HAMİLELİKTE DÜŞÜK YAPMAK DOĞAL YOLLARLA(TÜP BEBEK)

Ama keseyi görmediyseniz yani kese görüldüyse bilmiyorum yanlış yönlendirmek istemem

Benim bir önerim yok sadece çok üzüldüğüm için yazmak istedim. Zar zor hamile kalıyoruz sonra hamileyiz diye tam sevineceğiz kalp atışı olmuyor ve mutluluğumuz sonlanıyor. Allah yardımcınız olsun inşallah bende pazartesi doktora gidicem tüp bebek ile hamile kaldım böyle yazılar okuyunca hem çok üzülüyorum hemde endişe ediyorum. İnşallah tez zamanda evladiniza kavuşursunuz

Benimde kendi kendine düştü ilaç almadan, az bir parça kalmış onun İçin kürtaja gerek yok dedi vajinal bi ilaç verdi kalanı da dün düşürdüm sanırım. Şükür çok zor geçmedi acıkcası

İnşallah pazartesi hayırlı sonucu alırsınız. Evet gerçekten çok zor duymamak kalp atışını o an insan yıkılıyor ama şöyle düşünmek lazım demek ki hayırlı ve sağlıklı bir evlat değilmiş rabbim bizden onu geri aldı. İyi düşünmek lazım iyi olsun ben kendimi böyle teselli ettim

Evet iyi düşünmek lazım. Rabbim herşeyin en iyisini bilir.

Merhaba,
Bende yarin kurtaj olcam. Ikiz gebelik tek kese icinde 2 bebek oldugundan kese normalden büyükmüş. Doktor sqdece ilacla düşmez dedi. 7 haftalik. Bir operasyon daha yapilmasi gerekecek dedi. Biz de o halde genetik test istedik. Yarin hastanede olxam once dil altı hap verilecekmiş sonra operasyon olacakmis. Yalniz cok korkuyorum. Nasil bir surec?
Bitiminden sonra rahmim zarar görür mü? Rahim incelmesi olur mu? Yapisiklik olur mu?

Cnm
Cnm kendiliginden dusukte kanama nasil oluyo cok mu az mi onun bi miktari varmi yoksa kisiden kisiye degisiyomu banada doktorum kendinden duser dedi kanamam oldu iki gun ama cok az afedersin bi pedi doldurmaz sonra kesildi ama agrim var kafam karisti boyle az kanamada oluyomuki

Yapisiklik oldugunu nasil anladiniz. Kurtaj üzerinden 2 hafta geçti. Karnim asiri derece de sis. Anlamis degilim. Yapisiklik ihtimali olabilir mi?

Yapisiklik oldugunu nasil anladiniz. Kurtaj üzerinden 2 hafta geçti. Karnim asiri derece de sis. Anlamis degilim. Yapisiklik ihtimali olabilir mi?
Anlaşılmadı canm doktorum laparoskopi ve histeroskopi istemişti tüplerim tıkalı mı rahimde şekil bozukluğu var mı diye bakılsın diye...laparoskopi de çıktı ortaya yapışıklık

Canım bende sağlıksız gebelik geçiriyorum..
6haftalik.
Eğer pazartesi ye kadar kanama.baslamaz ise cytotec kullanicam.. sende kulandin mi,nasıl etki etti mi ilaç ?
Çok kanama oldu mu?

Canım bende sağlıksız gebelik geçiriyorum..
6haftalik.
Eğer pazartesi ye kadar kanama.baslamaz ise cytotec kullanicam.. sende kulandin mi,nasıl etki etti mi ilaç ?
Çok kanama oldu mu?
Ben hiçbir ilaç kullanmadım canım ama bende kese görünmemişti belki sende görünüyorsa farklı olabilir. Ama ilaç kullanmasam da kanamam çok oldu ağrılı

Ben hiçbir ilaç kullanmadım canım ama bende kese görünmemişti belki sende görünüyorsa farklı olabilir. Ama ilaç kullanmasam da kanamam çok oldu ağrılı
benımkısıde saglıksız canım kesem var ama duzensız,
sanı bugun adet olacak gıbıyım karnım cok agrıyor bakalım beklıyorum

Yapışıklık olduğunu nasıl anladınız dr kontrole çağırıyor kürtajdan sonra o zaman mı anlaşıldı

Ben de 26 ocakta kürtaj oldum karnım şiş hala normalde göbeğim dümdüzdü şuan kürtaj olmama rağmen hamile gibiyim ama kürtajdan 2hafta sonra kontrole gittim dr temizlenmiş rahmin dedi bi sıkıntı görmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…