Gebeliğe Hazırlık Hamilemiyim acaba

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
B

birbardaksu

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi birbardaksu
:1no2:Ben 27 yaşındayım.Bekarım bu yüzden cinsel ilişkiyi yüzeysel yaşıyorum.İçine kaçma diye bişey duydum.Bulantı,kusma var üşütmüşüm ondan mı bilmiyorum.6 kilo aldım,karnım şiş,sebebi gerçekten kilo mu bilmiyorum.Ama 4 aydır düzenli adet görüyorum,üstüne görmek midir emin değilim.Hamilelik testi aldım,evde yaptım,negatif çıktı ama yüzde yüz sonuç vermediğini biliyorum.Bir sağlık ocağı veya polikliniğe de gidip test yaptıramıyorum.Adıma bu testi yaptırdığım kaydolursa mahvolurum.Kesin sonuç alabileceğim başka bir çaresi var mıdır?Lütfen bana yardımcı olun.Günlerdir uyuyamıyorum benneyaptımki

Dört aydır düzenli adet görüyorsan ve yeni yaptıysan test sonucu na göre hamile falan değilsindir boşyere sıkma canını...
Ama yok için rahat etmiyorsa bir kliniğe gidip kan testi yaptırabilirsin....

Kan testini sağlık ocakları dışında yapan özel bi yer var mı?Çünkü orada TC Kimlik No istiyorlar.Ben de kayıtlara geçmesini istemiyorum bu testi yaptırdığımın:KK43:

Canım sana yakın bir klinik veya özel hastane varsa gidebilirsin orda öye bişey istemiyorlar..
T.C kimlik uyagulamasının olduğundan danda bir fikrim yok ne kadar doğru bilemiycemCADIARZU

kan testine boşuna para verirsin
1 aydır bebek yapmak için girmediğim şekil kalmadı ama olmadı hihoyyyt
yüzeysel ilişkiyle hamile kalmak imkansız gibi bir durum
zaten adette görüyormuşsun :nazar:
üstüne görme öle adet gibi kanama değildir
sadece hafif lekelenme tarzındadır için rahat olsun
bu saatten sonra yaptıracağın kan testi %100 de 1000 ihtimal negatif çıkacaktır tecrübeyle sabittir:smiley-cool:

dıptısa katılıyorum ben 3 aydır hamile kalabilmek için neler yapmıyorumki inanmıyorum kolay hamile kalındığını ve üstüne görmek dediğimiz leke leke kan gibi olur okadar adet kanaması gibi değil

ah keşke bu kadar kolay olsa biz neler yapıyoruz canım arkadaşım yüeysel hamilelik olabiliyor ama sen 4 aydır düzenli adet görüyorsun hamile değilsin üstüne görsen normal adet gibi olmaz internette araştır nasıl olduğınu

bencede hamile değilsin ,boş yere kafana takma,sağlık ocağında zaten bu testi yapmıyorlr,devalete yada özel hadtaneye gitmen gerek,bhcg baktırmak için.

kesinlikle rahat ol 4 aydır adet görüyormuşsun zaten.ayrıca yüzeyel ilişki ile gebe kalmak binde bir ihtimal.rahat ol o kadar kolay değil hamile kalmak.

okadar koly kalaınmıyor keske kalınsa ayaklarını tavana koycaksın 1 saat kalkmıyacaksın oooooooooooooooo
yanı ama bu sekılde hamıle kalırsanda senı kutlamak lazım :)

X