Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Belirti olarak göğüslerde hassasiyet var. Ama zaten her adet öncesi olan bir şey. Birde sol kasık tarafım ve sol bacağım zaman zaman çok bazen az sürekli ağrıyor. Öğle çok şiddetli değil ama rahatsız ediyor. Öğle kasık ağrısı her zaman olmazdı bende.

Arkadaşım söylemişti. İnternette ve kk de de çok bahsedilen bir şey sperm sayısını artırıyor diye. Kuru inciri bir bir gece önceden hakiki zeytinyağında bekletiyon.ve sabah aç karnına yiyorsun. eşim bir onu bayılarak yiyor. Birde incir şu büyük dağ incirlerinden olacak.

bende de adet zamanı olmayan tek belirti göğüs ağrısı sadece gebeliğimde oldu o yüzden kendim için o ağrı dışındakileri belirti saymıyorum:KK37:

günaydın canlarım nasılsınız bakm ben bugun işe geç kaldım uyuya kalmışım :KK37:

günaydın uykucu kuzu :KK33:

anladim canim ya benimde aslinda herzaman degil arada kasiklarima sanci giriyo ama bilemiyorum iste her ay var diye umutlaniyoruz psikolojik olarakta yasiyoruz bunlari ama insallah bu sefer oyle olmaz :KK43:(

himm bende denicem bunu esim benim incirde sevmez ama keciboynuzundan iyidir en azindan yer yani insallah :)))

keçi boynuzunu yemiyorr gayet güzel bi tadı varya çerezz gibii yeniyorr :)))

günaydın kızlarrr :KK12::KK12:
yeni bat tarihim malesef 22 ağustos efsuncum eklermisin:KK14:
bugün kırmızıllarım geldi de malesefffff :KK37:

İnşallah yarın göreceksin keseyi. Değerin iki katına çıkmış ne güzel. Moralini bozma canım. Allah büyük.

amin canım inş görürüm ya. zaten eşime dedim sen yarın gelme ben yanlız gidicem dedim. çünkü her doktordan çıkışımızda onun yüzündeki üzüntü beni mahvediyo. bide bellide etmemeye çalışıyo. Allahım hayırlısıyla verir inş

burmus neden keçiboynuzu alıp kaynatmakla falan ugrastınki..
aktarcılarda keçi boynuzu pekmezi satılıyor..

ama canim oyle olmasi gerekiyormus bana kizlar tarifini o sekilde verdiler:) ki zaten ibrahim saracoglunun onerdigi bir kurmus o kizlarda ona dayanarak verdiler tarifi herkes bu sekilde uyguluyor o yuzden :)

Günaydın arkadaşlar ben aranızda yeniyim ve acil yardıma ihtiyacım var.
Klomen tedavisi görüyorum. 25 haziran son adet tarihim.5 gün sonra klomen kullandım 6 temmuzda çatlatma iğnesi oldum.20 temmuzda bhcg yaptırdım 1.34 çıktı.ancak hala adet olmadım.normalde de adetim geç oluyor ancak klomen sonrasında 21 günde olunması gerekmez mi yoksa herkes gününde mi oluyor.

hiçbir fikrim yok ama aramızda bilgisi olan vardır muhakkak

kuzum sanırım 21 ağustos oluyor, bunada şükür ki hiç beni bekletmiyo maşşallah 26 sı dedimi geliyor meret :KK9:

aynen kuzummmmm bekle bizi kürler, titritmeler sallamalar geliyoruzzzz :KK52:

he titremede vardı dimi onu unutttum ben .. ben listeye 22 dedim ama değiştiririm sonra

Ay kızlar ben bu ay ne titredim ama. Şimdi siz diyince aklıma geldi. Salladıkça salladım. Eşimle gülmekten öldük.

hayir canim yaa suyunu icemedi yani ben olsam bende icemezdim cok kotu cunku :KK43:

bende içmeyeceğini bildiğim için hiç kaynatmadım direk tutuşturuyorum eline çerez gibi yiyor akşamları bi tane :KK24: birde ilişkiden yarım saat önce erkeğin içtiği türk kahvesi sperm kalitesini inanılmaz etkiliyormuş bu erkekler üzerinde yapılan bi deney:KK12: ama siz içmiyorsunuz sakın:KK20:

kızlar ben hiç bir şey yapmıyorum sanırsam ne soğan suyu içiyorum nede eşime bişeyler yediriyorum evde incir var aslında şimdiden zeytin yağına koysam sahurdada yedirsem miki ?keçiboynuzu pekmezide var adam düz duvara tırmanmasın sonra :KK1:

Ay kızlar ben bu ay ne titredim ama. Şimdi siz diyince aklıma geldi. Salladıkça salladım. Eşimle gülmekten öldük.

tatlımmm şu titreme olayını aktif bi şekilde gerçekleştiricem bende bu ay :KK53: :KK76: :21: senin dediklerinin de çoğunu yapmaya çalışıcam (inciri, keçiboynuzunu)

X