hamilelikte pozisyon:(

tulaykrt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2009
106
0
41
merhabalar tam başlık atamadım ama sizlere bir sorum olcak yumurtalık catlama döneminde cinsel ilişkide hamile kalmak için pozisyon önemlimidir ilişkide:?

slm. sen altta olmalısın cnm.ilişki bittikten sonra kalkma yerinden öylece kal bi 10-15 dk kadar.nitekim benim öyle tuttu :))

yaa eşim normalde korunuyordu cünkü ben 6 ay önce hamile kaldım ve bebegim kalp atımı olmadıgı için malaesef alındı :KK43: yumurtlama dönemimde yani 2 gün önce ilişki esnasında eşim malesef boşaldı ve ben üstteydim...boşaldıgını hissettigim anda kalktım tekrar uzandım bir yandan hamile kalmak istemiyorum bir yandan bir o kadarda istiyorum kafam karmakarışık

bu arada ilgilendigin için saol cnm

önce hamile kalmak istiyormusun istemiyormusun ona karar ver sen üstteykende gebelik oluşabilir yakın arkadaşımın öyle olmuş

geçmiş olsun bebeğine üzüldüm. bu arada ben hamile kalmak istiyorsun sandım. hamilelik pozisyonlarında üstte olmak yok ama allahın işi belli olmaz tutarmı tutar :) dünyanın en güzel şeyi. benim 4.5 aylık bir kızım var. kendini hazır hissettiğinde mutlaka tatmalısın bu duyguyu.

geçmiş olsun bebeğine üzüldüm. bu arada ben hamile kalmak istiyorsun sandım. hamilelik pozisyonlarında üstte olmak yok ama allahın işi belli olmaz tutarmı tutar :) dünyanın en güzel şeyi. benim 4.5 aylık bir kızım var. kendini hazır hissettiğinde mutlaka tatmalısın bu duyguyu.

maşaallah tam sevilcek aylarda :nazar: inşallah tadarım bende

aslında hamile kalmak istiyorum ama tekrar kaybetmekten o kadar cok korkuyorumkii:KK43::KK43: allah bebeklerinizi size bagışlasın

Allah sanada tattırsın inşallah ben tam ümidimi kesmişken ve o ay hiçbirşeye dikkat etmeden hamile kaldığımı öğrendim şu an 38 haftalık hamileyim kızımı bekliyoruz

mutlaka allah bilir ama ne bilim herkes misyoner pozisyon diyor altta olunması gerekiyormu 6 ay sonra tekrar bu heyecan içime düştü tuhafım kafam karmakarışık

çok teşekkür ederim Allah isteyen herkese versin aratmadan inşallah adına henüz karar veremedik birkaç isim var ama bakalım bende merak ediyorum :)))))))

X