hamilelikte rahimin kalınlaşması

maviruya

Guru
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2008
686
77
hamilelikte rahimde kalınlaşma oluyormuş..acaba döllenme oluştuğu andan itibaren mi olur,yoksa yaklaşık 10 gün sonra döllenmiş yumurta rahime indikten sonramı olur bu olay?bilgisi olan var mı? mesela ben cumartesi günü çatlatma iğnesini vuruldum..çarşamba günü,yani yarın doktor tekrar çağırdı..yumurtanın çatlayıp çatlamadığına bakmak için..yarın ki muayenede herhangi bir ipucu yada belirti görebilir mi..ya da beklemek mi lazım..:tomato: çok merak ediyorum ama...

Önce Rahimde kalınlaşma başlar döllenen yumurta rahme yerleşir ve zamanla keseyi oluşturacak sonra da bebeğini.kaydirigubbakcemile2
İnşallah dilediğin gibi olur Allah yardımcın olsun...

Son düzenleme:
canım benim bildiğim rahme düşmeden hemen önce kalınlaışıyor rahme tutunsun ve büyüsün diye inşallah hamile olrsun canım

heray rahim gebelige hazirlamak icin duvalarini kalinlastirir
olasi bir döllenmede böylece fetüs rahimde daha iyi tutunur..eger döllenme olmadiysa kalinlasan rahim duvarlari adet kaniyla birlikte sökülür atilir
hatta bazen adette parca düsürenler olur sebebi budur

hımmm..henüz erken yani...sağolun kızlar..burda çok şey öğreniyoruz aslında birbirimizden..25 inde belli olucak zaten..en iyisi düşünmemeye çalışmak..diğer türlü zaman geçmek bilmiyor..

X