Adet olduğum halde hamilelik durumu söz konusu olabilir mi?

Herkeste lekelenme şeklinde olmuyor maalesef canım yanlış bilgilendirme olmasın. Arkadaşım gayet regl oldu ve üstüne görme diyerek adlandirdi doktor. Herkesin vücudu farklı olduğu için kiminde lekelenme kiminde daha yoğun akıntı gibi olabiliyor. Zaten ben test yapmadım regl bitti ama yapmadım sadece pıhtı olmaması gerekiyormuş. Pıhtı varsa regl. Teşekkür ederim yorumun için 🙏🏻
Canım rica ederim. Arkadaşının regl dönemi demek ki çok yoğun olmuyordu. Tabii ki herkesin farklı olur. benim mesela hiç olmamıştı yerleşme kanaması. hatta olmaması bir sorun mu diye endişelenmiştim ama bazılarında bu kanama olmayabilirmiş de. Demek istediğim gebelikte regl döngüsü duruyor içerde bebek olduğu için ve yumurtlama olmadığı için. Konu başlığını adet olduğum halde yine de hamilelik olabilir mi diye açtığın için hamile değilsin yazdım. İnşallah en kısa zamanda beklemeden hamile kalırsın, Allah isteyen herkesin kucağını doldursun.

Canım rica ederim. Arkadaşının regl dönemi demek ki çok yoğun olmuyordu. Tabii ki herkesin farklı olur. benim mesela hiç olmamıştı yerleşme kanaması. hatta olmaması bir sorun mu diye endişelenmiştim ama bazılarında bu kanama olmayabilirmiş de. Demek istediğim gebelikte regl döngüsü duruyor içerde bebek olduğu için ve yumurtlama olmadığı için. Konu başlığını adet olduğum halde yine de hamilelik olabilir mi diye açtığın için hamile değilsin yazdım. İnşallah en kısa zamanda beklemeden hamile kalırsın, Allah isteyen herkesin kucağını doldursun.
Tabi canım öyleymiş yerleşme kanaması olmaması da normal bir durummus. Çok teşekkür ederim amin inşallah hayırlısıyla en doğru zamanda gelsin Allah'ım hepimize tattirsin o duyguyu🙏🏻❤️🌸

X