Hamilelikte soğuk algınlığı

Lise hayatımdan beri adam akıllı hasta olmayan ben hamilelikte hasta oldum 🥲
2 gündür kulağımda ve boğazımda ağrı var. Özellikle geceleri daha şiddetli oluyor. Hafta sonu olduğu için de doktora gidip ilaç alamadım. Limon, bal, kaynar su yapıp içiyorum da fazlasının zararı olur mu acaba?
Vücudumdaki tüm etler ağrıyor sanki derim soyulmuş gibi. Ama atesim vs yok çok sükür, iştahım da kesilmedi. Gecmezse pazartesi doktora gidicem ama o zamana kadar sizin denediğiniz ve işe yarayan güvenli bir yöntem var mı? 🥲
Bende hamile iken hastalanmıştım suan bebeğim 5 aylık emzirme döneminde olduğum için yine ilac kullanamıyorum annem bana birazcık pekmezin içine tereyağı ve karabiber koyup onu biraz ısıtıp şurup gibi icmemi söylemişti bende her kötü oldgumuda pekmez şurubu yapıp içerim boğaz yanmasına iyi geliyor birde çayımı limonla içiyorum hafif kırgınlık hissetigimde geçmiş olsun

2 gündür kulağımda ve boğazımda ağrı var. Özellikle geceleri daha şiddetli oluyor. Hafta sonu olduğu için de doktora gidip ilaç alamadım. Limon, bal, kaynar su yapıp içiyorum da fazlasının zararı olur mu acaba?
Vücudumdaki tüm etler ağrıyor sanki derim soyulmuş gibi. Ama atesim vs yok çok sükür, iştahım da kesilmedi. Gecmezse pazartesi doktora gidicem ama o zamana kadar sizin denediğiniz ve işe yarayan güvenli bir yöntem var mı? 🥲
Çok geçmiş olsun çarşamba günü hastalıkla ilgili konu açmıştım siz bana iyi dileklerinizi yazmıştınız size önerim şmyle olur ben daha hafifledim artık tuzlu su ile gargara yapın boğazınız için ve suyu direkt içmeyin biraz ısıtın öyle için. Bol bol mandalina limon portakal suyu ve nar yiyin. Çok geçmiş olsun 🙏🤗

Sırt ağrılarım için genelde akşamları çok artıyordu sıcak su torbasını sırtımda ağrıyan yerlere koyup sallanan sandalyede oturuyordum çok iyi geliyor ağrılara

Ihlamur serbest, içebilirsin içilebilen 2 bitki çayından biri hamilelikte. C vitamini bi de tabii ama 3 kg mandalina yeme şekerine yazık dngn başka da yapacak bi şey yok, bi ara doktora git ama enfeksiyon varsa c vitaminiyle vs geçecek gibi olmuyor her zaman

Ihlamur serbest, içebilirsin içilebilen 2 bitki çayından biri hamilelikte. C vitamini bi de tabii ama 3 kg mandalina yeme şekerine yazık dngn başka da yapacak bi şey yok, bi ara doktora git ama enfeksiyon varsa c vitaminiyle vs geçecek gibi olmuyor her zaman
boğazımdaki ağrımdan enfeksiyon var gibi hissediyorum ama insallah ben yanılıyorumdur. pazartesiye kadar gecmezse gidicem dokyora bakalım. bir de yolculuğa çıkıcam önümüzdeki hafta iyileştim iyileştim yani 🥲🥲

Geçmiş olsun bende ayni durumdayım, doktora gittim evde doğal yöntemlerle atlatmamin daha doğru olduğunu söyledi ilaç vermedi. Ihlamur içiyorum günde 2 bardak bol limonla, bolca da c vitamini tüket dinlen sıcak tut kendini, benimki oylelikle hafifledi çok şükür

Geçmiş olsun bende ayni durumdayım, doktora gittim evde doğal yöntemlerle atlatmamin daha doğru olduğunu söyledi ilaç vermedi. Ihlamur içiyorum günde 2 bardak bol limonla, bolca da c vitamini tüket dinlen sıcak tut kendini, benimki oylelikle hafifledi çok şükür
ben de dikkat ediyorum ama dün gece hiç uyuyamadım boğaz ağrısından. sabah kalktım sıcak su içtim de rahatlayıp uyudum biraz 🥲🥲 yarın doktora gidicem bakalım 🥲

X