Gebeliğe Hazırlık Hamilelikten önce bebek cinsiyeti belirlebilirmi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Hamilece

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2017
836
1.395
31
Merhaba öncelikle bu yazımın kesınlıkle yanlış anlaşılmasını ıstemıyorum bu konuyu açış sebebım hamile kalmadan önce bebegın kız veya erkek olması ıcın kolaylaştırıcı bazı yöntemler hakkında münakaşa etmek deneyımlı kişilerden bılgı almaktır haydı herkesı sohbetımıze beklıyorum

Mesela ben bıldıgım bırkac yöntemden bahsetmek ıstıyorum sızlere kız bebek için ; yumurtlamadan 2 -3 gün önce cinsel ilişki yüzeysel bir cinsel ilişki kadın organzm olmamalı ve doğruluğunu bılmıyorum bayan ılıskıden sonra sol tarafına yatmalı erkek bebek için ; yumurtlama dan 36 saat veya 2-3 gün sonra cınsel ılıskı erkek en az 10 gün öncesınde cınsel perhız yapmalı derin bir cinsel ilişki olmalı ve ılıskı bıtımınden sonra bayan sağına yatmalı baydı bakalım hanımlar sızdende beklıyorum önerıler

Mrb.arkadasim yazdiklarini bende okudum coguyerde dogru olduguna inaniyorum..ben sadece sola yatma olayini anlamadim..neden sence sola?

Merhaba öncelikle bu yazımın kesınlıkle yanlış anlaşılmasını ıstemıyorum bu konuyu açış sebebım hamile kalmadan önce bebegın kız veya erkek olması ıcın kolaylaştırıcı bazı yöntemler hakkında münakaşa etmek deneyımlı kişilerden bılgı almaktır haydı herkesı sohbetımıze beklıyorum
tam olarak hatirlamiyorum ama bi ara haberde okumustum yurt disinda genetikle ufrasan merkezlerden bir tanesi hamilelikten once lavuratuvar ortaminda bebegin cinsiyetini ayarlayabiliyordu

Kiz bebek icin yumurtlamadan bir gün önce. Erkek bebek icin yumurtlama günü veya bir gun sonra. Sebebi de şu; kız spermler yavaş ilerler ama dayanıklıdir, bir iki gün yaşayabilir, erkek spermler hızlı ama dayaniksizdir çabuk ölürler.
Saga sola yatma olayını bilmiyorum.
Benim adetim düzensiz oldugu icin kiz erkek diye ayrintili uygulayamiyorum. Ne cikarsa kabulum yeter ki olsun :KK70:

Bir de spermler 3 gun yasayamaz diye biliyorum en fazla 48 saat. O kadar da sadece kiz spermler dayanabilir kanımca.

Bende kız bebek için çok araştırma yapmıştım.
-Öncelikle gebelikten 2-3ay önceden başlayarak kız için kalsiyum ve magnezyum içerikli besinler tüketmek gerekiyormuş.
-sık sık haftada birden fazla cinsel ilişki
-dollenmeden önceki günler erkekte boşalma sayısı ne kadar çok olursa sperm de cm3 (küp ) başına düşen x (kız )sperm sayısıda o kadar artarmis.
-Kadın orgazm olmamalı.kadının orgazmı dol yatağında ki kasılmalar ile y sperm hücrelerinin yumurtaya daha hızlı ulaşmasına neden olurmuş.
-Multipl sklerozlu kadınların erkek çocuğu, şizofren yatkın kadınların ise Kuz çocukları olma eğilimi daha fazla imiş.
Birde ek olarak sizin söyledikleriniz
Bildiklerim bunlar
Tabi cinsiyetten önce sağlık sıhhatli bebekler inşallah arkadaşlar isteyen herkese nasip olsun...

Bu arada bir forumda bayanın biri "yumurtlama dan 18 saat ilişkiye girdik.bebeğim kız oldu: yazmıştı. Bu da shettles metodunu(kız için yumurtlama öncesi erkek için sonrası ilişki )çürütüyor.

Bu arada bir forumda bayanın biri "yumurtlama dan 18 saat ilişkiye girdik.bebeğim kız oldu: yazmıştı. Bu da shettles metodunu(kız için yumurtlama öncesi erkek için sonrası ilişki )çürütüyor.
Söylediklerinizin çoğuna katılmakla beraber şunu eklemek isterim.
Kız veya erkek olması sadece bir sebebe baglanamaz. Dediginiz gibi etkileyen bir sürü faktör var. Aldığın besinlerden tut, iliskiye girdigin pozisyona kadar...
Yani mesela o dediginiz üye yumurtlamadan 18 saat sonra kadın üstte erkek altta pozisyonuyla iliskiye girdiyse, erkek bosaldiginda hizli erkek spermler vajina çıkışına inerken, yavas kız spermler erkek spermlerin önünde kalıyor ve rahime daha önce varma ihtimalleri artıyor.
Ama klasik kadın altta erkek üstte pozisyonunda daima yumurtlama öncesi ilişki kız bebek, sonrasi erkek bebektir.

Söylediklerinizin çoğuna katılmakla beraber şunu eklemek isterim.
Kız veya erkek olması sadece bir sebebe baglanamaz. Dediginiz gibi etkileyen bir sürü faktör var. Aldığın besinlerden tut, iliskiye girdigin pozisyona kadar...
Yani mesela o dediginiz üye yumurtlamadan 18 saat sonra kadın üstte erkek altta pozisyonuyla iliskiye girdiyse, erkek bosaldiginda hizli erkek spermler vajina çıkışına inerken, yavas kız spermler erkek spermlerin önünde kalıyor ve rahime daha önce varma ihtimalleri artıyor.
Ama klasik kadın altta erkek üstte pozisyonunda daima yumurtlama öncesi ilişki kız bebek, sonrasi erkek bebektir.
Keşke bu pozisyon işini daha onceden bilseydim:))sanırım artik benim için çok geç :))

Benim de gönlümden kız geçiyor ama inanın kız bebek için saydiklarimizdan hiçbirini yapmıyorum. Biliyorum ama yapmıyorum :KK70:
Mesela kadın orgazm olmamalı dedik ama ben orgazm oluyorum. Islanmazsam spermler yumurtalara ulasamaz diye korkuyorum.
Veya yumurtlama gününden 1 2 gun once iliskiye girip yumurtlama gununu es gecemiyorum yine ayni sebepten, ya olmazsa...
Hep diyoruz ya dilimize pelesenk olmuş: Kız erkek önemli degil saglikli hayirli evlat olsun. Aynen öyle. Allah isteyen herkese nasip etsin insallah:dua:

Ayyyy hayırlı olsun darısı başıma inşallah :KK51:Belki de kızdır.
Cok tesekkur ederim. İnşallah kesesi kalp atışı ni,sağlıklı olduğunuda en kisa zamanda öğrenir rahatlarım.
Bir oğlum var Allah bağışlasın; belkide bu sefer ki kızdır:)dediginiz gibi yeter ki olsun mantığıyla yumurtlama gununu de es geçemedik bakalım hayırlısı :))
Darısı sizin ve tüm isteyenlerin başına. ..

Kiz bebek icin yumurtlamadan bir gün önce. Erkek bebek icin yumurtlama günü veya bir gun sonra. Sebebi de şu; kız spermler yavaş ilerler ama dayanıklıdir, bir iki gün yaşayabilir, erkek spermler hızlı ama dayaniksizdir çabuk ölürler.
Saga sola yatma olayını bilmiyorum.
Benim adetim düzensiz oldugu icin kiz erkek diye ayrintili uygulayamiyorum. Ne cikarsa kabulum yeter ki olsun :KK70:
Can'ım denedınmı hıc bebegın varmı

Can'ım denedınmı hıc bebegın varmı
Benim polikistikover var. Adetlerim düzensiz. 28 günde adet goren biri olsaydim kesinlikle dedigim seyleri yapardim kiz bebek için. Ancak su an bebegim olsun diye dua ediyorum kiz erkek fark etmez.
Yazdiklarim birçok kaynaktan arastirdigim bilimsel şeyler. GuvenebilirsinizHoppa

Benim polikistikover var. Adetlerim düzensiz. 28 günde adet goren biri olsaydim kesinlikle dedigim seyleri yapardim kiz bebek için. Ancak su an bebegim olsun diye dua ediyorum kiz erkek fark etmez.
Yazdiklarim birçok kaynaktan arastirdigim bilimsel şeyler. GuvenebilirsinizHoppa
Evet cnm yazdıkların doğru seyler hıc bebısın varmı acaba

X