Hamilelikte bebeğin böbreklerinin çalışmaması

htcgns9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2020
14
1
29
Merhaba anneler size birşey danışmak istiyorum mart 2022 yılında 17 haftalık gebeliğimi malesef bitirmek zorunda kaldım ilk hamileliğimdi cinsiyeti erkekti. Bebeğimin o güne kadar bir sıkıntısı çıkmamıştı. Fakat 17. Haftasında bebeğimin suyunun bittiğini böbreklerinin çalışmadığı için idrarını yapamadgını öğrendik. Böbrekleri hiçbir şekilde işlev yapmıyor ve bu yüzden mesanesi de gelişmemiş. Sıvısı bittiği için akciğer gelişimi de durmuş bebek zaten bi kaç haftaya kendisi ölecek farkedilmezse anneyi de zehirler dediler böyle dedikleri için eşim de dayanamayıp hamileliği bitirme kararı aldık hastaneye yatış yapıldı vajinadan verilen ilaçlarla normal doğum yaptırdılar çok ağrılı sancılı geçti. Hastaneden çıkarken bebeğimizi kutuya koyup bize verdiler mezarı bile var annemi de yeni kaybetmiştim psikolojik olarak cok kötü günler geçirdim. Birçok genetik test yapıldı ama kötü birşey çıkmadı. Şuan ikinciye hamile olduğumu öğrendim hiç beklemediğimiz bi anda öğrendik Allah’ıma şükür ki çok sevindim 5 haftalık hamileyim şuan size şunu soracağım böyle bir problem yaşayan ve ikinci beneğini kucağına alan var mı yine aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum. 28 yaşındayım

Başın sağolsun canım bu bebeğin sağlıkla gelsin inşallah genetik sonuçlarınız temiz gelmiş bence korkma kendine zehir etme bu süreci

Merhaba başınız sagolsun. 17. Haftaya kadar mesanenin gelişmemiş olduğunu bobreklerdeki sorunu göremediler mi acaba. O güne kadar hersey yolunda miydi.

Merhaba başınız sagolsun. 17. Haftaya kadar mesanenin gelişmemiş olduğunu bobreklerdeki sorunu göremediler mi acaba. O güne kadar hersey yolunda miydi.
Merhaba evet o güne adar herşey yolundaydı böbrekler 16. Haftadan itibaren kendisi çalışmaya başlarmış daha öncesinde gözükmez demişti doktorum

Bir arkadaşımda bu anlattıklarınız oldu şu an 3çocuk annesi içinizi ferah tutun üzmeyin böyle kendinizi inşaallah kucağınıza alacaksınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…