Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlar merhaba nasılsınızzzz :))
bişiy sorcam sizlere benim yumurtlama dönemimde kanamam olmuştu geçen hafta çarşamba falan herhalde bugünde baktım idrarımda tül gibi bişiyler var ama yere çökmüyor kardeşimin,arkadaşımın ve forumdaki arkadaşımızında öyle bi belirtisi olmuştu ama daha benimkilerin gelmesine 15 gün var acaba üstüne görme falan vs gibi şeyler olabilirmi

bana iki ay oldu canım bu. ikincisinde doktora gittim o da hamile olabilirsin dedi test yaptı ama ne yazık ki. ümitlenme ama olabilir de tabi istersen git bir kan ver. doktor sonra hamile çıkmayınca ben, neden dedim böyle oldu. olabilir böyle bazen dedi. sonra 3.ayda hamile kaldım. ilk denemelerinizse olabiliyor. vucut alışık değil:KK1:

evet evet ben de unutmuşum onu yazmayı. benim de test yaptığımda idrarımda birşeyler yüzüyordu:KK1: bir de çok sık idrara çıkıyordum:KK53:

kızlar bu idrarda bişiyler çıkma nezaman başladı sizde ya benim 15 gün var ama bilemiyorum idrarımda bişiyler yüzüyor

bana iki ay oldu canım bu. ikincisinde doktora gittim o da hamile olabilirsin dedi test yaptı ama ne yazık ki. ümitlenme ama olabilir de tabi istersen git bir kan ver. doktor sonra hamile çıkmayınca ben, neden dedim böyle oldu. olabilir böyle bazen dedi. sonra 3.ayda hamile kaldım. ilk denemelerinizse olabiliyor. vucut alışık değil:KK1:

saol canım bizimde 3.denememiz olcak inşalah bakalım :)

kızlar bu idrarda bişiyler çıkma nezaman başladı sizde ya benim 15 gün var ama bilemiyorum idrarımda bişiyler yüzüyor

ben onu test için kaba yaptığımda görmüştüm:KK1::KK1: :KK1: iki gün geçmişti. ama öncesinde de var mıydı onu bilemiyorum. çünkü hemen sifonu çekerim:KK9: ama çok sık idrara çıkma vardı.

ben onu test için kaba yaptığımda görmüştüm:KK1::KK1: :KK1: iki gün geçmişti. ama öncesinde de var mıydı onu bilemiyorum. çünkü hemen sifonu çekerim:KK9: ama çok sık idrara çıkma vardı.

anladım canımm sağolsaısn bakalım benim ki belkide iltihap falanda olabilir ümitlenmek istemiyorum bu kadar erken uff dahada 15 gün var ya nasıl beklicem:)

canım bu ay hiç bakmadım bişeyler varmı die ama akşam bakabilirim eve gidince
bak bakalım canım senin nkadar var bata?

inşallah battaşım..nasılsın bugun..benim midem bugun iyi şükür..2 gündür kötüydüm baya..

İyiyim canım. Kasık batmalarının dışında bir şikayetim yok. Ters bir hareket aniden ayağa kalkma yatakta dönme elimi havaya kaldırdığım zamanlarda geriliyor karnım. Korkuyorum o zamanda. Doktora sordum. Olabilir dedi. Çok fazlaysa o zaman ters bir durum var dedi.

İyiyim canım. Kasık batmalarının dışında bir şikayetim yok. Ters bir hareket aniden ayağa kalkma yatakta dönme elimi havaya kaldırdığım zamanlarda geriliyor karnım. Korkuyorum o zamanda. Doktora sordum. Olabilir dedi. Çok fazlaysa o zaman ters bir durum var dedi.

sen nasılsın var mı şikayetin. miğde bulanması falan. Kese için cumartesi gidecektin demi.

kızlar ya herkes bata kaç gübü var yazsın peşindende şuanki vücudundaki durumları yazsın( akıntı gögüz agrı) durumları gibi :) benbaşlıyorum

bat 10 agustos.şuan mide bulantılarım var hafifden-kasık sancılarım oluyor-sarımsı akıntım var-gögüslerim hafifden dolgunlaştı ve ara ara sızlamalar oluyor bukadar :)

Bat 9 Ağustos kasık sancısı, bel ağrısı ve dayanılmaz derecede(uykumdan uyanıyorum sağdan sola dönerken bile) göğüslerim taş gibi ve acıyoooooooo :nazar:

ben bugun daha iyiyim..cumartesi pazar ve pazartesi midede gaz yanma vardı bunlarda bulantıya ceviriyodu..ama şükür bugunlük iyiyim..
zaman zaman bebegin oldugunu unutup ters hareket yapma kuzum..gerilmesi bencede normal..zaten bişeye asılmayın derler uzanmayın..ondan geriliştir karnın..inşallah mide bulantımız olmaz..

X