Hamilemiyim Aceba?

Rüveyde arkadaşım, Tıpkısının aynısı bende de oldu. Ertesi gün tekrar yaptım negatifti. Bugün tekrar yaptım sonuç gene negatif mafoldumben

canım benim
rabbim herşeyin zamanını belirlemiştir
sabret duaların boşa çıkmıcaktır
unutma stresde hamileliği geciktiriyo
hakkında hayırlısı olsun inşallah

hakkında hayırlısı canım...birazda psikolojik bu bulantılar bendede bazen öyle oluyor hamileyim sanıyorummm...ufak şeyden nem kapıyorumm
doktora sordum psikolojik dedi
hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin
dualarda buluşmak üzere inşllh

Kızlar hamıle aranızda hamıle olan varsa bıse sorcam hamilelik dokunmayla anlasılırmı karnına nasıl bılenınız varsa soylesın rıca edıyorum

Aynı sorunun cevabını bende çok merak ediyorum sevgili arkadaşım. Adetim yarın ama iki gündür sağ kasığımda hareketlilik var ve dokununca bi şişlik var. Sanki bebişim benimle gibi. inşallah öyledir.

a.sarkadaşlar benim adet olmama 7 gün var ama göğüslerim ve kasıklarım belim agrıyor çok merak ediyorum hamılemıyım acaba bu ay ovulasyon testi kullandım ve 2 kırmızı çizgiyi gordum kırmızı çızgıden onceki gece ve kırmızı çizgıyı gordugum gece ve sonraki gece çalıştık:kedi:eek: yuzden bu ay çok merak ediyırom sizce olmuşmudur belirtılerım adet belırtısımı yoksa gebelık belırtısımı u arada kurban oldgum allah butun bayanlara annelik duygusunu versin içinden de bizi eksik etmesin amin. cvp bekliyorum ltfen yanıtsız bırakmayın beni zaman geçmıyor

X