Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

bak o ek iş olayı süper olmuş..zaten elin yatkın severek yapıyorsun..çok iyi cnm maşallah sana..ben hiç bilmem mutfak işlerin yazık kocaya

adımız ENSAR UTKAN cnm

yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz hooooooop ordayımmmmm

ben de bayılıyorum o şarkıyaaa

Bir açıldım bir kapandım
Bir üzüldüm bir de güldüm hahayt
Eserekli durumumdan mütevellit
Ruh halim berbat

Dile kolay ama zor
Hasretini bana sor
Bu nasıl bir geri sayım
Yerinde sayıyor her gün

Bineyim arabaya
Bir varayım oraya
üçyüz bin yıl gibi geliyor bana
Şu son üç gün
Yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz
hoppppppppppppp ordayım

Son düzenleme:
oy canım benim uyusunda büyüsün minik bir kuş o annişide kafa dağıtsın biraz annen yanındamı canım tek mi bakıyosun?

annem 4 ay baktı sıra kayınvalde de kv.dem yanımda cnm 40ım çıkana kadar burda..şimdi rahatım gece uykusuz kaldıgımdan gunduz bebege o bakıyo ben uyumaya vakit buluyorum o gıdınce ne yapcam bılmıyorum..

bak o ek iş olayı süper olmuş..zaten elin yatkın severek yapıyorsun..çok iyi cnm maşallah sana..ben hiç bilmem mutfak işlerin yazık kocaya

adımız ENSAR UTKAN cnm

sağol canım benim sizede maşallahhhhh tütütüüüüüü nazar değmesin çok güzel ismi cnm Allah ım sağlıklı ömürler versinnn...

evet cnm ağlıyor ya yanı altı temız gazı alınmış karnı tok..şöyle bir etrafa sessiz sessiz bakmıyo.. kucaga alıstı kucaga alıp pışpışlıcan yada meme de uyuyacak..

ee en güvenli yere alışmış. rahat, mamada yanında ohh maş...

40ın çıktıktan sonra biraz daha yoluna girer canım herşey.ele avuca daha çok gelecek o zaman oğluş. gece uykuları da düzelir inşallah ayarlarsın sen

hımm renkleri farkettim

ee en güvenli yere alışmış. rahat, mamada yanında ohh maş...
evet biraz öyle oldu
40ın çıktıktan sonra biraz daha yoluna girer canım herşey.ele avuca daha çok gelecek o zaman oğluş. gece uykuları da düzelir inşallah ayarlarsın sen

40ı içinde ağlayan 40ı çıktıktan sonra susar yani tersi olur derler inş öyle olur..

herkeslere günaydın.canım hadi hayırlı haberlerini bekliyorum.allahım yüzünü güldürmüştür inşallah.

gunaydınlar
papillimmm üzülme ya ama bak daha hastada olmadın hemen çıkarmıydı ki gununede var daha sıkma canını kuzummmmm Allah ım hayırlısını versin bekle bakalım

gunaydınlar
papillimmm üzülme ya ama bak daha hastada olmadın hemen çıkarmıydı ki gununede var daha sıkma canını kuzummmmm Allah ım hayırlısını versin bekle bakalım

yok gülüm bence. çıkardı olsaydı eğer. yok sıkmıyorum ya napiyim olmazsa yapabileceğim bir şey yok. elimden geleni yaptım işte bu kadarı geliyo zaten. öyle işte kuzum, inşallah senin güzel haberinle seviniriz

Allah ım gönlümüze göre versin bitanem bende sanmıyorum ya olurum gibi hissediyorum Allah ım daha fazla beklettirmeden verir inşallah zor sureçlerden geçiyoruz yorgun düşüyoruz artık rabbim inşallah şifamızı verir

günaydın kızlarr... papi uyanır uyanmaz hemen açtım pcyi bakıyım haberlerine diye. tatlımm tabi ki hayırlısı olsun ama sana kendi durumumu hatırlatırım ki benim zerre kadar umudum yoktu. son güne kadar bütün gidişat adet olacağım yönündeydi. daha zaman var. belli olmaz netice. Rabbim sağlıkla sıhhatle en kısa zamanda nasip etsin inş. sana ve tüm topik arkadaslarımaa..

günaydınlar güzeller

papillim üzülmemeye çalış canım benim hayırlısını versin RAbbim bekleyelim bakalım gelmesini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…