Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlar ya ben sizle birşey paylaşmak istiyorumm aslında bilgi almak istiyorum yaaa biz dün gece eşimle halvet yaptık ve uyuya kalmışız biz bi uyandım saat 6 hemen duş aldım ve niyetlendim olur mu sizce

bilmiyorum ki acaba olurmu daha bilgilileri vardır muhakkak içimizde

acıktımmm ama iyiyimmmm

tabi bid saçlarıma bi çözüm bulursam daha iiyii olcaaammmm

ahh cnm bnm çok doğrusunn ama bayramda düğünümüz waaar we tek gelin beniimmmmmm oofff offfff napcaam

sen beni hamileyken görecektin hamile kaldığımda saçım kızıldı ben bir de abartıp 9 ay ne boyattım ne kestirdim (ki kestirmeme olayına şuan katılmıyorum batıl çünkü) ama boya öyle değil drlarda aynı şekilde düşünüyor.benim saçımda en az 5 renk vardı boşver takılma saçlarına sen 3 aydan sonra dayanamazsan bir boyamarkası varmış geçen arkadaşım araştırıyodu olmazsan ondan yaparsın ama şimdi dokunma saçlarına

bitkisel boya var cnm yengem boyatmıştı hamileliğinde ama 3.ayını geçmişti yani bekle biraz bebiş için rezilde oluuz vezilde takılma boşverr

ama her seferinde taze kaynatın yazıyodu, akşamdan hazırlamak banada mantıklı geliyo ama bilemedim sen devam ediyosun dimi 15 gün olunca bırakıcakmısın

10 gun kullandım ben bıraktım cnm yine devam ediyorum sadece akşam kaynatıyorum koca bardakla ılıyınca içiyorum taze oluyor yani tatlım

bak bunu buldum sabah uyandığında niyet edip gusul abdesti alıp orucuna devam edebilirsin

Ramazanda kişi cünüp olarak sabahlarsa-bu cünüplük ister ihtilam sonucu isterse cinsî münasebet sonucu olsun onun orucu tamdır. Yani gusleder ve orucuna devam eder.

Ramazanda kişi cünüp olarak sabahlarsa-bu cünüplük ister ihtilam sonucu isterse cinsî münasebet sonucu olsun onun orucu tamdır. Yani gusleder ve orucuna devam eder.

ayyyy süpersin canımm :) ok ozaman problem yok :) ya kafama takıldı benimde olur mu olmazmı die rahatladım valla sağol tatlım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…