Hamilemiyim acaba arkadalar

sibelinka

Canımmm Bebişim....
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2009
15
0
adetim 3 gün gecikti önce kahvemsi şimdi de çok az gelio gögüslerim hala şiş karnım da şiş hafif miğde bulantıları baş dönmeleri az arayla miğdemde gaz var gibi bir rahatsızlık olabilir mi acaba kızlar yoksa umutlanmamalımıyım lütfen bişeyler yazın:roflol:

adetim 3 gün gecikti önce kahvemsi şimdi de çok az gelio gögüslerim hala şiş karnım da şiş hafif miğde bulantıları baş dönmeleri az arayla miğdemde gaz var gibi bir rahatsızlık olabilir mi acaba kızlar yoksa umutlanmamalımıyım lütfen bişeyler yazın:roflol:

canım bu belirtileri çoğumuz yaşıyoruz inan birazda psikolojik olabiliyor yada üşütmeylede bağlantısı olabiliyor.çok umutlanma olursa sürpriz olsun diyorum ben ama sen bi tahlil yap derim ben sonnra hayal kırıklığı oluyor insanda...bunu çok yaaşadığımsdan biliyorum artık saldım iyice o yüzden kasmıyorum kendimi

:roflol:Olma ihtimalim yok yani öylemi ? :roflol:

canım bu belirtileri çoğumuz yaşıyoruz inan birazda psikolojik olabiliyor yada üşütmeylede bağlantısı olabiliyor.çok umutlanma olursa sürpriz olsun diyorum ben ama sen bi tahlil yap derim ben sonnra hayal kırıklığı oluyor insanda...bunu çok yaaşadığımsdan biliyorum artık saldım iyice o yüzden kasmıyorum kendimi

canım pek ümitlenme sonradan üzülme diye söylüyorum.bunlar gerçekten psikolojik olabiliyor.bünye etkileniyor ve farklılıklar gösterbiliyor.dikkat et yinede sen.stres yapma git bir test yaptır içini rahatlatırsın.umarım hamişsindir alırsın bebeğini kucağına.

daha çok yenisin hamile kalamıyorum demen için
2 ay neki ben 2 senedir uğraşıyorum
biraz sabret eğerki eşinde ve ya sende sorun yoksa 1 sene içinde gebe kalabilirsin
1 sene içinde gebe kalamıyorsanda o zaman sorun vardır ve malesef doktor yolları görünür
umarım fazla beklemezsin :Saruboceq:

dur canım ağlama üzülme çookkk..olucak nasılsaaa....hayırlısı olsun canım benimmm...:teselli:

canım belki idrar testinde çıkmıo olamaz mı arkadaşımında öle olmuştu iki kere yaptık hattabiz sonra atmamıştık bi tanesini tesadüfen sonra baktık çoook silik çizigi kanda baktırdık ertesi gün hamişti yani umutlanasın die değilde hani varsa üzülürsen bebişe zarar verir bekle bence biraz daha sonra ağlarsın yani ağlamada olsun hemencecik koyverme:teselli:

canım umutlandırmak istemem ama ben defalarca yaptım test hepside tek çizgiydi ama hamileyim çıkmadı testte inşallah hamilesindir bekle biraz daha adet olmazsan eğer kan testi yaptır canım

X