Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

hadi bakalım canım hayırlısı olsun gelmesine sevindim.yeni döngün için doktora gidebilirsin artık.bakalım doktorun ne dicek aşılamaya başlarsa ki bir sorun yoksa başlar sen istersen.sonucunda pozitif olur inşallah.

sağol kuzucum bakalım gidelim inşallah her şey yolunda olur ve hayırlısıyla yapılır tutar aşılama :KK16: off senin sonucun da bi pozitif olsa var yaa buralar hep bayram yeri olacak :KK1: :KK1: hadi sevindir bizi inşallahhhhhh :KK49:

selam kızlar... yeni haberler var sanırımm.. nevy hayırlı olsun.. Allah tamamına erdirsin inş.

papi senin hakkında da hayırlısı olsun canım. Rabbim inş daha fazla bekletmez..

benim de tam 1 yıldır oldugu gibi 3 gun oncesinden lekelenmem basladı. bu da demek oluyor ki bebiş yok bu ayda.. bir daha ki aya hatta birkac ay daha bebek dusunmemeye karar verdim. atıyım biraz kafamdan. bahar da geldi. gezer tozarım biraz. hem psikolojim de rahatlar.. sonrasında bakıcaz tekrarr onumuzdeki maclara:KK34:
[/I]

evet canım biraz dinlenmek iyi geliyor gerçekten, kafanı boşalt rahatına bak keyif yapın, o arada kendisi gelsin bebişinn :KK8:

musmutlu bır hafta dılıyorum kızlar nasılsınızz:KK8: 23 unde randevum var ınsallah kalp atısını duyarız Allahın ıznıyle bu arada nevy tebrıkler Allah tamamına erdırsın ınsallah papısım uzme tatlı canını olur elbet bu ay olmadı gelecek ay olur ınsallah opuyorum hepınızı:KK16:
x

tatlım ben sana çok seviniyorum yaaa inşallah 8 ay falan böyle sevine sevine geçecek, doğum haberini de sevinç ve duygusallık içinde alıcaz :nazar: :nazar: :nazar:

Hekimce arı sütü Polen ve bal 230 gr 5,95 Tl markete gelecekmiş sizce alınır mı ?

tatlım biraz ucuz değil mi. yani bana öyle geldi ama ciddi bir indirimmi var acaba. içindeki arısütü oranına bir baksana o da önemli çünkü, yoğunluğu

hadi gözün aydın tatlım hayırlısı ne ise o olsun :KK49::KK49:

hoşgeldin cnm kesinlikle kafan rahat olması lazım yaz geliyor artık gez dolaş allah ım yardımcımız olsun sal ver gitsin tatlım :KK49::KK49::KK49::KK49:

çok şükür iyiyiz remziyem bende bugun kırmızıları gördum Allah ım bebeğine ve sana sağlık versin inşallah o pıtpıtlarıda duyarsın :KK16::KK16::KK16:

amin cnm amin inşallah bizlerde yazıcaz bir gün hamileyimmmm diye :KK49::KK49::KK49::KK49:

inşallah. canımm inşaalhh.. doktordanda ii haberler alırım inşallah...

Kızlar merhaba burada ateş ölçen var mı ;
yada benim ateş ölçülerim hakkında fikir veren olur mu ;
17.gün : 36,2
18. " :36,2
19. " : 36,3
20. " : 35,9
21. " :36,0
22. " : 36,3
23. " : 36,4
24. " : 36,0
25. " : 36,3
26. " : 36,3
27. " : 36,3
şimdiden teşekkürler...

Kızlar merhaba burada ateş ölçen var mı ;
yada benim ateş ölçülerim hakkında fikir veren olur mu ;
17.gün : 36,2
18. " :36,2
19. " : 36,3
20. " : 35,9
21. " :36,0
22. " : 36,3
23. " : 36,4
24. " : 36,0
25. " : 36,3
26. " : 36,3
27. " : 36,3
şimdiden teşekkürler...

canım bende bu ay ilk defa ölçmeye başladım yeni öğrendim ama sen biraz geç kalmışsın sanki ölçmek için ben 20.gün yumurtlamışsın diyebilirim ama çokda bir bilgim yok canım.

slm kızlar ben geldim nasılsınız bakalım keyifler nasıl?
ben iyiyim çok şükür geldik 5-6 gün daha buralardayım.
dün papillim ile çok güzel bir gün geçirdik.
darısı diğer toplu görüşmeye hepimizin başına:KK16:

slm cnm benim çok şükür ben iyiyim seni sormalı durumun nasıl?benimde bugun kırmızılarım geldi :KK17::KK17: inşallah hep birlikte de görüşürüz :KK49::KK49::KK49:

hoşgeldin canım ne güzel tanıştınız inşallah en kısa zamanda hep beraber görüşebiliriz.canım bebişede iyi bak yorma onu:KK20:.

canım sen şimdik ne kürü yapmaya karar verdin?hep beraber çörek otu yapalım :KK1::KK1:

patronumun kardeşi umreye gitmişti bana ot getirmiş 1 kg bala karıştır sabah akşam aç karnına ye dedi onu deniycem hergunde 1 bardak soğan suyu içicem cnm çörek otu bana kist yaptı tatlım ya böle işte :KK49::KK49::KK49:

hoşgeldin canım ne güzel tanıştınız inşallah en kısa zamanda hep beraber görüşebiliriz.canım bebişede iyi bak yorma onu:KK20:.

inşallah canım inşallah. genelde dinlenmeye çalışıyorum canım Allaha emanet.
slm cnm benim çok şükür ben iyiyim seni sormalı durumun nasıl?benimde bugun kırmızılarım geldi :KK17::KK17: inşallah hep birlikte de görüşürüz :KK49::KK49::KK49:

iyiyim çok şükür canım evet papillim ile senin kırmızlar aynı gün gelmiş.yeni döngünüz inşallah bebeğinizi sağlıkla getirir.inşallah canımmm

inşallah canım inşallah. genelde dinlenmeye çalışıyorum canım Allaha emanet.

iyiyim çok şükür canım evet papillim ile senin kırmızlar aynı gün gelmiş.yeni döngünüz inşallah bebeğinizi sağlıkla getirir.inşallah canımmm

inşallah canım benim çok sağol :KK49::KK49::KK49:

patronumun kardeşi umreye gitmişti bana ot getirmiş 1 kg bala karıştır sabah akşam aç karnına ye dedi onu deniycem hergunde 1 bardak soğan suyu içicem cnm çörek otu bana kist yaptı tatlım ya böle işte :KK49::KK49::KK49:

şifa olsun bebek olsun hayırlısı ile.
kıslar ya bi komşumuz vardı bebeği doğmuş sonra ölmüş:KK5: eşim gitti gömceklermiş şimdik.allahım annesinin babasının yardımcısı olsun.rabbim bizlerede hayırlı sağlıklı sürdürebileceğimiz evlatlar nasip etsin.eminim çok zordur.rabbim kimseye yaşatmasın bu acıyı.

şifa olsun bebek olsun hayırlısı ile.
kıslar ya bi komşumuz vardı bebeği doğmuş sonra ölmüş:KK5: eşim gitti gömceklermiş şimdik.allahım annesinin babasının yardımcısı olsun.rabbim bizlerede hayırlı sağlıklı sürdürebileceğimiz evlatlar nasip etsin.eminim çok zordur.rabbim kimseye yaşatmasın bu acıyı.

Amin cnm benim

:KK43::KK43::KK43::KK43: Allah ım sabır versin ahirette şefaatçisi olsun inşallah çok acı birşey bu Allah ım birdaha yaşatmasın rabbim hayırlısını versin

Herkese günaydın benim günüm 5 gün geçti ama tüm belirtiler var ümitlenmek istemiyorum test falan yapmayacağım sanki adet olacak gibi kısa sancılrım oluyor göğüslerim acıyor ama daha adet olmadım şubat ayının kısa sürmesine bağlıyorum siz ne dersiniz

Herkese günaydın benim günüm 5 gün geçti ama tüm belirtiler var ümitlenmek istemiyorum test falan yapmayacağım sanki adet olacak gibi kısa sancılrım oluyor göğüslerim acıyor ama daha adet olmadım şubat ayının kısa sürmesine bağlıyorum siz ne dersiniz

günaydın canım 5 gün geçmesi güzel.ama adet döngün kaç gün ordan yola çıkarak hesapla bakalım kaç gün geçmiş.inşallah hamilesindir canım.rabbim gönlüne göre versin.

gunaydın canlarımmm :KK49::KK49::KK49::KK49:

normalde geçermiydi cnm gunun inşallah vardır bebeğin seninledir :KK16::KK16:

X