hamilelikte ruh sağlığı

Misol da kullanılabiliyor diye duymuştum oda selectra ve lustral grubundaymış. Görüştüğüm doktor vermem demiyor ama verirsem de 3 aydan önce onay almam lazım sizden diyor. Ne onayı onu anlamadım ama galiba risk almak istemiyorlar

valla hiç böyle bişey yaşamadım ben. yani hiç onay almadan sadece ilacımı değiştirdi doktorum. yıllardır aynı doktora gidiyorum belki beni tanıdıgı bildiği içindir ama başka birinden de duymadım onay alma olayını. nerede oturuyorsun acaba. doktor önerisi için soruyorum

Ben online alıyorum terapiyi bulunduğum yerde düzgün psikiyatri bulamadım. Online almak daha mantıklı geldi. Şu bayram tatili beni çok kötü etkiledi her yer kapalı kimseye soramıyorum bir açılsa da görüşsem doktorla. Çok zorda kaldım 2 tane misol içtim 2 gün arayla umarım bişey olmaz.

bi doktor gibi konusmak istemem ama bişey olacagını düsünmüyorum bu arada ben de online terapi alıyorum. aynı şekilde oldugu için önceden başka şehirdeydim evlenince taşındım o yüzden online devam ediyorum terapilerini aksatma lütfen o sana uzun vadede iyi gelecek. Ben kötüydüm sana iyi gelmeye çalışırken birden iyi hissettim kendimi :) ne zaman sıkılırsan yaz

Evet bırak hepsini 3 ay dayan sonra tekrar başlarız dedi ama dayanamıyorum
Aynı durumdayız selectra kullanıyordum ben korunmayı bıraktığım gibi onu da bıraktım doktora gittim bu şekilde de çok zorlanıyorum yok mu hamilelikte kullanabileceğim ilaç diye ilk 3 ay dayan sonra lustral başlayalım dedi

Çok teşekür ederim desteğin için. İnşaAllah bişey olmaz çok korkuyorum bişey olacak bebeğime diye. Aslında misol da senin kullandığın ilacın içeriğinin aynısı diye duydum ama insan korkuyor yine de. Çok kötü oldum 2 gün arayla 2 tane içtim Allaha bıraktım artık inşaAllah bişey olmaz

Online tedavide önerebileceğiniz bir psikolog var mi

Şuan hamile misin?

İlk üç ay organ gelişimi dedi benim doktorum o yüzden ilaç kullanma taraftarı değilim dedi iki üç hafta birden bıraktığın için kötü hissediyorsun birkaç haftaya daha iyi hissedeceksin dedi başındaki sinirlilik hali geçti ama şimdide mutsuzum zevk almiyorum hicbirseyden

Aynı bende mutsuzum hep huzursuzum bu durum beni daha çok rahatsız ediyor. Mecbur tekrar başlamak isteyeceğim ilaca. Dayanamıyorum çünkü. Hamileliği boyunca kullanan insanlar var birşey olmuyormuş Allahın izniyle. Youtube da Faruk uğuz var psikiyatri onun sözleri de beni çok rahatlattı risk çok az diyor

Mutsuzluk, huzursuzluk,stres daha çok zarar veriyor bebeğe bence başka bir psikiyatriste daha gidin anlatın durumunuzu.

Kızlar ne durumdasınız? Bende 10.haftayı bitirdim doktor ilaç verdi ama kullanamıyorum yine de korkuyorum ama ağlamadığım gün de yok hep huzursuzum mutsuzum sanki hep böyle kalcam gibi hissediyorum çok garip

Merhaba bende de panik atak var, hamilelik döneminde ben de ilacı bırakmıştım. O dönemde çok yoğun panik ataklar da yasadim. Doktorum bu atakların bebeği etkilemeyeceğini soylemisti, etkilemedi. Sizi çok iyi anliyorum. Lütfen içiniz rahat olsun PA bir düşünce bozukluğu hastaligi, bedeninize ve bebeğinize zarar vermeyecek. Içiniz ferah olsun çok sevgiler

ben hep ağlıyorum psikolojim berbat.. herhangi bir ilaç kullanmıyorum anksiyetem var ama hic kullanmamıstım ilaç
Lütfen üzülmeyin, yaşadığıniz duygu durum değişiklikler o kadar normal ki, kötü olduğunuz anlarda yazın sohbet ederiz kendinizi yalnız hissetmeyin

çok teşekkür ederim yorumunuz için. hala iyi hissetmiyorum sabrediyorum daha öncekiler gibi bu da geçecek inşallah

çok teşekkür ederim yorumunuz için. hala iyi hissetmiyorum sabrediyorum daha öncekiler gibi bu da geçecek inşallah
Kendinizi kötü hissettiginiz her an gece gündüz bana yazabilirsiniz aynı seyleri yaşamış birisi ile sohbet etmek iyi gelecektir, bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almanızı dilerim

Kızlar ne durumdasınız? Bende 10.haftayı bitirdim doktor ilaç verdi ama kullanamıyorum yine de korkuyorum ama ağlamadığım gün de yok hep huzursuzum mutsuzum sanki hep böyle kalcam gibi hissediyorum çok garip
kalmayacaksınız hepsi geçecek. annelik her anlamda zor ama çok güzel bir duygu der büyüklerimiz. Bu da o zorluklardan bi tanesi böyle düşünmeye çalışırsın ve sabredin bol bol dua edin meditasyon yapın kendinizi dinlememeye çalışın kafanızı meşgul edin. Bu söylediklerimi yapmanın ne kadar zor oldugunu biliyorum bizzat ben de yaşıyorum suan aynılarını. ama zorlamamız gerekiyor kendimizi. yataktan istemeden de olsa cıkmamız gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…