Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

edlinim canummmmm belkide doğum gunu heyecan başlar düşünsene kucağına alınca paşanı bu benimmi diyeceksin Allah ım o gunleride saglıklı sıhhatli bir şekilde gösterir balımm

bu şarkıda benden gelsin

Atem tutem men seni
Şekere gatem men seni
Akşam baben gelende oy
Ogüne atem men seni

Hop hopun olsun oğlum
Gül topun olsun oğlum
Sıralı gavak dibinde oy
Toyluğun olsun oğlum

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

dcl_xcl hayırlısı olsun kuzum inşallah hiçbirşeye gerek kalmadan gelir miniğin Allah ım edilen duaları boşa çevirmez sabır ve duayla bekleyeceğiz:KK16:

yaa kızlar biliyormusnuz ilk zamanlar bebeği neden istemiyordum ben :KK70: eşimi paylaşma duygusunu yediremedim kendime yaaa :KK43: bebek olursa beni unutur mu korkusu oldu hep ve ilk yıllar bu yüzden istemedim.eşime çok düşkünüm çünkü sevgisini paylaşamıyorum ben yaa.mesala kardeşinin oğlu var ona çok düşkün inanırmısınız küçücük çocuga düşman oldum :KK70: şimdi çok azcık kaldı bu duygu ama artık bende istiyorum bebeğim yaa :) ozaman dahada baglanacagız çünkü :KK70:
cnm bende eşime cok düşkünüm 6 yılın sonunda evlendık kendımden korkardım nsl olur bu evlılık dıye ama cok sükür evlenınce o aşırılıgım kalmadı..bebek ıcın hıç beklemedık aynı evi paylaşmanın dısında 6 yıl boyunca yaşayacagımız kadar herseyı yasadık gezdık tozduk birbirimize bu anlamda doyduk ve evlenınce hemen bebek ıstedık..

gercı evlendık 10gun sonra baba evıne dondum cünkü eşim askere gıttı:KK9: 6ay sonra geldı ve calısmalara basladık..inş rabbım sızede nasıp eder..
edlinim canummmmm belkide doğum gunu heyecan başlar düşünsene kucağına alınca paşanı bu benimmi diyeceksin Allah ım o gunleride saglıklı sıhhatli bir şekilde gösterir balımm

bu şarkıda benden gelsin

Atem tutem men seni
Şekere gatem men seni
Akşam baben gelende oy
Ogüne atem men seni

Hop hopun olsun oğlum
Gül topun olsun oğlum
Sıralı gavak dibinde oy
Toyluğun olsun oğlum

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ayyyhhhh:KK16: teyzeleri çok şımardık bizzz:emir_bebek::nazar::nazar::emir_bebek: teşekkür ediyoruzzzzzz:KK76:

cnm bende eşime cok düşkünüm 6 yılın sonunda evlendık kendımden korkardım nsl olur bu evlılık dıye ama cok sükür evlenınce o aşırılıgım kalmadı..bebek ıcın hıç beklemedık aynı evi paylaşmanın dısında 6 yıl boyunca yaşayacagımız kadar herseyı yasadık gezdık tozduk birbirimize bu anlamda doyduk ve evlenınce hemen bebek ıstedık..

gercı evlendık 10gun sonra baba evıne dondum cünkü eşim askere gıttı:KK9: 6ay sonra geldı ve calısmalara basladık..inş rabbım sızede nasıp eder..

ayyyhhhh:KK16: teyzeleri çok şımardık bizzz:emir_bebek::nazar::nazar::emir_bebek: teşekkür ediyoruzzzzzz:KK76:

valla canım bizde uzun flört dönemi yaşadık 2005 çıkmaya başladık 2009 da evlendik :KK70: eşim ilk andan beri istiyordu ama ben işde bu durum yüzünden kabullenemedim :KK70: baktım çok istiyor bende kabullendim bu duruma sonra sonra bende çok istemeye başladım işde öyle kızlar yaaa...inş. bu ay güzel haber alırım kızlar yaa..çok umutluyum çünkü bu aydan herşey düzenli oldu heheh :KK70: bir yandanda umutsuzum gene herzamanki belirtiler var çünkü :KK43:( napcammmm bennnnnnn :KK43:

yaa kızlar biliyormusnuz ilk zamanlar bebeği neden istemiyordum ben :KK70: eşimi paylaşma duygusunu yediremedim kendime yaaa :KK43: bebek olursa beni unutur mu korkusu oldu hep ve ilk yıllar bu yüzden istemedim.eşime çok düşkünüm çünkü sevgisini paylaşamıyorum ben yaa.mesala kardeşinin oğlu var ona çok düşkün inanırmısınız küçücük çocuga düşman oldum :KK70: şimdi çok azcık kaldı bu duygu ama artık bende istiyorum bebeğim yaa :) ozaman dahada baglanacagız çünkü :KK70:

taliham ilk zamanlar gerçekten çok düşkün oluyor insan gerçi ben hala düşkünüm eşime kıskanıyorum onu çok biz bekarken karşılıklı oturuyorduk yani evlerimiz karşılıklı hepte dua etmiştim evlenirsem annemle altlı üstlü oturcam diye karşılıklı oturuyoruz şuan rabbim kabul etti duamı ...inşallah ummadığımız anda gelir bebeklerimiz cnmm:KK16:

taliham ilk zamanlar gerçekten çok düşkün oluyor insan gerçi ben hala düşkünüm eşime kıskanıyorum onu çok biz bekarken karşılıklı oturuyorduk yani evlerimiz karşılıklı hepte dua etmiştim evlenirsem annemle altlı üstlü oturcam diye karşılıklı oturuyoruz şuan rabbim kabul etti duamı ...inşallah ummadığımız anda gelir bebeklerimiz cnmm:KK16:

inşallah canım yaaa :KK43:

günaydın kızlar. bu gün biraz kırıklık var. grip gibiyim.. boğazlarım ağrıyor. eşimde bronşit.. şifayı kaptık biz:KK1:. dünde küçük astım krizi atlattım. Allahtan acile gitmeden geçti... inş. sorunsuz atlatırım bu günü...

günaydın canlarımmm

günaydın kızlar. bu gün biraz kırıklık var. grip gibiyim.. boğazlarım ağrıyor. eşimde bronşit.. şifayı kaptık biz:KK1:. dünde küçük astım krizi atlattım. Allahtan acile gitmeden geçti... inş. sorunsuz atlatırım bu günü...

canım çok geçmiş olsun
bu arada ilk 3 ay söylememe konusunda kesinlikle söylenmemesinden yanayım canlar.kısmet olursa eşim dışımda kimseye söylemeye niyetim yok açıkçası en yakınlarıma bile siz hariç tabi :KK16: düşük olan hamileliğimi öğrendim andan itibaren sağır sultan duymuştu resmen ama bu sefer kararlıyım söylemeyeceğim kimseye inşallah yani.

Son düzenleme:

canım gunaydın geçmiş olsun aman dikkat et kendine vitamin takviyesi al bu grip geldimi gitmiyor 1 haftadır öksuruyorum Allah ım şifanı versin kuzummm :KK49:

mrb kızlar :) bnde dün ögrendim hamileligimi :) ama daha ufacık 3 haftlık :) bizde 5 aydr evliyiz korunmadık ama olmadı bu süre içinde.doktora gittik 2 ay önce pco teshisi kondu bana kilomun yüzde onunu vermemi istedi verdim ..doktora gitmeye gerek kalmadan tedavi olmadan bi baktım ki bebegim gelicek :) özellkle pco hastalarının kilo vermesi o kdr etkili oluyomuşki şimdi anladm ..allahıma şükürler olsN :)

Kızlarrr napıyonuz yaaa nerdesinizzz size önemli birşey söylemem gerek :KK70: hastalanmama 3 gün kaldı olucam elbet kendimi kaptırmıyorum..dün akşam test aldım :) 1 şubatta yapıcam testi...ama dikkatimi çeken başka bişi var..bu ay ilk defa gögüs uçlarım tepki verdi :) çok kaşınıyor yaa :KK70: ne bileyim kızlarr yaaa olsun istiyorum işde....bakalım zaman ne gösterecek canlar :KK70:

kızlar günaydın malesef bugün beta hcg yükselmişmi diye kan vermeye gidecektim ama dün akşam hasta olduM biokimyasal gebelikmiş.....napalım ALLAH NASİP ETMEDİ. önümüze bakıcaz artıkkk

Son düzenleme:
Kızlarrr napıyonuz yaaa nerdesinizzz size önemli birşey söylemem gerek :KK70: hastalanmama 3 gün kaldı olucam elbet kendimi kaptırmıyorum..dün akşam test aldım :) 1 şubatta yapıcam testi...ama dikkatimi çeken başka bişi var..bu ay ilk defa gögüs uçlarım tepki verdi :) çok kaşınıyor yaa :KK70: ne bileyim kızlarr yaaa olsun istiyorum işde....bakalım zaman ne gösterecek canlar :KK70:[/

UMARIM BEBİŞİNE KAVUŞURSUN CANIM... TESTİNİDE ADET GÜNÜN GEÇSİN BİRAZ ÖYLE YAP BENCE ÇÜNKÜ HEMEN ÇIKMIYOR İDRAR TESTLERİNDE SONRA İNSANDA HAYAL KIRIKLIĞI OLUYOO... HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUZZZ İNŞALLAHHHHHHHH........

kızlar günaydın malesef bugün beta hcg yükselmişmi diye kan vermeye gidecektim ama dün akşam hasta oldu biokimyasal gebelikmiş.....napalım ALLAH NASİP ETMEDİ. önümüze bakıcaz artıkkk

hayırlısı olsun canım üzülme sakın rabbim böyle uygun gördü demek...bol bol dua etmekten başka birşey yapamayız kii...elbett rabbim bizede evlat bağışlayacakk...

mrb kızlar :) bnde dün ögrendim hamileligimi :) ama daha ufacık 3 haftlık :) bizde 5 aydr evliyiz korunmadık ama olmadı bu süre içinde.doktora gittik 2 ay önce pco teshisi kondu bana kilomun yüzde onunu vermemi istedi verdim ..doktora gitmeye gerek kalmadan tedavi olmadan bi baktım ki bebegim gelicek :) özellkle pco hastalarının kilo vermesi o kdr etkili oluyomuşki şimdi anladm ..allahıma şükürler olsN :)

ne güzel RAbbim sağlıkla kavuştrusun yavruna darısı başımıza inşallah

Kızlarrr napıyonuz yaaa nerdesinizzz size önemli birşey söylemem gerek :KK70: hastalanmama 3 gün kaldı olucam elbet kendimi kaptırmıyorum..dün akşam test aldım :) 1 şubatta yapıcam testi...ama dikkatimi çeken başka bişi var..bu ay ilk defa gögüs uçlarım tepki verdi :) çok kaşınıyor yaa :KK70: ne bileyim kızlarr yaaa olsun istiyorum işde....bakalım zaman ne gösterecek canlar :KK70:

ay hadi taliha inşallah ama belirtilere takılma bu kadar canım ya dualarımız senin inşallah canım

kızlar günaydın malesef bugün beta hcg yükselmişmi diye kan vermeye gidecektim ama dün akşam hasta oldu biokimyasal gebelikmiş.....napalım ALLAH NASİP ETMEDİ. önümüze bakıcaz artıkkk

canım üzüldüm gerçekten ama Rabbim en yakın zamanda sağlıkla bir gebelik nasip etsin umudumuzu kaybetmiyoruz inanıyoruz ki hepimiz kavuşucaz o nazlı bebeklere inşallah

ne güzel RAbbim sağlıkla kavuştrusun yavruna darısı başımıza inşallah

ay hadi taliha inşallah ama belirtilere takılma bu kadar canım ya dualarımız senin inşallah canım

canım üzüldüm gerçekten ama Rabbim en yakın zamanda sağlıkla bir gebelik nasip etsin umudumuzu kaybetmiyoruz inanıyoruz ki hepimiz kavuşucaz o nazlı bebeklere inşallah

canım yaaa ben olumsuzu düşünüyorum zaten bunlar kandırmaca biliyorumm..olurum galiba yaa ne bilimm :)

Aynen öyle canım ALLAH bizede nasip edecek inşallah önemli olan sağlıklı sıhhatlı hayırlı evlatlar nasip etsin hepimizeeee....artık önümüzdeki maçlara bakıcazzz............

Son düzenleme:
Karnımmmmm çookkkk ağrıyorrrrr kızlarrr ağlamak istiyorumm...bide işteyimmm işkence gibi yaaaaa:KK43::KK43::KK43::KK43:

Canım ne diyeceğimi bilemiyorum. Çok üzüldüm gerçekten :KK14: :KK14: Ama beterin beteri vardır, böyle düşünmemiz gerek galiba. Allahtan senin için hayırlısın diliyorum. Tez zamanda meleğine kavuşursun inşallah :KK16:

Aynen öyle canım ALLAH bizede nasip edecek inşallah önemli olan sağlıklı sıhhatlı hayırlı evlatlar nasip etsin hepimizeeee....artık önümüzdeki maçlara bakıcazzz............

hakkında hayırlısı olsun bitanem rabbim en kısa zamanda sağlıklı sıhhatli devam ettirebileceğin hayırlı bir evlat nasip eder inşallah.

X