Hamilelikte mide ve bagirsak problemleri

yummymummy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2009
16
41
benneyaptımkiArkadaslar, adet donemime yaklasik 1 hafta var. Son iki haftadir gaz problemi yasiyordum. Bugunlerde ise karin agrisi, bagirsaklarim bozulmus gibi guruldamalar, mide yanmasi eklendi ve sabahlari aclik hissetmememe ragmen resmen midem kaziniyor gibi hissediyorum. Bu tur belirtiler yasayip hamile oldugunu ogrenen var mi acaba? benneyaptımki

slm cnm... benimde belirtilerim mide bulantısı ve bağırsak problemleriyle başlamıştı... bağırsaklarım bozulmuştu.. yemek yiyordum fakat midem bulanıyordu... üşüttüğümü falan sandım... midem bozuldu galiba dedim ama sonra günüm geçince test yapmaya karar verdim... buarada göğüslerimde öncekilerden farklı bir ağrı vardı... bişilerin farklı olduğunu hissedyordum... testi yaptım veeee pozitifti... şuan 26 haftalık hamileyim... darısı başına....

Canimmm, cok sevindim senin icin. :)))) Saglikla dogsun isallah. Kiz mi geliyor oglan mi????
Ben de usuttum diyordum ama isallah degildir. Aslinda ne zaman cok suphelendim biliyor musun, hafta sonu sinemaya gittigimizde... Film basladi, ben aglamaya basladim salya sumuk. Millet bana bakip guldu vallahi. Niye hastaymis kadincagiz... :)) Esim bir gariplik seziyor ama anlam veremiyor. Burada maalesef kan testi yaptirma sansim da yok, bir suru ivir zivir kagit isleri lazim once. O yuzden ayin 24 unu bekliyorum idrar tahlili icin bakalim. Hayirlisi.....

canım benim hakkında hayırlısı olur inş.benimde gaz problemim ve karnımda guruldamalar vardı inşş hamilesindir

X