Hamilelikte üstüne görme yani adet olma durumu var mı acil cevap verirmisiniz.

Hamilelikte adet olunur mu?

• Evet

OY: 2 50,0%
  • Hayır

OY: 2 50,0%

• Ankete Katılan
    4

elisa-6500

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2024
7
0
25
Bayanlar merhaba size acil bir sorum olacak ben 3 yıllık evliyim ilk defa Ağustos'un 27'de korunmadım adet tarihimde ağustos'un 13'dü fakat bu Eylül ayında 6 gün geciktim normalde ben adet olacağım zaman bir kaç gün önce kahve rengi lekelenme görüp daha sonra adet olurdum ve çok şiddetli bir adet gecirirdim bu sefer hiç olmadı resmen hamilelik belirtileri geçirdim günü geçtikten sonra fakat 18 Eylül'de ben çok uzun yürüdüm ve çok tepelere çıktım burda malesef mecburiydi o gün çok şiddetli kasık ağrılarım oldu batma özellikle daha sonra kahverengi lekeler görüp üstüne kanamam oldu bildiğin resmen adet gibi fakat bu sefer çok pet degistirmiyorum önceden günde 3 4 pet degistirirdim şimdi bir tane günde sizce hamilelik durumu var mı yoksa yoktur yoksa neden gecikme oldu bilen biri aydınlatabilirmi lütfen beni.

25 yaşındayım bugüne kadar hiç böyle gecikmemiştim ilk defa böyle birşey oldu şuan şehir dışındayım memleketime bir kaç gün sonra dönünce yaparım artık

Test yapmadınız mı

yorumlarda hep adet tarihi öncesi yapanlar vardı dedim belki bende de çıkar diye yaptım negatifdi ama gerçi ilişki üzerinden 4 gün geçmişti sadece

Üstüne görmede parlak kan gelmesi çok nadir durumdur, ilişkiden en az on üç gün sonra çıkar en erken, çok erken yapmışsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…