Hamilelikte tüylenme oluyor mu?

Kanda ferritin eksikliği ciddî saç dökülmesi yapar internette ferritin eksikligi yazıp okursan neler yaptığını ve neler yemen gerekli okursun ayrica doktorun ek vitamin veya kan ilâcı baslayabilir..Killanma hormonel degisiklik yaşıyoruz çok normal tüm hormonlar tavan şu anda ayrıca progesteron ilaç kullanıyorsan oda yapıyor gerçi progesteron zaten her gebe üretiyor kıllanma sebebi
Demir ilacına başladım bakalım umarım geçer. Progestan da Hamileliğimin 9.haftasında kanamam oldu diye iğne ve fitil kullanmıştım.

Şu an siz diyince aklıma geldi unutmuşum 2 sene oldu göbektekiler dökülmüşler gitmişler kafanıza takmayın :KK24:

Son düzenleme:
Ben ben ben ben muzdaribim😀😀😀
göbek bölgemde önceden de vardı ama sadece göbek deliği hizasında çizgi şeklindeydi inceydi hamile kaldıktan sonra hem daha uzun olmaya başladılar hem kalınlaştılar hemde göbeğime yayıldılar malesef 😒 doktor doğumdan sonra dökülür dedi inşallah öyle olur başka bölgemde ekstra tüylenme olmadı çok şükür.

Cinsiyet ne

Merhaba benim kızıma hamileyken de vardı tüylenme.Şimdi oğluma hamileyim yine var.Göbeğime sürdüğüm yağlardan herhalde diyordum doktorum hormonlardan olabilir dedi.Kızımda hamilelik sonrası döküldü hepsi.O yüzden sorun etmiyorum.

Merhaba benim kızıma hamileyken de vardı tüylenme.Şimdi oğluma hamileyim yine var.Göbeğime sürdüğüm yağlardan herhalde diyordum doktorum hormonlardan olabilir dedi.Kızımda hamilelik sonrası döküldü hepsi.O yüzden sorun etmiyorum.
İlk defa kız bebeğe hamile birinde tüylenme duydum :) demekki belli olmuyor

Kızlar merhaba,
13+4 haftalık hamileyim. Göbek bölgemde özellikle olmak üzere tüyler çıkmaya başladı. Göğüs bölgemde de var. Genel anlamda vücudumda çok tüy yoktur benim. Tüysüzümdür. Çok arttı. Böyle bir sıkıntı yaşayan var mı? Onun dışında da saçlarım avuç avuç dökülüyor. Anlayamadım gitti😓
Merhaba bende de tüylenme oldu saçlarımda dökülüyor 🙄 sizinkiler ne durumda sonradan düzeldi mi ? Neyle alakalıymış acaba

Merhaba bende de tüylenme oldu saçlarımda dökülüyor 🙄 sizinkiler ne durumda sonradan düzeldi mi ? Neyle alakalıymış acaba
Hormonlarla alakalı tüylenme olayı. Sonra azalıyor. Bir de bana kesin erkek bebeğin olacak demişlerdi. Gerçekten erkek olacak cinsiyeti🤤 Saç dökülme azaldı. Demir ve çeşitli vitamin eksiklikleri sebebiyle olmuş. Düzenli vitamin kullanınca azaldı🌷

Hormonlarla alakalı tüylenme olayı. Sonra azalıyor. Bir de bana kesin erkek bebeğin olacak demişlerdi. Gerçekten erkek olacak cinsiyeti🤤 Saç dökülme azaldı. Demir ve çeşitli vitamin eksiklikleri sebebiyle olmuş. Düzenli vitamin kullanınca azaldı🌷
Sevindim azalmasına şaşırdım bi an noluyoz dedim karnımı gördükçe 🤭 valla tutmuş ne güzel 🥰 Demir’e başlatınca geçer inşAllah saç kalmayacak yoksa 🤗

X