Hamile miyim

Kızlar saçma olabilir ama şu pıt pıt seyırmeleri ben. Çok duyuyorum bence test yap hayırlısı olsun üst üste çok denemek te düşüklere felan sebep olabiliyor arkadaşım doktorunu dinlemeden kaç kes üst üste çocuk yapmaya çalıştı ve gerçekten 4 kez düşük yaşadı doktorunuzu dinleyin kızlar
Fazla duymanızın sebebi gebelik durumunda o bölgede özellikle hormon ve kan dolaşımının çok artması olabilir. Dediğim gibi vücudunuzun çoğu yerinden özellikle ince cildiniz varsa nabzınızı hissedebilirsiniz kan dolaşımını vs.

Pardonda ıllakı duzeltmem lazım anlamıyorum korkutıgum için ne oldugunu sordum bebek var kalbı atıyor demedım anlattım sadece dalga geçer gıbı cevap vermenızd gerek yoktu ben adetımın geciktiğini ve karnımda böyle bısey olduğunu sordum yasıyan var mı dedim tabıkıfe bıt kadar bebek kalp atmaz elimle hısedemem zayen beyni olsn bunu demez ben sâdece yanlış anlatmışım anlamadan dalga geçmeyin lütfen neyse

Ya lütfen anlamadan yorum yapmayın kendimi yanlış telaffuz etmiş ı'm adetım gecikti ve karnımmda kalp gıbı bısey atıyor dedim bebek var kalbı atıyor demedım lütfen üstüme dalga geçer gibi gelmeyin
Canım valla bir an cahillikten öyle soruyorsun sandım güldüm kötü bir şey demedim zaten. Olabilir insan eğitim almamış olabilir köyde büyümüş okutulmamış olabilir vs vs böyle şeyler normal gayet.

Kızlar saçma olabilir ama şu pıt pıt seyırmeleri ben. Çok duyuyorum bence test yap hayırlısı olsun üst üste çok denemek te düşüklere felan sebep olabiliyor arkadaşım doktorunu dinlemeden kaç kes üst üste çocuk yapmaya çalıştı ve gerçekten 4 kez düşük yaşadı doktorunuzu dinleyin kızlar
Benımde aynı doktor bısey demedi ilk kımyasaldan sonra hamile kaldım demedı ki doltor korun dıye bende bilmediğim ıcın ikincisinin yaşadım ve o da aynısını oldu kurtajdan sonra kimyasal da olsa hıc hamile kalmadım korunmadıgımız halde bı yandan korkuyorum rabbım büyük en ihtiyacım olduğunda vericek inşallah rabbım kimsenin kucağını boş bırakmasın

Fazla duymanızın sebebi gebelik durumunda o bölgede özellikle hormon ve kan dolaşımının çok artması olabilir. Dediğim gibi vücudunuzun çoğu yerinden özellikle ince cildiniz varsa nabzınızı hissedebilirsiniz kan dolaşımını vs.
Olabilir bak bu hıc düşünmedim belkı atar damar belkı de seyrıldı herşey olabilir

Benımde aynı doktor bısey demedi ilk kımyasaldan sonra hamile kaldım demedı ki doltor korun dıye bende bilmediğim ıcın ikincisinin yaşadım ve o da aynısını oldu kurtajdan sonra kimyasal da olsa hıc hamile kalmadım korunmadıgımız halde bı yandan korkuyorum rabbım büyük en ihtiyacım olduğunda vericek inşallah rabbım kimsenin kucağını boş bırakmasın
Amin inşallah bizde çok bekledik olmadı nasip hayırlısı olsun

Doğrudur arkadaşlardan felan çok duydum ben yaşamadım hiç gebelik seyırme bazen yumurtlama da oluyor benim onu fark ettim çok komik de olsa bazen gebelikle ilişkisi oluyormuş demek ki

Doğrudur arkadaşlardan felan çok duydum ben yaşamadım hiç gebelik seyırme bazen yumurtlama da oluyor benim onu fark ettim çok komik de olsa bazen gebelikle ilişkisi oluyormuş demek ki
Regl zamanı da olur aynı şey illa gebelik değil sonuçta değil mi? Ne alıngansınız ya kötü bir şey desem kabul edicem yardımcı olmaya çalışıyorum şurda. Hala bir şeyler kanıtlama çabası 😒

Regl zamanı da olur aynı şey illa gebelik değil sonuçta değil mi? Ne alıngansınız ya kötü bir şey desem kabul edicem yardımcı olmaya çalışıyorum şurda. Hala bir şeyler kanıtlama çabası 😒
Ben olayı anlamadım ne diyorsunuz hanım efendi ? Seyirme olayı hem gebelikte hem yumurtlama zamanları olabilecek bir şey dedim.

Evet hamıleymısım bilmiyormuşum test yapmadan elime düştü baya büyümüş yrnı yenı topluyorum seyrılme damar atması değilmiş nasipı yokmuş yiyecek ekmeği yokmuş ıkı kimyasal bır düşük oldu nasip herşey

X