Hamilelikte fibroadenom

slnbkts

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2024
53
35
28
Kızlar merhaba. Daha önce de konu açmıştım. Sol göğüsümde bir sertlik var diye. Kadın doğum doktorum süt bezesidir demişti ama içim rahat etmedi. Bugün ultrason çektirdim göğüslerimden. Fibroadenom denilen bi kitleymiş. İyi huylu dedi çeken kişi ama daha önce hamilelikte yaşayan ve sonrasında neler oldugunu anlatacak birileri var mı acaba? Geçme ihtimali veya kansere dönüşme ihtimali nedir? Kafamda deli sorular..

Kızlar merhaba. Daha önce de konu açmıştım. Sol göğüsümde bir sertlik var diye. Kadın doğum doktorum süt bezesidir demişti ama içim rahat etmedi. Bugün ultrason çektirdim göğüslerimden. Fibroadenom denilen bi kitleymiş. İyi huylu dedi çeken kişi ama daha önce hamilelikte yaşayan ve sonrasında neler oldugunu anlatacak birileri var mı acaba? Geçme ihtimali veya kansere dönüşme ihtimali nedir? Kafamda deli sorular..
Yaklasık 10 yıldır bende de var düzenli yıllık ultrason cektıriıyorum. Hamılelıkte de suan emzırme döneminde de cektırdım sıkıntısı yok. İyi huylu demiş zaten takmana gerek yok

Benimde dogumdan 4 ay sonra bir kitle cikti.. biyopsi yaptirdim gecen hafta. Daha sonuc cikmadi.
Seninde yaptirmani tavsiye ederim korkutmak amacim degil emin olmak icin. kadin olmak ne zor..

X