Aile Planlaması hamilelik..

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
testin dogru çıkması için adetinin gecikmesi lazım
sıçrama olduysada durumu etkileyecegini sanmıyorum
yok ben merak ettim diyorsan kan testi daha dogru ve kesin sonuç

makbulü temiz bir plastik kaba idrarını yapıp ince pompasıyla çekip gösterge yerine 4 damla damlatman bence..ama adetin geçtikten 4 gün sonra yaparsan daha sağlıklı bir sonuç alabilirsin.
merhaba bayanlar.hepimiz bebek sahibi olmak istiyoruz allah nasip eder inşallah.bende pko var ve ilaç kullanıyorum.adetlerimi düzenli sanıyodum ama değilmiş ilaçtan sonra 21 günde bir olmaya başladım ama adetim 2 gün gecikti umutlandım test yaptım ama negatif çıktı.ne adet ne de hamilelik belirtim yok sadece bel ağrısı var ve akıntı fazlalığı var.başına böyle gelen bir şey var mı?bana yardımcı olursanız sevinirim.

Kızlarr nolur bana yardım edin acill yardımınıza ihtiyacım var :S:S
13 ekimde adet olmam gerekiyodu.üzerinden 10 gün gecti hala adet olamadım.3 kere idrar testi yaptım ücüde negatif ve en son dün kan testi yaptırdım sonuc 0.1 cıktı. doktorda muanede biseyimin olmadıgını soyledı fakat benim son derece karnım agrıyor ve sol kasıgıma bişey batıp cıkıyor sizce ne olabilr ne olur bana yardım edin.şimdiden tesekkür ederim...

Kızlarr nolur bana yardım edin acill yardımınıza ihtiyacım var :S:S
13 ekimde adet olmam gerekiyodu.üzerinden 10 gün gecti hala adet olamadım.3 kere idrar testi yaptım ücüde negatif ve en son dün kan testi yaptırdım sonuc 0.1 cıktı. doktorda muanede biseyimin olmadıgını soyledı fakat benim son derece karnım agrıyor ve sol kasıgıma bişey batıp cıkıyor sizce ne olabilr ne olur bana yardım edin.şimdiden tesekkür ederim...
canım öncelikle geçmiş olsun bu durum çok sıkıntılı oluyo kendimden biliyorum.benim de adetim 5 gün gecikti kan tahlili evde yapılan test negatif çıktı.benimde belimde çok ağrı var.kan değerim 1,3 çıktı.inşallah hayırlısıyla bebek nasip eder rabbim.çok düşünme belki psikolojiktir

canım öncelikle geçmiş olsun bu durum çok sıkıntılı oluyo kendimden biliyorum.benim de adetim 5 gün gecikti kan tahlili evde yapılan test negatif çıktı.benimde belimde çok ağrı var.kan değerim 1,3 çıktı.inşallah hayırlısıyla bebek nasip eder rabbim.çok düşünme belki psikolojiktir

nasıl dicem bu durumu bu forumda ama ben bebek düşünmüyorum suan Rabbim sizlere versin inşallah

X