Hamilelik

mianur

Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2023
37
7
28
Merhaba reglime 5 gün var ,ama yumurtlama günümden beri hareket ettikçe kasiklarima kramp giriyo ,bu sabahta kahvaltı yaparken çay icemedm su tadı vardı resmen çayda. Böyle olup hamilelik öğrenen varmi aranizda

Merhaba reglime 5 gün var ,ama yumurtlama günümden beri hareket ettikçe kasiklarima kramp giriyo ,bu sabahta kahvaltı yaparken çay icemedm su tadı vardı resmen çayda. Böyle olup hamilelik öğrenen varmi aranizda
Merhaba benim de 6 gün var adetime kasıklarımda batma yaşıyorum bazen. Beklemedeyim.

Benim de reglime 10 gun kala testim pozitif çıkmıştı test yapabilirsiniz ama genelde regl gecikince test yapmak daha doğru sonuç verir, kasıklarda ağrı olabilir evet ama Tat almama vs. Bunlar hamileliğin daha ileri zamanlarında ortaya çıkar hatta Tat alamama değil fazlaca Tat alma ve tiksinme şeklinde ortaya çıkar

20241012_183955.jpg
koyulastirdm bugün 6 gün var ama yıllardır bekledigimz için ister istemez stres oluyo, var gbi geliyo gözüme, ya da görmek istediğim için öyle geliyo

X