Hamilelikte regl

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

emmasophia

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2024
227
43
Kızlar lütfen biri yazsın hamile olup da aylarca düzenli regl gören oldu mu aranızda yoksa efsane mı hamilelerin regl görmesi

Mümkün değil böyle bir şey gebeliğin başında yerleşme kanaması olabilir o da sadece pembe renkte az bi miktarda olur regl gibi yoğun olmaz hamilelikte kanama düşük falan olursa ancak öyle olur

Kızlar lütfen biri yazsın hamile olup da aylarca düzenli regl gören oldu mu aranızda yoksa efsane mı hamilelerin regl görmesi
Ben de şu an bu durumdayım.
17 gün gecikmem oldu bitki çayı içtikten sınra kanama başladı. Ama çok kısa ve az sürdü normalde çok kanamam olur

İmkanı pek yok biyolojik olarak çünkü bebek zaten rahim duvarına tutunuyor kadın hamile değilse o duvar kalinlasip her ay atılıyor vücuttan bebek tutunduysa tutunurken o duvarı bir nevi delip içine yerleşmeye çalıştığı için gömülme gibi kılcal damarları zedeleyebiliyor ondan hafif kanamalar oluyor ciddi oranda hamileyken çok miktarda kanama varsa düşük olur zaten

Nasıl mumkun degıl ben yasadım sureklı
Hamileyken yumurtlama olmaz regl olmamızın sebebi gebelik ihtimaline karşı rahim duvarının kalınlaşıp gebelik olmayınca da bu duvarın yıkılması ve vücuttan atılmasıdır hamileyken zaten bebek rahminizde oluyor her ay düzenli regl görmekteb bahsetmiş konu sahibi hamileyken ara sıra farklı sebeplerden kanama olabilir ama hamile olmayan biri gibi her ay normal regl kanaması görmezsiniz

Ben Bahsettıgın ız seylerı bılıyorum
Bomboş bıseyı savunmuyorum
Ben regl oluyordum
Hayal gormuyorum heralde
Şizofreni öykümde yok

Ben Bahsettıgın ız seylerı bılıyorum
Bomboş bıseyı savunmuyorum
Ben regl oluyordum
Hayal gormuyorum heralde
Şizofreni öykümde yok
Size gayet insan gibi cevap verdim sizin yaşadığınız şey regl olmak değil farklı bir şey saygısız cevap vermeyin kendi kendinize köpürmeyin önce doğru düzgün yazmayı ve okuduğunuzu anlamayı öğrenin size insan gibi cevap verdikçe saçmalıyorsunuz siz hamileliğinizde kanama yaşamış olabilirsiniz ben size değil konu sahibinin sorduğu soruya bilimsel olarak cevap verdim hamile olan bir insan rahim duvarı yıkılamayacağı için regl olamaz farklı kanamalar yaşamış olabilir bu sence ya da bencelik bir konu değil

Hamile olmaktan korkuyor ve düzenli regl olduğu halde hamile olduğunu mu düşünüyor ? Önceki konularını görmedim de ben
Evet hatta üzerine 3 kez regl olmuş, ellanın yan etkilerini bilmeden kullanmış vs vs.

İnsanlar gerçekten değişik konuyu açıp kayboluyor millet birbirine yükseliyor sonra

Evet hatta üzerine 3 kez regl olmuş, ellanın yan etkilerini bilmeden kullanmış vs vs.

İnsanlar gerçekten değişik konuyu açıp kayboluyor millet birbirine yükseliyor sonra
Ayy değişik yani ben de hamile ve ara kanama gibi bir şey yaşıyor diye düşündüm 3 kere regl olmuş önceki reglinden başlıyorlar saymaya nerdeyse 4 5 aylık hamile olması gerekir karnı şişer insanın yahu

hamileler regl olur nadir de olsa deniyor onun için sordum ben gerçek mı efsane mı diye.psikolojim niye bozuk olsun ki ayrıca cevap almaya çalışıyorum istediğimi sorma hakkım var yani.yaşayan var mı diye sordum ben de.

O kadar takip etmişsiniz neden insanlık edip bir cevap vermediniz ki o zaman yardim etseniz ne olurdu yani

O kadar takip etmişsiniz neden insanlık edip bir cevap vermediniz ki o zaman yardim etseniz ne olurdu yani
İnsanlığımı yorumum üzerinden sorgulayacak durumun yok.

Yardım olarak regl olmuşsun takıntılısın doktora gidip test yaptır ultrasona gir muayene ol diyorum. Telefondan muayene edebileceğim bir teknoloji gelişmedi.

Olsa zaten güzelce yazardınız bu durumu yaşayan hamileler oldu mu diye sordum ben zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…