Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

günaydın şekerlerrrrrrrrrrr :KK3: :KK3:

asyacık ebrucuk naparsınız kızlarrrrr :KK8: asyam, ateşin nasıl gidiyo?

şentürk, canım inşallah sonucun pozitif olur :KK16: test yapsana bi varsa..

peki kaç günde bir hasta oluyorsun yani döngün kaç gün.mesela benim döngüm 35-36 senin kaç gün?

döngüyü nasıl hesaplıcam bilmem ki hep zamanında olurum ben son 3 tarihi yazayım size bakın hepiniz kızlar 14 şubat 17 ocak 15 aralık nasıl kaç gün olduğum anlaşılır mı bu bilgiyle yardımcı olun bana hadi

günaydın hoş geldin.
hoşbulduk cnm nasılsın napıyorsun bakalım :KK49::KK49::KK49:

iyiyim tatlışkom sen nasılsın benim adetim ağrılı geçiyor bugun 2.gunum ağrım var tam olamıyorum sende nasıl durumlar :KK16::KK16::KK16:

günaydın bitanem ateş iyi canım 42ea24 Ovulation charts on FertilityFriend.com ama ne bilim pek inanasım gelmiyo bu ateşede:KK1:ateş bölümündeki kıslar hamile ateşi falan diyolar ama benim günüm gelmediki sonuçta ne belli:44:yani onlar diyoki senin döngünün uzunluğu önemli değil önemli olan dpo 14-15 de ateşinin düşmemesi.pekde bir bilgim yok malum ilkkez yapıyorum ve genelde dpo kaçta düşer hiç bilmiyorum ama benim kritik günlerim bu günler.tek garibime giden yüzümde bu kadar sivilce çıkması ve belimin ağrısı o da herzaman oluyordur belki ama ben dikkat etmedim.hafta sonuna kadar beklerim eğer gelmezse bi test yaparım inşalah.

döngüyü nasıl hesaplıcam bilmem ki hep zamanında olurum ben son 3 tarihi yazayım size bakın hepiniz kızlar 14 şubat 17 ocak 15 aralık nasıl kaç gün olduğum anlaşılır mı bu bilgiyle yardımcı olun bana hadi

16-17 mart ta olman lazımdı cnm senin döngun 31-32 gun falan

döngün yaklaşık olarak 30 gün yani beklenen adet tarihin mart 15 cuma günüymüş ama gelmemiş yani günün 4 gündür geçiyor büyük bir ihtimalle hamilesin gibi gözüküyor bir aksilik yoksa böyle gecikmeler yaşamıyorsan.en güzeli bir test yapmak canım.hakkında hayırlısı olsun

döngün yaklaşık olarak 30 gün yani beklenen adet tarihin mart 15 cuma günüymüş ama gelmemiş yani günün 4 gündür geçiyor büyük bir ihtimalle hamilesin gibi gözüküyor bir aksilik yoksa böyle gecikmeler yaşamıyorsan.en güzeli bir test yapmak canım.hakkında hayırlısı olsun

ağzın bal yesin yaa ama yapmıcam test çok uzun zaman beklicem sonra üzülürüm :KK43:

herkeze günaydın....

ay asya inş. hamişsindir. ateşinde düşmüyormuş... hayırlısıyla bebişin seninledir inş... günün gelsin geçsinde müjdeyi ver...

senturk 1 haftadır ağrın olması belki bebiştendir. olumlu düşünelim dua yerine geçer inş...

kızlar birde ben ovu testi almak istiyorum. hangisinden alsam ki tükürük testimi diğerinden mi?... kredi kartı kullanmıyorduk sırf bu iş için almak zorunda kalıyoruz:KK1:. eczanelerde yokmuş. sordum. hatta biri ondan yok biz gebelik testi vereyim istersen demişti.. napcaksam onu:KK52:

ebru sanki olcakmışım her an öyle bi ağrım var belimde kasıklarımda 1 haftadır böyle her an gelecek sanki

Bende aynı durumdayım aramızdaki tek fark senin günün geçmiş benim ise yarın.bu belirtiler adet belirtiside olabiliyormuş hamilelik belirtiside inşallah hamilelik belirtisidir canım.

herkeze günaydın....

ay asya inş. hamişsindir. ateşinde düşmüyormuş... hayırlısıyla bebişin seninledir inş... günün gelsin geçsinde müjdeyi ver...

senturk 1 haftadır ağrın olması belki bebiştendir. olumlu düşünelim dua yerine geçer inş...

kızlar birde ben ovu testi almak istiyorum. hangisinden alsam ki tükürük testimi diğerinden mi?... kredi kartı kullanmıyorduk sırf bu iş için almak zorunda kalıyoruz:KK1:. eczanelerde yokmuş. sordum. hatta biri ondan yok biz gebelik testi vereyim istersen demişti.. napcaksam onu:KK52:

canım ben cortest kullanmışdım.kullanımı kolay ben yumurtladığım zamanı tespit edebilmiştim memnun kaldım ama sen genede başka arkadaşlardan da fikir al.bi tane vardı herkes ondan kullanıyo unuttum adını oda olabilir.papide kullanmıştı o da söylesin.inşallah faydasını görürsün canım.

ebru sanki olcakmışım her an öyle bi ağrım var belimde kasıklarımda 1 haftadır böyle her an gelecek sanki
inşallah olmazsın da bu belirtiler hamileliktendir rabbim yardımcın olsun
herkeze günaydın....

gunaydın cnm hoşgeldin nasılsın ben hiç kullanmadım cnm o yuzden bilgim yok :KK49::KK49:
Bende aynı durumdayım aramızdaki tek fark senin günün geçmiş benim ise yarın.bu belirtiler adet belirtiside olabiliyormuş hamilelik belirtiside inşallah hamilelik belirtisidir canım.

canım ya inşallah gunun geçerde hamileyim dersin allah ım önce saa sonra bizlere versin inşallah :KK16::KK16::KK16::KK16:

Kızlar müdür geldi de yazamadım ya kusura bakmayın, pat diye çıkmış gibi oldum. Asya canım bence de kızlar haklı. Evet senin döngün uzun çünkü geç çatlıyorsun ve çatlamadan 14 gün sonra da regl oluyorsun. Bu durumda senin çatlama gününü bildiğimize göre DPO14 tesin. Ben sadece kaçta düştüğünü bilmiyorum, bu yöntemi kullanmadığım ve pek tablo incelemediğim için. Hamile tablolarına baksak fikir ediniriz aslında canım. Bilemiyorum ama bana da çok olumlu geliyor ya, inşallah diyorum dua ediyorum. Hayırlısıyla güzel haberini almayı çok istiyorum.
Ebrum ağrım var ya biraz, adaçayı içiyorum. Sen napıyosun? Bu arada incir kürüne başladım. Kocama da keçiboynuzu içiriyorum. Bakalım hakkımızda hayırlısı balım ya, efsunum demiş ya ikimizin ayı da belki nisandır şekercim. Bundan tam bir yıl önce tanışmıştık, bebişkolarımızda gelse pek güzel olacak J
Şentürkcüm canım, günün geçmiş döngüne göre bence test yapabilirsin. Hem düşüncelerin ve acabaların seni stres yapmasın. Belirtilerin var ise ki var gibi duruyor bence bekleme. Benim bu ay beklememin sebebi hep adet olacağım zamanki olayları yaşamış olmam. Sanırım vücudumu tanımaya başladım, ve hiç hissetmedim ben de bir şey olduğunu. Senin test yapmandan yanayım canım.
Küçükpisi hoş geldin balım. Ben laboquik kullandım güzeldi canım fiyatı da pek uygun. Gtgdyr dan aldım. Kısalttım reklam yapmıyım diye ama anlamışsındır siteyi de. Öyle işte kuşum. İnşallah senin bebişine vesile olsun..

inşallah olmazsın da bu belirtiler hamileliktendir rabbim yardımcın olsun

gunaydın cnm hoşgeldin nasılsın ben hiç kullanmadım cnm o yuzden bilgim yok :KK49::KK49:

canım ya inşallah gunun geçerde hamileyim dersin allah ım önce saa sonra bizlere versin inşallah :KK16::KK16::KK16::KK16:

kıslar ya bu ateşi yorumlayan arkadaşlar var onlar diyoki umut var büyük ihtimalle pozitifi görcen diyolar.ağlıcam şimdik ya olabilirmi acaba ebrum ya:KK43::KK43:

Son düzenleme:
kıslar ya bu ateşi yorumlayan arkadaşlar var onlar diyoki umut var büyük ihtimalle pozitifi görcen diyolar.ağlıcam şimdik ya olabilirmi acaba ebrum ya:KK43::KK43:

asya ben şimdi bakıyorum milletin tablolarına da, bana da çok olumlu geldi bak anlamadığım halde var gerini sen düşün :KK1: :nazar: hadi inşalallah Allahım nolur hayırlısıyla olsun bu iş inşallahhhhhhhhhh

asya ben şimdi bakıyorum milletin tablolarına da, bana da çok olumlu geldi bak anlamadığım halde var gerini sen düşün :KK1: :nazar: hadi inşalallah Allahım nolur hayırlısıyla olsun bu iş inşallahhhhhhhhhh

kıslar şoktayım :KK53:birtane arkadaşım var iyi bir insan şimdi beni aradı dediki canım seni rüyamda gördüm hamileyim diye çok seviniyordun eğer istiyorsan rabbim gönlüne göre versin dedi:KK53:inşallah dedim bende.sanırım bugün test almaya çalışcam yarın sabah yaparım düşmezse ateşim:18:

kıslar şoktayım :KK53:birtane arkadaşım var iyi bir insan şimdi beni aradı dediki canım seni rüyamda gördüm hamileyim diye çok seviniyordun eğer istiyorsan rabbim gönlüne göre versin dedi:KK53:inşallah dedim bende.sanırım bugün test almaya çalışcam yarın sabah yaparım düşmezse ateşim:18:

anammmm ben de heyecan yaptım :KK52: :KK52: :KK52: yarınımı bekleyeceük şimdi :KK53: inşallah bebiş geliyor inşallahhhhh :emir_bebek:

X