Hamilelikte panik atak krizi geçirmek

ikraaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2022
44
8
27
Merhabalar arkadaşlar. 13 haftalık hamileyim. Bugün bir panik atak krizi geçirdim 20 dakika boyunca nefes alıp vermekte zorlandım. Uzun süre nefes alamadım. Bunun bebeğim üzerinde bir etkisi olur mu nefes alamamak onu da etkilemiş midir

Nefes almışsınızdır, alamama gibi bir durum olabilir mi hiç 😊 Almasaydınız en iyi ihtimal bayılırdınız. Muhtemelen nabzınız yükseldiği için nefes alamama hissi oluyordur. Nerden mi biliyorum? Benimde bi haftadır gebelikten dolayı nabzım yüksek ve göğsümde baskı ayrıca nefes darlığı hissediyorum

Merhabalar arkadaşlar. 13 haftalık hamileyim. Bugün bir panik atak krizi geçirdim 20 dakika boyunca nefes alıp vermekte zorlandım. Uzun süre nefes alamadım. Bunun bebeğim üzerinde bir etkisi olur mu nefes alamamak onu da etkilemiş midir
Merhaba ikra hanım öncelikle çok geçmiş olsun. Gebelikte bebeğiniz bütün gelişimini sizin sayenizde tamamlar. Her türlü vucudunuzda değişiklik sezebilirsiniz. Kötü hissedebilirsiniz. Lütfen bunların olası birşey olduğunu düşünüp kendinizi rahatlatın. Herşey gayet güzell..

Selam nasılsınız? Mende de panik bozukluğu var

X