Hamilelikte kasılma sancı nasıl

bayanacizane

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2024
574
88
Arkadaşlar konu açıyorum ama kimse yazmıyor bilgisi olan yazabilir mi Allah rızası için kasılmalarım oluyor ama bunun tam olarak kasılma olduğunu anlamıyorum rahimde sızlama batma gibi şeyler oluyor iki haftadır falan. nidicard verdi doktor ama eğer kasılma değilse kullanmak istemiyorum nolur yardımcı olun ya kasılma sancı nasıl oluyor :KK43:

Siz ait olduğunuz ayın grubuna girmediniz galiba, aynı haftalardaki birçok anne adayı orada olduğu için daha iyi cevap alırsınız aslında.

Neyse, bebek bi yere toplanıyor gibiyse ve bu düzenli aralıklarla oluyorsa kasılmadır dedi doktor bana. Nidicard'ı niye verdi kasılmadan emin değilseniz

Siz ait olduğunuz ayın grubuna girmediniz galiba, aynı haftalardaki birçok anne adayı orada olduğu için daha iyi cevap alırsınız aslında.

Neyse, bebek bi yere toplanıyor gibiyse ve bu düzenli aralıklarla oluyorsa kasılmadır dedi doktor bana. Nidicard'ı niye verdi kasılmadan emin değilseniz
Oraya girip çıkmıştım bildirim çok geliyordu shdj. Emin değilim çünkü ilk gebelik ne olduğunu tam olarak bilmiyorum doktorun bilmesi gerekirdi muhtemelen bebek büyüdüğü için oluyor dedi ama ilaç verdi nst de sancı çıkmamıştı birde

Oraya girip çıkmıştım bildirim çok geliyordu shdj. Emin değilim çünkü ilk gebelik ne olduğunu tam olarak bilmiyorum doktorun bilmesi gerekirdi muhtemelen bebek büyüdüğü için oluyor dedi ama ilaç verdi nst de sancı çıkmamıştı birde
Gelsin işte ne güzel bilgileniyosunuz, bizim topic 34 bin mesaj olmuş dngm
Bilemedim garanti olsun diye vermiştir belki, magnezyum kullanıyor muydunuz

X