Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

günaydınlar canlar nerelerdesiniz bakimm

ben izinliyim evdeyim bugün

papillimin aşılması 2 de olacakmış haydin dua edelim

günaydın kızlarrr.. nasılsınız?? ben dün doktora gittim ilk kez.. rahme yerlesmiş keseyi gorebiliyorum ama miniciksiniz daha dedi. 10 gün sonra tekrar bakacak inş. hamdolsunn bu kadarı bile sımdılık rahatlattıı...:KK16:

papinin asılaması bugundu degil mi?? Allahımmm saglıkla tutunsun inş bebişi onaa..:KK9::KK9:

günaydın kızlarrr.. nasılsınız?? ben dün doktora gittim ilk kez.. rahme yerlesmiş keseyi gorebiliyorum ama miniciksiniz daha dedi. 10 gün sonra tekrar bakacak inş. hamdolsunn bu kadarı bile sımdılık rahatlattıı...:KK16:

papinin asılaması bugundu degil mi?? Allahımmm saglıkla tutunsun inş bebişi onaa..:KK9::KK9:

hadi gözün aydın sılacım maşşallah minişine :nazar::nazar:

günaydın arkadaşlar.. sılacım hayırlı olsun..inş. kalp atışınıda duyarsın..papinin de Allah yardımcısı olsun..bebişi onunla olsun inş..

iyiyim çok şükür canım evdeyim öğleden sonra kızın okulunda program var ona ktılıcam .evi toparlamam lazım aldı başını gidiyor
seninkız anaokuluna gidiyormuydu

ne güzel masallahh.. Allah kolaylık versin canım.. canım ben bu sene vermedim henüz 4 yasına girmedi diye. cok onermedi doktorumuz. nasipse bir dahaki sezon baslayacak..

günaydın arkadaşlar.. sılacım hayırlı olsun..inş. kalp atışınıda duyarsın..papinin de Allah yardımcısı olsun..bebişi onunla olsun inş..

günaydınnn.. sagolasın canımm... senin de cogu gitmiş azı kalmışş maşallahh...:KK16:

ne güzel masallahh.. Allah kolaylık versin canım.. canım ben bu sene vermedim henüz 4 yasına girmedi diye. cok onermedi doktorumuz. nasipse bir dahaki sezon baslayacak..

günaydınnn.. sagolasın canımm... senin de cogu gitmiş azı kalmışş maşallahh...:KK16:

çok şükür atlattık bakalım sıkıntılı dönemleri..darısı başınıza..

Allah cümlemize annelik duygusunu yaşatsın inşallah sorunu olanlardan şifa bulsun inşallah...Allahım ya Varis sıfatınla hayırlı evlatlar nasip eyle Ya Rabbim...SEVGİ arkadaşımıza ve tüm bebek isteyen kardeşlerimize....

Ben sevgim için 707 Ya VAris okuyorum Rabbim istiyen herkese nasip etsin İnşallah...

Rabbim tüm evlat hasreti cekenlerin kucaklarını doldursun..Cennet kokusunu Koklamayı onlarada nasip eylesin..
Amin.Amin.

Allah cümlemize annelik duygusunu yaşatsın inşallah sorunu olanlardan şifa bulsun inşallah...Allahım ya Varis sıfatınla hayırlı evlatlar nasip eyle Ya Rabbim...SEVGİ arkadaşımıza ve tüm bebek isteyen kardeşlerimize....

Ben sevgim için 707 Ya VAris okuyorum Rabbim istiyen herkese nasip etsin İnşallah...

Rabbim tüm evlat hasreti cekenlerin kucaklarını doldursun..Cennet kokusunu Koklamayı onlarada nasip eylesin..
Amin.Amin.

amiiin canım inş.. ne güzel dua etmişsinn:KK16:

Varis : Bütün servetlerin gerçek sahibi

Cenab-ı Hak buyuruyor:
"Şüphesiz biz diriltir ve biz öldürürüz! Ve her şeye biz vâris oluruz." (1)

"Bugün mülk kimindir? Bir ve Kahhâr olan Allah'ındır." (2)

"Yeryüzüne ve onun üzerindekilere ancak biz vâris oluruz ve onlar ancak bize döndürülürler." (3)

"Biz, refahından şımarmış nice memleketi helâk etmişizdir. İşte yerleri! Kendilerinden sonra oralarda pek az oturulabilmiştir. Onlara biz vâris olmuşuzdur" (4)

Varis, başkasının gitmesi ve yok olasından sonra Bâki olan demektir. Bu özelliğe sahip olan tek varlık Yüce Rabb'imiz olan Allah'tır. Çünkü O, bu dünyada kendilerine verdiği sürenin dolmasıyla yok olan bütün varlıkların ardından baki kalacak tek varlıktır Bütün varlıların varlığı O'nun elinde ve yalnız O'na bağlıdır. O'nun varlığı ise hiçbir varlığa bağlı değildir. (5)

Şunu bil ki, varlığı mümkün olan bütün varlıkların maliki ve sahibi Allah'tır. Fakat Allah kerem ve ihsan sahibi oluşu nedeniyle, bazı eşyayı geçici olarak kullarunın mülkiyetine vermiştir. İnsanlar ölümlü Allah ise Bâki'dir. Bu yüzden insanlar öldüklerinde sahip oldukları eşyalar, ilk sahibi olan Allah'a kalır. Allah'ın Vâris olmasından maksat işte budur. (5)

cnm tesbihimi çektim dua ettim arkadaşlarıma söyledm hepsi dua okuyorlar sana hamile arkadaşımada söyledim senin duan kabul olur dedim sağolsunlar kırmadılar beni Allah ım yanında olsun sevgim inşallah aşılaman sağ sağlim olur ve hayırlı bir evlat sahibi olursun kuzummm cuma saati çok dua ettim rabbim duyar inşallah sesimizi

arkadaşlar hep birlikte dua edelim nolurr sevgi arkadaşımızın saat 2 de aşılaması olacakmış

Amin.Amin.

Allah kabul etsin tatlım papillime bu aşılama sağlıkla yavrusunu getirsin inşallah.
evdeyim ben cuma vakti çok şükür dualarımı yapabildim yasin okudum
birde hamile topiklerinden rica ettim Allah hepsinden razı olsun sağlıkla kavuştursun yavrularına 100 den fazla ayetel kürsi okundu dün.
Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin papiilime ebruma asyama küçükpisiye talihaya isteyen herkese Rabbim tez zamanda sağlıklı yavrular versin.AMİN

Son düzenleme:
Allah kabul etsin tatlım papillime bu aşılama sağlıkla yavrusunu getirsin inşallah.
evdeyim ben cuma vakti çok şükür dualarımı yapabildim yasin okudum
birde hamile topiklerinden rica ettim Allah hepsinden razı olsun sağlıkla kavuştursun yavrularına 100 den fazla ayetel kürsi okundu dün.
Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin papiilime ebruma asyama küçükpisiye talihaya isteyen herkese Rabbim tez zamanda sağlıklı yavrular versin.AMİN

Amin cnm dua eden herkezden allah razı olsun :KK16::KK16:

tüm güzel dualarınıza amin.....

Allah'ım inş. papinin aşılaması tutar da hamiş olur. çok mutlu olurum... çok uğraştı didindi.. inş. gelir minişi sağlıkla...

Günaydın canlarım, nasılsınız?
Ben işe geldim bugün. Çok şükür sıkıntılı geçmedi aşılama. Biraz ağrım oldu ama 2 gün. Şişkinlik ağrı bir aradaydı. Dinlendim bolbol. Benim için dualar etmişsiniz ne kadar teşekkür etsem azdır, Allah razı olsun hiç tanımayan insanlar dualar okumuş ne diyebilirim ki çok duygulandım ve kendimi çok güçlü hissettim. Allah binlerce kez razı olsun. Kocamaannnnn öpüşorum sizleriiiiiiii :KK16: :KK16: :KK16:

X