Hamilemiyim :S (resimli)

tuhce1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2010
40
0
$20130817_000741.jpg

Merhaba arkadaşlar sizleri dışardan takip ediyorum ama içime kurt düştü ve yazmak istedim :KK1::KK1: siz görücekmisiniz bilmiyorum ama ben sanki t nin altında beyaz çizgi görüyo gibiyim sizce hamilemiyim yoksa ben hayalmi görüyorum :KK17::KK17: testi biraz önce yaptım sabah tekrarlıcam..normalde adet günümde 17si yani yarın..

Son düzenleme:
Ben göremedim canım. :KK43:

Evet resimde pek görünmüyor..bende canlı gördüğüm için resimde görüyorum sanırım..Eşim gelince onada göstericem..bakalım yarın sonuç ne olacak 2. çizgiyi görücekmiyim yoksa kırmızı kartmı yicem :KK43: Buarada teşekkür ederim canım

Evet resimde pek görünmüyor..bende canlı gördüğüm için resimde görüyorum sanırım..Eşim gelince onada göstericem..bakalım yarın sonuç ne olacak 2. çizgiyi görücekmiyim yoksa kırmızı kartmı yicem :KK43: Buarada teşekkür ederim canım

Benim gözlerim hasarlı zaten, sen bakma bana. :KK16:
Rabbim gönlüne versin, inşallah vardır canım. :KK16:

Cizgi görünmüyor malesef,
pembemsi bir cizgi olmasi gerek cok acikta olsa..
INSALLAH hamilesindir tabi... :KK16:

Edit: Tekrar bakinca beyaz bir cizgi gorunuyor evet ama bilemedim...

Son düzenleme:
yinede kırmizıları görmeden bisey diyemeyiz. bende 4 aydır deniyorum , hala olmadı malesef :KK43:(

Aynen öyle canım..Allah biran önce sanada nasip etsin hatta isteyen herkese..Ama herşeyin hayırlı olduğu zaman var ve inşallah hepimiz ozamanları görürüz..

Cizgi görünmüyor malesef,
pembemsi bir cizgi olmasi gerek cok acikta olsa..
INSALLAH hamilesindir tabi... :KK16:

Edit: Tekrar bakinca beyaz bir cizgi gorunuyor evet ama bilemedim...

Bende bilemedim canım..yarın adet günüm sabahtan tekrar yapsammı acaba yada bikaç gün beklesemmi ama meraktan çatlıcamda :KK1:

Bende bilemedim canım..yarın adet günüm sabahtan tekrar yapsammı acaba yada bikaç gün beklesemmi ama meraktan çatlıcamda :KK1:

bi kac gun bekle bence adet olmassan yaparsin,
duzenlimi adetlerin ?
Hamilelikle ilgili belirtilerin var mi ?
Testi yaparsan sabah ilk idrarla yapinca en dogru sonucu veriyormus:KK34:

bi kac gun bekle bence adet olmassan yaparsin,
duzenlimi adetlerin ?
Hamilelikle ilgili belirtilerin var mi ?
Testi yaparsan sabah ilk idrarla yapinca en dogru sonucu veriyormus:KK34:

Evet adetlerim düzenlidir hep..
Bikaç gün önceye kadar nerdeyse hergün bel ve kasık ağrım vardı..Bikaç gündürde ara ara oluyor.
Oyüzden sabah ilk idrarımla yapıyım diyorum..:18:

Evet adetlerim düzenlidir hep..
Bikaç gün önceye kadar nerdeyse hergün bel ve kasık ağrım vardı..Bikaç gündürde ara ara oluyor.
Oyüzden sabah ilk idrarımla yapıyım diyorum..:18:

Gögüslerinde filan hassasiyet var mi ? Genelde en belirgin belirti bu sanirim,
kasik agrisindan ziyade.. Ben bakiyorum agri sizi yoksa yoktur diye dusunuyorum,
Tabi bellide olmazda kendimce fikrim iste,
Eger hamile degilsende uzulup stres yapma,
Kendimi hatirladimda ilk ay kendimi resmen hamile ilan etmistim ama oyle olmadi,
3 sene gecti daha birsey yok,
birde eger istiyorsan bebegi öndende gidip bir muayne olabilirsin,
bir problem varmi yok mu diyeki INSALLAH yoktur,
eger varsa en azindan beklemeden cozmus olursunuz buda kendimce fikrim tabi :)

X