma kavrengi bi leke gelmiş internette ki hesaplayıcıya göre yumurtlama günüme denk geliyo sabah gördüm 10 gündür gögüslerim koltuk alından dokununca agrıyo iki gündür sabahları değil ama gün içinde akşamları mdem bulanıyo ama hiç kusma derecesinde değil bugünde başım dönüyo gibi sırtım belim ve kasıklarımdada agrı var o kadar çok belirti okudum ki sanki bunları psikolojik hissediyor gibiyim adete 10 gün var 3 gün önce test yaptım ama negatip silik filan 2 çizgi hiç bişey yok sizce ne olabilir?

merhaba...

henüz belirtiler için çok erken,psikolojik muhtemelen.kahverengi leke ise yumurtlama kanaması...bazı kişilerde bu yaşanabiliyor.

idrar testini de ancak adet gününde yapmalısın...

merhaba...

henüz belirtiler için çok erken,psikolojik muhtemelen.kahverengi leke ise yumurtlama kanaması...bazı kişilerde bu yaşanabiliyor.

idrar testini de ancak adet gününde yapmalısın...

öncelikle cvb için tk ederim haklısın sanırım bende psikolojik olduğunu düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…