Hamilelikte regl

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Madem öyle neden hamilelikte nadir de olsa regl olan oluyor denmiş bakın hanımefendi de regl oldum diyor aslı var mı bilmiyorum ama

Madem öyle neden hamilelikte nadir de olsa regl olan oluyor denmiş bakın hanımefendi de regl oldum diyor aslı var mı bilmiyorum ama
Ben de diyorum ki bu regl değil arada farklı nedenlerden kanama yaşamış olabilir regl neden olur nasıl olur araştırırsanız hamilelikte regl olmanın mümkün olmayacağını görürsünüz. Ben de ilk gebeliğimin başlarında kanama yaşadım doktor regl olmuşsun diyip göndermedi hamilelikte regl olmayacağı için düşükten şüphelenip yatış yaptı iğne verdi vs. Ayrıca bu konu özelinde size söylüyorum kaç kere regl olmuşsunuz hamile değilsiniz siz 3 4 kere regl oldum ama hamile olabilir miyim diye düşünmeyin.

Nıye yalan atayım mesela?
Aslı var mı bılmıyorum dıyor şuna bak
Sizlere hıc bır bilgi yardımlaşma dayanısma yaramaz ya gercekten.
Boşverin bunca adet olan yalan soyluyor evet.
sızın mantıgınıza uymuyorsa kesin yalan söylüyoruz
Soru sorup gelen cevaba inanmayıp damgalamaya calısacaksanız soru sormayacaksınız
Herkes kendinden bilir işi(sizin agzınızdan cıkan hersey yalan demek ki)

Yahu ne bu sinir ben yalan mı diyorum sizin kanamanız başkadır belki ne bileyim ben genel olarak regl yaşanmıyor deniyor hamileler üstüne görme lekelenme yada düşük olunca kanama yaşıyormuş yukarıda açıklanmış zaten neden saldırıyorsunuz bana ben zaten öğrenmeye çalışıyorum.

Çok teşekkür ederim bilgi kieliliğinden kaynaklı şüphe yaşadım ben o yüzden kafam karışmıştı hamilelik kanaması başka dediğiniz gibi o zaman

Hamileyken o kadar kanamanız olması düşük yaptığınız anlamına geliyormuş defalarca regl olamazsınız yani mantıken sizin kanamanız başkaydı demekki ben başka da düzenli regl gördüm diyene rastlamadim burda

İşte hanımefendi 3 ay regl oldum diyor yukarda gördünüz.insan böyle şeyler görünce kafası karışıyor sormak zorunda kalıyor acaba doğru mu hamilelikte oluyor mu regl diye.

İşte hanımefendi 3 ay regl oldum diyor yukarda gördünüz.insan böyle şeyler görünce kafası karışıyor sormak zorunda kalıyor acaba doğru mu hamilelikte oluyor mu regl diye.
Reglle hamilelik bağdaşmayan şeyler ben gebelikte kimsede kanama olmaz demiyorum farklı sebeplerden tabii ki olabilir ama bu regl değil başka şeydendir siz zaten ay ay düzenli regl olmuşsunuz yani hamile olamazsınız bunu anlatmaya çalışıyorum herkesin hamileliği farklı çoğu insan da hamileyken kanama yaşıyor ama regl dediğimiz başka bir şey sonuçta mesela hamileliğin en büyük belirtisi nedir regl gecikmesidir neden çünkü hamile olan bir kadın regl olmaz gecikme yaşayınca da aa tegl olmam gereken zamanda olmadım demek ki olmayacağım yani hamile olabilirim diye düşünür

Ben de biliyorum da işte hamileliğin ilk ayları adet gördüm diyen çıkıyor ilk aylarda oldum diyenler bakın üstte de var ilk üç ay oldum diyor regl olduğuna ısrar ediyor bu yüzden de kafa karışıklığı oluyor

Siz bize bakmayın en iyisi internetten doktorların yazılarını okuyun kafanız karışmasın
Sizin yorumlariniz doğru ben katılıyorum bildiğim de o zaten biyolojik olarak mümkün değil ama regl oldum diye inat edenler var görüyorsunuz insanlarda kafa karışıklığı yaratıyorlar o açıdan.Çok teşekkür ederim tekrardan

Bir ara tlc de hamile olduğumu bilmiyordum gibi bir program vardı orada regl olup doğum esnasinda hamile olduğunu öğrenen kadinlar vardı hatta bana çok korkutucu geliyordu. O yüzden bence de olabilir belki gerçekten çok nadir bir durumdur bu yüzden doğrusu olunmaz diye bilinip nadiren olunuyordur ama gerçekten nadiren. Çünkü tıpta imkansız görülen fakat nadiren olan doktorların bile şaşırdığı şeyler var

Hatta hamile iken tekrar hamile kalan kişiler var çok nadir görülüyor ama mevcut tekrar bir yumurta atımı olmasa nasıl hamileyken hamile kalınabilir ki

Ama nadirdir ya o.ben 3 kere regl oldum 3.den 16 gün sonra tekrar oldum 4 kere yani ne bebeği artık diyorum düşük olurdu çoktan bi de tam zamanında oldum hepsini benim sanırım endişem hiç kullanmadığım ertesi gün hapının etkisi. hamilelik mı diye panikledim hiç yaşamadığım şeyler olunca

Sizin başınıza geldiğini düşünmedim zaten sadece olabildiğini söyledim ertesi gün hapı da kullanmışsınız bence boşuna evham yapıyorsunuz hayatınıza devam edin

Aşağı yukarı 4 aylık hamile olsanız fark etmez misiniz sizce?
İşte bilsem ne oluyor hamilelikte.ilaç yüzünden diyorum ben mesela aylardır karnım şiş sürekli acıkıyorum sinirlerim bozuluyor göğüslerim acıyor ama bakıyorum ertesi gün hapı yapar diyor bi de 4.regl baya erken oldu o da ilaçtanmış hepsi ilaçtan herhalde

Sizin başınıza geldiğini düşünmedim zaten sadece olabildiğini söyledim ertesi gün hapı da kullanmışsınız bence boşuna evham yapıyorsunuz hayatınıza devam edin
İşte ilaç etkileri aylarca sürüyormuş ben de ilk defa kullanıp değişik şeyler yaşayınca panikledim acaba hamilelik mı diye

4 aylık hamilelikte cinsiyet bile belli oluyor, öyle göğüs acısı falan belirti aramanıza gerek yok ki. Gidin bi adetim gecikti deyin zaten kesin hcg de isterler, en kötü karnım ağrıyor adet zamanı deyin ultrasonla bakarlar her türlü öğrenebilirsiniz kendinizi yiyeceğinize

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…