hamilelikte ruh sağlığı

Kendinizi kötü hissettiginiz her an gece gündüz bana yazabilirsiniz aynı seyleri yaşamış birisi ile sohbet etmek iyi gelecektir, bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almanızı dilerim
sizin gibi insanlar iyi ki var. Bu mesajınız bile beni bir an olsun umutlandırmaya yetti. hamilelik hormonları gereği gözlerim bile doldu :) çok incesiniz. aynı şekilde ne zaman ihtiyacınız olursa ben de buradayım

Merhaba arkadaşlar bende 18 haftalık gebeyim ve aynı seyleri yasiyoruz galiba aniden ağlama isteği hiç biseyden zevk alamama gebelik öncesi cipralex kullanıyordum doktorum lustral kullanabileceğimi söyledi ama tereddut ediyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun

Merhaba, ben de şuan selectra kullanıyorum lustral ın muadili. Bence ilacınızı kullanın ben suan kendimi daha iyi hissediyorum doktorum bir riski olmadıgını söyledi. bebegim de şuan saglıklı çok şükür 3. ayımı doldurdum. bence ilacınızı kullanın. ne zaman isterseniz de yazabilirsiniz. geçmiş olsun

Cok teşekkür ederim sizde daha da iyi olursunuz insalllah aslında ben öncesi de lustral kullanmıştım bana etki etmemişti o yüzden de cekincelerim var sizin kaç günde etki etmeye başladı

Cok teşekkür ederim sizde daha da iyi olursunuz insalllah aslında ben öncesi de lustral kullanmıştım bana etki etmemişti o yüzden de cekincelerim var sizin kaç günde etki etmeye başladı
bir ay içinde iyi gelecektir. içiniz rahat olsun. doktorunuza güvenin herşey güzel olacak

İki gundur meditasyonlarini yapmaya başladım sanki rahatlatiyor gibi hiseettirmeye başladı bile

İki gundur meditasyonlarini yapmaya başladım sanki rahatlatiyor gibi hiseettirmeye başladı bile
harika çok sevindim. bir de oynatma listesinde şemalar ve baş etme yöntemleri var onları da izleyin gerçekten çok iyi geliyor ilk basta çok saçma geliyor ama zamanla farkı anlıyorsunuz

Merhaba sağlık durumlarınız nasıl şu anda? Ben de 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim çok yeni. Reglim gecikince en düşük doz olan ilacımı bıraktım. 5 mg paxera kullanıyordum. Kadın doğum bırakmamı söyledi. 1 hafta sonra Okb belirtilerim bir anda çok arttı. Epey huzursuzum, ilaç kullanmak da istemiyorum ama kullanmasam bu süreci nasıl tamamlayacağım onu da bilemiyorum. Sizde durum nasıl

Ben bu süreci ilaçla atlattım doktorum kullanmamda çok bi sakınca olmadıgını söylemişti. bebegim 3 gün önce dogdu ve saglık durumu iyi

Ben bu süreci ilaçla atlattım doktorum kullanmamda çok bi sakınca olmadıgını söylemişti. bebegim 3 gün önce dogdu ve saglık durumu iyi
Maşallah çok sevindim bende hamileyim 22 haftalık şuana kadar bı şekilde idare ettim annemlerde felan kaldım işte bugunde doktorum misol 50 mg verdi kullanıp kullanmakla kararsimizm iyi de deyilim ama napacagim bilmiyorum çok caresizim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…