Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

sagolasın canım benim. ne istediğimin bir onemi yok seninde dediğin gibi.. Rabbim sağlıklı hayırlı evlat yada evlatlar versin. O ne takdir ettiyse odur. muhakkak bizim için en hayırlısını bilen Rabbimm

günaydın canlarım güzel bir gün olsun inşallah

sıla canım kontrolün iyi geçmiş çok sevindim doktor ikiz olabilir demiş ya kız 3 tane minişin olur işte ne güzel hayırlısı tabikide hakkında.. sağlıklı sıhatli gelsin ya da gelsinler en önemlisi o

edlinim sağol bitanem, hala iyi değilim ilk defa bu kadar ağır bir hastalık geçiriyorum boğazım kulaklarım benden ayrı hareket ediyolar kendilerince takılıyolar perişan ettiler beni

asyammmmmmmmmm kızım bugün hasta mı olmam lazım benim bak gözlerim pörtledi. benim aşılama 29unda yapıldı bu aşılamadan sonraki 11. günüm ama benimkiler cumaya gelir gibime geliyor yani test yapmadım ama ne bilim öyle işte :26:
ebruşkoş naparsın canım dün yumurtlama gününmüş galiba, hayırlısı olsun balım inşallah spermler mutlu sona ulaşır ve bebişin göbüşüne konar

iyi dilekleriniz için teşekür ederim kızlar. mecbur geldim çalışıyorum işte. umuyorum iyileşebilirim önümüzdeki günlerde

tatlım bizimkiler çok sevindi ve şaşırdı nasıl bu kadar sakladım diye
takvim olayı da yapıcam inşallah birazcık daha geçsin

vaaay sıla hadi hayırlı olsun canım RAbbim sağlıkla versin çok sevindim Rabbim gönlüne göre versin

canımmm sagolasınn.. herkes aynı seyi soyluyo bir anda 3 çocuk annesi olursun falan diye. ya sanırım 2 kez riskli gebelik geçiren biri olunca ikiz gebeliklerin tamamı durum gereği riskli gebelik olarak adlandırılır. 2 kat ozen ister cümleleri urkuttu beni. hayırlısı olur inşallah. her iki ihtimale de cok sevinicem. ben evlat istedim Rabbimde nasip etmiş. basım gozum ustune..

senden de hayırlı haberleri bekliyoruz artık. valla heyecanım dorukta. bu ay oldu gibi geliyor bana. belirtiler var mı??

hakkaten ya iyi sakladın ama hadi bakalım takviminide 4 gözle bekliyorum

canımm sagolasınn. dua et inşallah hayırlısı olsun..

ne güzel olmuş bayılırım oyle sok olmalaraa.. benim kayınvalide tarafı bilmiyor. su 17 si de bi geçsin de ole solerim inş.

canım bende cuma günü aşılama olmuştum ve salı günü kırmızılar gelmişti.eğer bugün hasta olmazsan ki inşallah olmıcan eğer varsa yarın idrarda da kandada çıkar.sakın sitres yapma canım olacağı varsa olmuştur saten.aşılamadan sonra sana progestan falan vermedimi canım?

az kaldı gunumuze kuzummmmm inşallah hayırlı haberleri alırız bu ay

Amin canım hayırlısı artık ben de merak ediyorum senin bebişleri haftaya kadar geçmez artık vakit sürekli bi bekleyiş. canım hiçbir belirtim yok, o yüzden olmadğını düşünüyorum ilk aşılama yapıldığı hafta inanılmaz bir göğüs ağrısı, bel ağrısı, kasık batması, uyku hali falan herşey vardı ama tık diye kesildi. bence olmadı. bazen hiç mutlu olamayacakmış gibi hissediyorum. bazen değil gerçi her zaman. neyse napabilirim elimden geleni yapıyorum daha fazlasına gücüm yok zaten. öyle işte canım benim...

evet kuzum verdi, hala içiyorum sazan gibi. bırakmıyım dedim. yok stres yapmıyorum artık geçti gitti kendimi yırtsam da sonucu değiştiremem. benimkide erken gelirmi acaba hadi bakalım beklicez. aslında evde bi dünya test var yarın 12. gün yapayımda kurtulayım bari. aklımdan çıksın

hakkaten ya iyi sakladın ama hadi bakalım takviminide 4 gözle bekliyorum

hehehe bence de çok iyi sakladım aştım kendimi yani
haln hiçbir arkadaşıma da arayıp haber vermedim iş yerindekilerde aynı şekilde ama artık anlayanlar oolabiliyor bulantılarımdan işyerinde yakın 2 arkadaşım var hatta abla diyeyim yaşları büyük benden sordular yalan söyleyemedim artık .
2-3 haftada daha söylemeyeceğim gibi bakalım kısmet

inşallah bitanem, Allahtan ümit kesilmez tabi. hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun

amin cnm benim diyoruz bazen onca ay olmadı bu aymı olacak diye bazen hiç olmayacakmış gibi hissediyoruz artık çok bekledik çok yorulduk allah ım mukafatını verir inşallah O ol derse herşey olur

papı belırtı arama bence cunku bende hıc bırsey yoktu hatta ogrendıkten bı ay sonra gogus hassasıyetı oluyor benım bulantılarda yenı yenı basladı yanı belırtılere takılma

ben senin o hapı kullandığını bilmiyordum canım.ama o hapı kullanırken saten hasta olamazsın.yani bencede yarın bir test yap.ister kanda ister idrarda.sonucun hayırlısı ile pozitif olur inşallah.

adetin kaçıncı günündesin canım?belki hala yumurtlamamışındır sen devam et hem ilişkilere hem ovulasyon testine.rabbim gönlüne göre verir hayırlısı ile inşallah.

en son adet 17 marttı şimdi gelecek olan 18 nisan. ama uzun benim sirküm 35 ila 35 gün arasında oynuyor.... tam belirlemek içinde teste başladım...

cinsiyetle birlikte söylersin ya, polemik olmaz kızdı erkekti. gayet net olur bence

amin cnm benim diyoruz bazen onca ay olmadı bu aymı olacak diye bazen hiç olmayacakmış gibi hissediyoruz artık çok bekledik çok yorulduk allah ım mukafatını verir inşallah O ol derse herşey olur

belki de öyle canım. negatif sonuçlardan yorulduk sanırım. hele tedavi süreci insanı çok yıpratıyor. hormon ilaçları tüm dengemi altüst etti artık.. yorgun ve halsizim. bir de hastalık tuz biber oldu. inşallah biz de günün birinde mutlu olabiliriz fıstığım

papı belırtı arama bence cunku bende hıc bırsey yoktu hatta ogrendıkten bı ay sonra gogus hassasıyetı oluyor benım bulantılarda yenı yenı basladı yanı belırtılere takılma

doğru diyosun canım belkide erkendir ama ne bileyim beni test yapmaya itecek en ufak bişi hissetmedim, belki de ondan böyle modum düşük. en iyisi testi yapıp kurtulmak. sizi de beklenti içine sokmak istemiyorum zaten ben kendim duruma yeterince üzülüyorum bir de isiz üzmek istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…