Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlarr dün akşam eşim evde yoktu yalnız kaldım internetten dogum videolarını izledim hepp.kız yabancılar çatır çatır evde doğuruyor yaa çıkıyorlar yatagın üstüne kimi küvette kimi klozette vay arkadaş dedim yaa

kızlarrr neler planlıyonuz öyle kızlarr yaa benim midem sabahları çok bulanıyor öyle böyle değil psikolojik mi bu yaa...ama olucam galiba memişlerde hiç ağrı yok
hamile kalırsak supriz yaparmıyız yapamazmıyız diye plan yapıyoruz tatlım inşallah vardır cnm gelmiştir artık meleğin soğan suyu içiyorsun ya iştahsızlık ve mide bulantısıda yapabiliyor kaç gun kaldı batına

anammmmm süper bir süpriz buu kız inşallah yaparız ya
benimde eşim benden sonra geliyor eve yatağın ortasına tulumu koyucam ben yatıcam sonrada eşim gelecek yatacak diyeceğimki artık bu yatakta 3 kişiyiz :) ne ağlarız var ya Allah ım çok fazla beklettirmez inşallah cnm güzel şeyler ya

ya zaten sonuçta yaratılışımız gereği normal doğuma müsaitiz. ama tabii sağlık açısından zararlı olan durumlar da var. benim hayalim normal doğurmak. ama şu saatten sonra her türlüsüne varımmm diyorummmm

bende normal istiyorum 1.yi doğurayım 3 tane yapcam inşallah :)

ay seninki de çok güzelmiş şekerimmmmmmmmmm tez zamanda bu süprizi yapmak nasip olur inşallah

süper hayal inşallah canım ya

tabi canım onlarda isteğe bağlı sezaryen yokki bizdeki gibi
bende normal doğuma özenirdim kısmet olmadı

ah ah inşallah ebrum ya inşallah

Son düzenleme:
çocukluk arkadaşımın (ayrıca eşimin yiğeni olur) 4 yaşında bir oğlu vardı ve bugun amcasının kızından duydunmu zülbiye hamileymiş dedi 2.ye hamile olduğunu öğrendim ve cinsiyetini bile öğrenmişler 3,5-4 aylık demekki.. çok kızdım başkasından duydum üzüldüm

Son düzenleme:
ay papi ne güzel hayal öle... inş. gerçek olur. haber verme kısmı değilde bebek kısmı gerçek olsada yeter bize.... ebru seninkide hoş hayal yanii.... ben biberon felan dedim ya. yok benimki sadece hayal olur herhalde. gider pat diye derim eşime. ayrıca herkeze de öterim gibime geliyor.. ortada hamişim ben diye dolanan biri görürseniz benimdir.

belki üzülme diye diyememişlerdir sana kuzum. maş. sağlıklıca kucaklarına alsınlar... seninde olacak hayırlısıyla sende bize haber vercen. bizde seninle sevineceğiz.

nasıl baktın o videolara... korkarım ben.. sonra vazgeçermişim bebekten

birgün hepside olucak ben inanıyorum Allah ım sağlık sıhhat versin hepimize inşallah

önceleri birisi hamile kalsın üzülürdüm şimdi üzülmüyorum artık inşallah hep beraner sevincez

birgün hepside olucak ben inanıyorum Allah ım sağlık sıhhat versin hepimize inşallah

önceleri birisi hamile kalsın üzülürdüm şimdi üzülmüyorum artık inşallah hep beraner sevincez

inş. kuzum inş...

benim eşim 2. bebeği düşünüo. 1.si doğdu bakabildik. şimdi 2.sinde alem benim kocam.

vallahi öyle kızlar yaaa akşam şaştım kaldım öyle küçükpisi niye kızz bilgi sahibi oluyon işde ben severim böyle şeyler izlemeyi ameliyatlar falan hatta koyun doğurttum ben iş yerinde hemde...depomuz köyde idi kocaman tesis etrafımız yayla alabildiğine..millet koyunlarını ineklerini otlatmaya getiriyordu yaa..ebrucumm valla çok az kaldı ama olumsuz gene biliyorum 30.günüm şubat 2 ye geliyor.. hayırlısı bakalım yaaa heycanla bekliyorum bu akşam eve giderken test alıcam :) ama hemen yapmıcam 1 gün kala falan yapcam negatif çıkarsada zaten bitmiştir olay :)

inş. kuzum inş...

benim eşim 2. bebeği düşünüo. 1.si doğdu bakabildik. şimdi 2.sinde alem benim kocam.
sen bizi görsen ne planlar yapıyoruz o planlarda olmasa napardık bilmem

inşallah olur bebem olumsuzu duşunmu herşey oluruna varır bence alma kız bekle heyecanlı heyecanlı inşallah vardır o koskoca iki çizgi kıpkırmızı çıkar

amin ebrum inşallah yaaaa :)

yok ben bebek doğarken bilgi sahibi olmak istiyorum. canlı canlı yaşayarak...

inş. koyuuu çift çizgi görürüsün... bizde yerimizde zıplarız...

babamdan haber geldi. doktoru hemen tümör olarak değerlendirmeyin demiş. bu da bir umut... yarın konseyde görüşeceklermiş, takip belirleyeceklermiş.. nasıl olacaksa artık... hayırlısı olsun... inş. iyi olur... çok yorucu bir süreç.....

bu arada aranızda sigara içen varsa, yada eşi sigara içen varsa bıraktırsınlar/bıraksınlar... hep o illetin yüzünden...

canım çok sevindim ya. inşallah konseyden de olumlu sonuç çıkacak ya ben ağzıma sürmedim sigara. ama eşim içiyor. içme diyorum daha çok içiyor. kendi haline bıraktım o yüzden. keşke bıraksa...

canım çok sevindim ya. inşallah konseyden de olumlu sonuç çıkacak ya ben ağzıma sürmedim sigara. ama eşim içiyor. içme diyorum daha çok içiyor. kendi haline bıraktım o yüzden. keşke bıraksa...

inş. canım.... inş...

benim eşimde içiyordu... içme diyordum bu sefer gizli gizli içiyor ve bana içmiyorum diyordu.. bende anlıyordum tabi. iğrenç bir kokusu var... astım olmam sebebiyle güzel nefes almanın kıymetini hep bildim... eşimde rahatsız olduğumu görüyor ama sigarayı sürekli arttırıyordu. bir gün sigara paketini cebinde yakaladım. ve mektup yazdım. ya ben ya o gibi birşeydi herhalde... gece yazdım oda uyanmış, ve ağladık birlikte, söz verdi. o gün bugündür içmiyor...

bir başka birininde sigarayı bırakmasına vesile oldum galiba. eski müdürüm çok sigara içiyordu. adam yanıma evrak vermeye geldiğinde midem bulanıyordu kokudan.. bir gün dayanamadım. müdürüm pardon ama çok mu sigara içiyorsunuz dedim. oda nerden bildin dedi. çok kötü kokuyor dedim. o gün bırakmış sigarayı adam...

hepinizin hayali çok güzelll rabbım gerçekleştirsin inş... ama ben bılıyorum ki çift çizgiyi gördüğünüzde hepiniz koşa koşa kocaların yanına koşacak ve srüprizler olmayacak yanınızda yoksa bıle telefona sarılcaksınız hehecanımsınız ya...

asyacım sevgicim artıkın yumoşlar büyüsün çok nazlı çıktılar

ebrucum arkadasın bu konuda hassas oldugunu bılıyosa o yuzden çekinmiştir söylemeye...

küçükpisi cnm inş konsey güzel şeyler söyler..amin...

canım bunada şükürler olsun konseydende iyi haber gelicek merak etme evet o sigara çok şey alıp götürüyor eşimde bende içmiyorum uzak dursun bizden

edlinim bebemmmm nasılsın az kaldı iyice dimi doğuma nasıl heyecan varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…