Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlar bakın size ne anlatacağım...

şimdi benim kayınvalidem ve kayın pederim 82 yaşındalar Allah ım sağlıklı uzun ömürler versin onlara..
3 erkek 1 kız çocuğu olmuş kızı 45 yaşındayken kanserden vefat etmiş Allah ım mekanını cennet eylesin inşallah.. diğer kaynımlarda biri 59 diğeri 54 yaşında benim eşimde 32 yaşında annesi eşimi 50 yaşındayken dunyaya getirmiş kayınpederim kahveye gidememiş utancından ama aldıramamışlarda ne güzel dimi.. allah ım ol dedikten sonra neler oluyor ve eşim bana kısmetmiş iyikide olmuş..beni çok sever kayınvalidemle kayınpederim ama ben çok zor anne baba diyorum çok yaşlılar ya tuhafıma gidiyor :)

:KK1: deli anne demicende ne dicen kanki :KK1::KK1: yok yok ahbap:KK1::KK1: yok yok babalık :KK1::KK1: şaka bi yana canım valla anne demekle anne baba demekle baba olunmaz bence sen saygını sevgini göster içindende ne geliyorsa onu de.kayın valider gelinlerine eziyet edip sıkıntı yaratıyosa anne desen ne olur baba desen ne olur.valla kayınvalidemi çok seviyorum annem gibi ama eğer böyle iyi değilde nalet kötü bir kaynana olsaydı anne falan demezdim doğrusu kayın validemi çok seviyorum oda beni seviyo ama onada anne diyemiyorum.:)

:KK1: deli anne demicende ne dicen kanki :KK1::KK1: yok yok ahbap:KK1::KK1: yok yok babalık :KK1::KK1: şaka bi yana canım valla anne demekle anne baba demekle baba olunmaz bence sen saygını sevgini göster içindende ne geliyorsa onu de.kayın valider gelinlerine eziyet edip sıkıntı yaratıyosa anne desen ne olur baba desen ne olur.valla kayınvalidemi çok seviyorum annem gibi ama eğer böyle iyi değilde nalet kötü bir kaynana olsaydı anne falan demezdim doğrusu kayın validemi çok seviyorum oda beni seviyo ama onada anne diyemiyorum.:)

diyorum cnm benim bende çok severim onları Allah ım başımızdan eksik etmesin ana babalarımızı

herkeze merhaba arkadaşlar.... nette sorun var, çok geç açılıyor forum. kurum bazı siteleri engellemiş. bu forumdada yavaşlama olmuş.. öle işte. yazdıklarınızı okuyamadım... şükür iyiyim ben. öle işte kırmızılar gitmesini yeni dönemin bebiş getirmesini bekliyorum.... hepinizi kocaman öptüm....:KK16:

herkeze merhaba arkadaşlar.... nette sorun var, çok geç açılıyor forum. kurum bazı siteleri engellemiş. bu forumdada yavaşlama olmuş.. öle işte. yazdıklarınızı okuyamadım... şükür iyiyim ben. öle işte kırmızılar gitmesini yeni dönemin bebiş getirmesini bekliyorum.... hepinizi kocaman öptüm....:KK16:

Merhaba tatlım. bizimde bazen öyle oluyor. zaten biçok site yasaklı. kkda yasaklanacak diye ödüm kopuyor :KK1: hadi hayırlısı tatlım yeni aya hepimiz hamiş olabilsek, rüyalar, umutlar, dualar gerçek olsa :KK16: inşallah Allahın izniyle...

:KK3::KK3::KK3:
Deneyimli anne adaylarına bi sorum olacak benim.Daha 5 haftalığız ama benim karnım çok şiş.Pantolonlarım olmuyor.Çok rahatsız ediyor kasıklarıma baskı yapınca.Gazım da fazla ama hiç bitmiyor şişlik.2 kg almışım bu arada 1 haftada.Yediklerimi azalttım o yüzden.Sizce bunlar normalmi?:26:

efsunum gözün aydın cnm :KK9: rahatladın şükür..

ebuşumm çok enteresan ya masallah denır yani:nazar: 50 yaşşşşş vayyyy:KK52:

papilim su alttaki tabloyu nasıl yaptın ya bendeee yapmak istiyorummmmmmm:KK16:

aysecim daha 1 haftada 2 kılo cok ya:KK53: azıcık dıkkat daha 8 ay var önunde bebege en cok kılo aldıran sey yogurt süt cevız ve balık.. bol bol bunları tuket gerısını boşver

aysecim daha 1 haftada 2 kılo cok ya:KK53: azıcık dıkkat daha 8 ay var önunde bebege en cok kılo aldıran sey yogurt süt cevız ve balık.. bol bol bunları tuket gerısını boşver

1 bardak süt+1 kase yoğurt+haftada 1 balık+1 avuç ceviz hergün yiyorum.Su içiyorum 3 lt.Dizginliyorum 2 gündür kendimi.Daha bilinçli yiyorum artık.Meyve sürekli :))

:KK3::KK3::KK3:
Deneyimli anne adaylarına bi sorum olacak benim.Daha 5 haftalığız ama benim karnım çok şiş.Pantolonlarım olmuyor.Çok rahatsız ediyor kasıklarıma baskı yapınca.Gazım da fazla ama hiç bitmiyor şişlik.2 kg almışım bu arada 1 haftada.Yediklerimi azalttım o yüzden.Sizce bunlar normalmi?:26:

Canım gebeliğin başlarında şişkinlik ve gaz şikayeti olurmuş, normaldir bence. Amma velakin kiloyu ne ara aldın kız sen :KK1: Edlinimin dediği gibi faydalı şeyler ye onun dışında dikkat et. Doktora ne zaman gidiceksin?

canım anlatıyorum:

kullanıcı kontrol paneli

profili düzenle

aşağılara doğru : hitap şekliniz-özel gün türü- özel gün tarihi alanları doldurup, kaydet tuşuna basılıyor.

Ben çok beğendim hadi hepiniz yapın :21:

Canım gebeliğin başlarında şişkinlik ve gaz şikayeti olurmuş, normaldir bence. Amma velakin kiloyu ne ara aldın kız sen :KK1: Edlinimin dediği gibi faydalı şeyler ye onun dışında dikkat et. Doktora ne zaman gidiceksin?

canım anlatıyorum:

kullanıcı kontrol paneli

profili düzenle

aşağılara doğru : hitap şekliniz-özel gün türü- özel gün tarihi alanları doldurup, kaydet tuşuna basılıyor.

Ben çok beğendim hadi hepiniz yapın :21:

hemen yapıyorum bitanem :KK55:

kıslar günaydın hepinize ben geldim:) kıslar bu fosinom denen iğneyi yapmak çok zor ya purogon daha güzeldi kalemli hemen yapıyodum.fosinom da 2 şişe 2 iğne var bayağı uğraştırıyo ama ne diyelim bebek için sebep olur hayırlısı ile.sizler ne durumdasınız bakalım muhabbet nasıl papi hala meryem suresini okuyormusun ben okuyamadım aklıma geldikçe işte ama sen devam et inşallah bu ay mutlu haberi hepimiz vercez.

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :KK16:

Nasıl olmuş ki :)

çok güzel olmuş kuzum :KK16:

kıslar günaydın hepinize ben geldim:) kıslar bu fosinom denen iğneyi yapmak çok zor ya purogon daha güzeldi kalemli hemen yapıyodum.fosinom da 2 şişe 2 iğne var bayağı uğraştırıyo ama ne diyelim bebek için sebep olur hayırlısı ile.sizler ne durumdasınız bakalım muhabbet nasıl papi hala meryem suresini okuyormusun ben okuyamadım aklıma geldikçe işte ama sen devam et inşallah bu ay mutlu haberi hepimiz vercez.

Canım günaydın. evet puregonu artık ben kendim vuruyorum çok zorlanmıyorum sadece dün kanadı ve canım çok yandı, yanlış bişi yaptım heralde. hep göbeğin soluna ve aşağısına vuruyodum bu sefer sağa yapayım dedim ama baya kanatmayı başardım küçücük iğne ile. fosinom nasıl canım şırıngaylamı yapılıyor? canım ben devam ediyorum Meryem Suresine. Aksatmadım hiç inşallah kısmet olursa bitirmek istiyorum. İnşallah tatlım ya, senin kontrolün ne zaman? Benim bugün. Bakalım neler olmuş göreceğiz...

günaydınlar
nasılsınız kuzular ben iyiyim dün sinemada cem yılmaza gittik çok güldük tavsiye ediyorum

Son düzenleme:
X